• 20.04.2017 13:30:00

  27 квітня – III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих»

  27 квітня 2017 року у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності -  III Форум енергоефективного партнерства’17 «Енергетичний менеджмент: Досвід кращих».
  Розумне управління енергоресурсами – філософія сучасної України. Пріоритетною сферою для реформ залишаються житлові та громадські будівлі. Лише в бюджетній сфері близько 100 тисяч будівель потребує термомодернізації. Для вирішення цього питання широко впроваджуватимуться дієві європейські інструменти підвищення рівня енергоефективності - енергосервіс та енергоменеджмент. Це шлях не лише до енергонезалежності, а й активізації економіки кожного міста, регіону та всієї України загалом.
 • 20.04.2017 09:49:00

  Національна поліція Києво-Святошинського району потребує кваліфікованих кадрів

  Для того щоб, підібрати осіб, здатних професійно виконувати повноваження поліції та посадові обов’язки за відповідною вакантною посадою, під час проведення конкурсу на службу в поліцію, у випадках, передбачених Законом України «Про Національну поліцію» від 02.07.2017 № 580-viii, начальникам територіальних підрозділів ГУНП області направлені доручення про співпрацю з центрами зайнятості. 19 квітня 2017 року в приміщенні Києво-Святошинського районного центру зайнятості проведено презентація роботодавця.  Метою даного заходу стала гостра потреба у відборі кадрів до Національної поліції Київської області.
 • 19.04.2017 17:55:00

  Для потреб Дмитрівки за районні кошти придбано новий трактор!

  18 квітня голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова та Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич презентували придбаний за кошти районного бюджету новий потужний трактор, який був давно необхідний для вирішення житлово-комунальних потреб громади.
 • 19.04.2017 17:40:00

  «Як розпочати свій бізнес»

  Якщо Ви отримали статус безробітного, у Вас є шанс за допомогою центра зайнятості стати бізнесменом», - ці слова знову лунають на інформаційному семінарі «Як розпочати свій бізнес», який був проведений для безробітних 19 квітня 2017 року в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості сумісно з представницею проектного офісу ГО «ЛІГА розвитку наук» Хвалигіною Ольгою.
 • 19.04.2017 13:37:00

  Рятувальники застерігають! Обережно - ртуть!

  Ртуть - метал сріблясто-білого кольору, у звичайних умовах легко рухома рідина, що при ударі поділяється на дрібні кульки, у 13,5 разів важча за воду. Температура плавлення - 38,870С. З підвищенням температури випаровування ртуті збільшується. Пари ртуті та її сполуки дуже отруйні.

  З попаданням до організму людини через органи дихання, ртуть акумулюється та залишається там на все життя.

  Встановлено максимально припустиму концентрацію парів ртуті: для житлових, дошкільних, учбових і робочих приміщень - 0,0003 мг/м3; для виробничих приміщень - 0,0017 мг/м3. Концентрація парів ртуті в повітрі понад 0,2 мг/м3 викликає гостре отруєння організму людини.

  Симптоми гострого отруєння проявляються через 8-24 години: починається загальна слабкість, головна біль та підвищується температура; згодом - болі в животі, розлад шлунку, хворіють ясна.

  Хронічне отруєння є наслідком вдихання малих концентрацій парів ртуті протягом тривалого часу. Ознаками такого отруєння є: зниження працездатності, швидка стомлюваність, послаблення пам'яті і головна біль; в окремих випадках можливі катаральні прояви з боку верхніх дихальних шляхів, кровотечі ясен, легке тремтіння рук та розлад шлунку. Тривалий час ніяких ознак може й не бути, але потім поступово підвищується стомлюваність, слабкість, сонливість; з'являються - головна біль, апатія й емоційна нестійкість; порушується мовлення, тремтять руки, повіки, а у важких випадках - ноги і все тіло. Ртуть уражає нервову систему, а довгий вплив її викликає навіть божевілля.  Перша допомога при отруєнні парами ртуті:
  При важких гострих отруєннях через рот негайно промийте шлунок водою з 20-30 гр. активованого вугілля, або білковою водою (збитий з водою яєчний білок), після чого дайте молоко, а потім проносне.
  При гострих отруєннях вивести постраждалого із зони ураження, забезпечити повний спокій, потім госпіталізувати.
  При легкій, початковій формі не контактувати з ртуттю 3-4 тижні і забезпечити лікування в стаціонарних умовах.
  Захист − промислові фільтруючі протигази марки “Г”, респіратор протигазовий РПГ-67-Г.  Дії населення при розливі ртуті в приміщенні
  Якщо в приміщенні розбито ртутний градусник:

