14.08.2012
Урочисто привітали будівельників
Урочисто привітали будівельників    Будівельники - народ особливий. З розвитком нових технологій їх праця стала ефективнішою, проте все одно залишилася однією з найскладніших. Хороші ж будівельники завжди цінувалися високо, адже саме їх професіоналізм - запорука високої якості та безпеки нашого затишку.

Традиції святкування Дня будівельника рідко обходяться без урочистостей. Зазвичай, вони проходять в актових залах стримано та по-діловому. Та не цього року. 13 серпня на добудову Хотівської амбулаторії сімейної медицини особисто завітали заступники голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський і Микола Ляшенко, щоб від імені голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександра Зайця та першого заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації, голови Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів Миколи Шкаврона тепло привітати з професійним святом заслуженого будівельника України, голову правління ЗАТ «БМУ № 33» (м. Боярка), голову наглядової ради Магомеда Магомедова, під керівництвом і за участі якого Хотівська амбулаторія сімейної медицини перетворюється на справжній палац здоров’я.
А ще – пройшлися територією, проглянули, як тривають роботи, і залишилися задоволеними: у професіоналів – завжди все до ладу!

Наталка КУЦАК,
фото автора

Назад