22.08.2012
Безробітних у Києво-Святошинському районі бути не повинно
Безробітних у Києво-Святошинському районі бути не повинно Саме для цього протягом літа, щоб наблизити послуги державної служби зайнятості до сільського населення, проводяться виїзні інформаційно-консультаційні, профорієнтаційні заходи та міні-ярмарки вакансій з використанням мобільних центрів зайнятості. Адже, питання зайнятості сільського населення на сьогодні є однією з першочергових соціальних проблем, особливо у віддалених від районного Центру зайнятості селах.

Так, наприклад, 17 серпня спеціалісти Києво-Святошинського районного центру зайнятості, за підтримки Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів, провели виїзний захід із використанням мобільного центру у с. Музичі.
Завдання мобільного центру зайнятості – провести співбесіду з безробітними, прийняти за потреби резюме, проінформувати про наявні за даною спеціальністю наявні вакансії. Завдяки такій формі роботи вакансії стають доступнішими, а можливість знайти роботу з мрії стає реальністю.
Не встигла палатка розпочати свою роботу, як почали підходити люди. При чому, не тільки молодь, а й похилого віку. Одного хлопця – музиканта за фахом – зацікавило працевлаштування за спеціальністю. Відразу ж від начальника відділу активної підтримки безробітних Марини Козленко отримали пропозицію: у Дмитрівці організовується оркестр, там потрібні люди. Хлопець отримав потрібні координати для зв’язку з роботодавцем і, дякуючи, пішов. А он чоловікові потрібна робота охоронцем, і не доба через три, а з нормованим робочим днем – його прохання без уваги не залишилося…
Загалом, за день мобільний центр служби зайнятості відвідало 65 чоловік, з яких запропонованими вакансіями скористалося 16 чоловік. При чому, попит цілком реальний – продавці, водії, прибиральниці, комплектувальники косметичних виробів (така фірма є, зокрема, в Боярці), охоронники, консьєржі, кухарі…
«Вакансії у нас є, і їх чимало, - коментує головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями Мирослава Бондаренко. – Тим більше, що самі підприємці нічим при цьому не ризикують – зарплату тим, хто влаштувався саме за допомогою нашої служби, наша служба й сплачує, не підприємець.»

Наталка КУЦАК,
фото автора

Назад