28.08.2012
Незалежність святкували, державу вільну віншували!
Незалежність святкували, державу вільну віншували! 24 серпня у місті Боярка відзначили День незалежності України – пишно та яскраво, ярмаркуючи та співаючи. Нудьгувати тут не було коли: куди не кинь оком – скрізь побачиш щось новеньке та незвичне.

Щедрими дарами, майстерністю трударів києво-святошинська земля дивувала, а гостей зустрічала різноманітнішими товарами сільськогосподарської продукції та виставкою-продажем предметів народного ужиткового мистецтва, творчими доробками учнів, викладачів шкіл Боярки та мешканців міста. Бажаючі мали змогу продемонструвати свої спортивні таланти у найрізноманітніших конкурсах, діти – повеселитися на гірках чи взяти участь у майстер-класах. А поруч, зі сцени, всіх присутніх вітав урочисто-захоплюючий концерт аматорських колективів усього Києво-Святошинського району.
Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, терпіння, толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Нині вже ніхто не сумнівається у тому, що український народ - на правильному шляху поліпшення життя у своєму домі власної Батьківщини і впевнено може поглянути в завтрашній день. Саме на цьому наголошували під час виступів почесні гості святкового дійства: народний депутат України Петро Мельник, голова Києво-Святошинської райради Володимир Луцюк, депутат Київської облради Юрій Цікаленко, заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський, Боярський міський голова Тарас Добрівський, Голова Боярської міської організації інвалідів війни, Збройних Сил і учасників бойових дій Володимир Нурищенко та інші.
«На 21-ому році життя, - зазначив Володимир Луцюк, - наступає зрілість людини. Наша країна досягла своєї зрілості – ми бачимо, які вона робить могутні поступи, як починає розквітати, розбудовуватися. Наш Києво-Святошинський район також розвивається, громада працює у тісній співпраці з громадою і вже досягла чималих успіхів у своїй розбудові. Тому я хочу подякувати кожному з вас за вашу сумлінну працю і хочу привітати з цим величним святом – Днем незалежності!»
«Зрозуміло, що ми нині знаходимося лише стали на шлях свого економічного розвитку, і нам ще багато чого потрібно зробити. Але спільно ми впораємося з цим завданням,» - додав Анатолій Іскоростенський.
«Хто як працює, - наголосив Тарас Добрівський, - той так і святкує. Ми сьогодні святкуємо весело, щедро та гуртом, бо нам є чим пишатися: на сьогодні Київщина посідає перше місце в своєму соціально-економічному розвитку на Україні, а наш район – перше місце в Київській області! То ж зичмо один одному добра, здоров’я, процвітання, нових звершень нашій дружній, великій сім’ї!»
«Нема нічого дорожчого за Україну, бо це наша Батьківщина, тут живуть наші батьки, рідні, тут ми розвиваємося як особистості, працюємо. І кожен з нас має пишатися своєю державою - демократичною, правовою, висококультурною, соціально-економічною країною. І нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!», — наголосив під час вітального слова Петро Мельник.
«З вами разом, - підкреслив Юрій Цікаленко, - ми зробимо ще багато добрих справ. Тож зі святом вас усіх!»
Під час святкування Дня незалежності найкращі жителі Києво-Святошинського району були відзначені грамотами й подяками, цінними подарунками. І, як щедрі господарі, дарували їх самі присутнім гостям – за їхній цінний вклад і їхню працю на благо та добробут кожного з нас.
Завершили святкове дійство концертна програма за участю виконавців і творчих колективів міста, дискотека та феєрверк.
Пам’ятаймо ж: ще з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-сусіди. Та по при все, наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники у 1991 році вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Наталка КУЦАК,
фото автора

Назад