26.08.2012
Вишневе відзначило День Незалежності
Вишневе відзначило День Незалежності У Вишневому відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності України. У покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку взяли участь кандидат у народні депутати України Петро Мельник, міський голова Вишневого Ілля Діков, члени виконкому Вишневої міської ради, депутати, громадськість міста.

Святкування розпочалося з виступу народного аматорського хору «Вишневий дзвін», у виконанні якого над площею лунали українські народні, патріотичні пісні. Урочистий мітинг відкрив Вишневий міський голова Ілля Діков. «21 рік тому Україна зробила свій вибір на користь цілковитої самостійності. Народ пройшов нелегкий шлях до її визнання, а згодом – до розвитку та становлення Великої України. Наш у Батьківщину такою, яка вона є, творила не політична верхівка, а українські громадяни. Саме тому я вітаю вас із усіма 21-річними досягненнями. Зичу вам добробуту та злагоди в домівках, тепла та добра у серцях, щирих посмішок та миру навкруги!»
«Ми пишаємося тим, що ми – українці. Що доля нам подарувала можливість творити цю державу, - наголосив під час виступу Петро Мельник. - І я переконаний, що нинішнє підростаюче покоління українців пишатимуться своєю державою. Кожному з нас просто треба робити свою справу для людей, для добра. Україна може й повинна бути в двадцятці економічно найрозвиненіших країн світу. Багато хто сумнівався, чи відбудеться ЄВРО-2012. Боялися приїхати, бо нас за кордоном виставляли ледь не печерними людьми. Але від нас поїхали з чудовим настроєм, задоволені і планують приїхати ще. Ми можемо і повинні бути одними з найкращих у світі. І ця віра хай окриляє нас і веде вперед. Всіх вас зі святом – світлим, хорошим святом нашої державності, нашої незалежності і нашого майбутнього людського щастя!»
Кожен, хто має активну громадську позицію та бере активну участь у розбудові рідного міста, отримав від міського голови Іллі Дікова почесну грамоту та особисті вітання. Серед них – вихователі, кухарі, вчителі, комунальники та ін. Останнім акордом святкового мітингу став святковий салют.

Наталка КУЦАК,
фото автора
Назад