  виведіть з приміщення всіх людей, у першу чергу дітей, інвалідів, людей похилого віку;
  відчиніть настіж усі вікна у приміщенні;
  максимально ізолюйте від людей забруднене приміщення, щільно зачиніть всі двері;
  захистіть органи дихання хоча б вологою марлевою пов'язкою;
  негайно починайте збирати ртуть: збирайте спринцівкою великі кульки і відразу скидайте їх у скляну банку з розчином (2 г перманганату калію на 1 літр води), більш дрібні кульки збирайте щіточкою на папір і теж скидайте в банку. Банку щільно закрийте кришкою. Використання пилососу для збирання ртуті - забороняється.
  вимийте забруднені місця мильно-содовим розчином (400 грамів мила і 500 грамів кальцинованої соди на 10 літрів води) або розчином перманганату калію (20 грамів на 10 літрів води);
  зачиніть приміщення після обробки так, щоб не було сполучення з іншими приміщеннями і провітрюйте протягом трьох діб;
  утримуйте в приміщенні, по можливості, температуру не вище 18-200С для скорочення термінів обробки протягом проведення всіх робіт;
  вичистіть та промийте міцним, майже чорним розчином марганцівки підошви взуття, якщо ви наступили на ртуть.


  Якщо ртуті розлито більше, ніж у градуснику

  зберігайте спокій, уникайте паніки;
  виведіть з приміщення всіх людей, надайте допомогу дітям, інвалідам та людям похилого віку - вони підлягають евакуації в першу чергу;
  захистіть органи дихання хоча б вологою марлевою пов'язкою;
  відчиніть настіж усі вікна ;
  ізолюйте максимально забруднене приміщення, щільно зачиніть всі двері;
  швидко зберіть документи, цінності, ліки, продукти та інші необхідні речі;
  вимкніть електрику та газ, загасіть вогонь у грубах перед виходом з будинку;
  негайно викликайте фахівців через місцевий державний орган з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення. У крайньому випадку - зателефонуйте в міліцію.
  Боротьба з великою кількістю ртуті та її парів дуже складна. Хіміки називають її демеркуризацією.  Демеркуризація має проводитись двома способами:

  хіміко-механічним - механічний збір кульок ртуті з подальшою обробкою забрудненої поверхні хімічними реагентами (після такого способу обробки приміщення потребує посиленого провітрювання);
  механічним - механічний збір кульок ртуті з поверхні з наступною заміною підлоги, штукатурки або капітальним ремонтом будівлі (цей спосіб може застосовуватися разом з хіміко-механічним).


  Києво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області.
 • 18.04.2017 18:15:00

  Охорона здоров'я у Києво-Святошинському районі вийшла на якісно новий рівень за 2016 рік

  Відбулася апарата нарада у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі її заступників Артема Кошика та Михайла Лєзніка, керівників управлінь, відділів РДА, а також керівників органів місцевого самоврядування.
 • 16.04.2017 06:00:00

  Щиро вітаю із Воскресінням Христовим!

  Великдень – це свято радості, добра і світла, яке об'єднує християн з усього світу, бо віра не має меж і кордонів, вона більша за нас самих – більша за страх, сумніви, біль, переживання. Віра рятує, коли нам важко, вона надихає, коли ми щасливі, і дарує мужність розділити радість з ближніми.
 • 14.04.2017 16:43:00

  «Оперативний підбір необхідних кадрів Києво-Святошинського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго»

  Прискорення укомплектування кадрами підприємств, установ, організацій – першочерговий акцент роботи Києво-Святошинського районного центру зайнятості. Завдяки налагодженій співпраці роботодавці району отримують всі необхідні послуги, а безробітні – роботу.
 • 14.04.2017 10:22:00

  У чистий четвер з чистими намірами і добрими справами

  Чистий четвер 13 квітня відбувся особливо у Києво-Святошинському районі. Кожна місцева громада цей день світла і чистоти провела за благоустроєм і прибиранням території. Колектив райдержадміністрації на чолі з головою РДА Мирославою Смірновою відвідав Святопетрівське. Разом, однією командою посадили молоді деревця у сквері біля сільської ради. Згодом долучився і голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов. Зробили багато корисної роботи на благо громади села.
 • 14.04.2017 09:44:00

  Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час святкування Великодня

  Вже зовсім скоро віряни відзначатимуть Великдень. Це свято пов’язане не тільки зі службою і освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відритого вогню, зокрема свічок та лампадок.
  Шановні громадяни!
 • 13.04.2017 10:11:00

  День охорони праці у 2017 році

  Відповідно до Указу Перзидента від 18.08.2006 № 685/2006 День охорони праці в Україні відзначається щорічно 28 квітня на  Всесвітній день охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього для охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
 • 13.04.2017 09:45:00

  Виїзна акція центру зайнятості

  12 квітня 2017 року відбувся плановий виїзний захід фахівців Києво-Святошинського районного центру зайнятості, з використанням мобільного центру професійної орієнтації для мешканців сіл  Любимівка, Бузова, Буча, Хмільна та Гурівщина за участю бюро технічної інвентаризації (БТІ) Києво-Святошинського району, Вишнівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представників компанії «Visa staff»
 • 12.04.2017 13:04:00

  День управління Департаменту КОДА в Києво-Святошинському районі

  11 квітня на базі Софіївсько-Борщагівського НВК "СЗОШ І-ІІІ ст-ЗОШ І-ІІІ ст."  відбулась розширена нарада керівників навчальних закладів Києво-Святошинського району за участі директора Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віри Борисівни Рогової, робочої групи департаменту освіти і науки з надання консультативно-методичної допомоги навчальним закладам Києво-Святошинського району.
 • 12.04.2017 10:30:00

  13 квітня мешканці всієї Київщини об'єднаються в масштабній акції «Чистий четвер»

  З метою реалізації заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, упорядкування територій населених пунктів, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, примноження зелених насаджень у містах та інших населених пунктах, поліпшення естетичного, санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, в рамках проведення в  Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів та згідно з дорученням голови Київської облдержадміністрації від 04.04.2017 №23-1 в усіх населених пунктах Київщини  13 квітня пройде масштабна акція «Чистий четвер».
 • 12.04.2017 10:09:00

  Центром зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій

  Для забезпечення реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та трудової міграції, з метою сприяння громадянам у підборі підходящої роботи, надання роботодавцям послуг з добору працівників Києво-Святошинський районний центр зайнятості щоденно організовує міні-ярмарки вакансій, в яких беруть участь представники роботодавців та безробітні Києво-Святошинського району.
 • 11.04.2017 16:14:00

  З 1 квітня до 15 червня 2017 року триватиме «сезон тиші»

  Із метою здійснення охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин, на період їх масового розмноження, з 1 квітня до 15 червня 2017 року триватиме «сезон тиші». Так, відповідно до статті 39 Закону України «Про тваринний світ» підприємства, установи, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції тварин.
 • 11.04.2017 10:37:00

  11 квітня – Міжнародний день визволення в'язнів нацистських концтаборів

  11 квітня у світі відзначається День визволення в’язнів нацистських концтаборів. Цю дату було встановлено в пам’ять про інтернаціональне повстання в’язнів найбільшого концентраційного табору – Бухенвальд. Саме 11 квітня 1945 року останній в’язень вийшов із його воріт із написом «Jedem das Seine» – «Кожному своє».
 • 10.04.2017 16:00:00

  Києво-Святошинський район відправив допомогу в зону АТО

  Райони Київщини 7 квітня спільно відправили в зону проведення АТО матеріально-технічну допомогу, а саме: навігаційні системи наведення вогню, тепловізори, дизельгенератори, захищені ноутбуки, пральні машини, запчастини до автомобілів та інші необхідні в умовах війни речі.
 • 10.04.2017 14:50:00

  Державна служба зайнятості на допомогу роботодавцям у підборі персоналу

  Задля пошуку достойних кандидатів на вакантні місця та їх  працевлаштування на гідні посади з відповідними умовами праці  10 квітня 2017 року в приміщенні  Києво-Святошинського районного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій з роботодавцем: Національного комітету «Червоного хреста України» на посаду головного бухгалтера в м. Київ.
 • 10.04.2017 08:39:00

  Увага!

  11 квітня з 11.00 до 12.00 годин в приміщенні Софіївсько-Борщагівського НВК "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" (с. Софіївська-Борщагівка пров. Шкільний, 1) відбудеться особистий прийом громадян директором Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Вірою Борисівною Роговою  та прямий телефонний зв’язок з мешканцями району з питань діяльності навчальних закладів.
  тел. 045 (98) 5-61-55

Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 189 Наступна Всі