14.08.2012
Районному Будинку культури в Новосілках – бути
Районному Будинку культури в Новосілках – бути Ще у 1976 році наш район святкував урочисту подію: відкриття районного Будинку культури в с. Новосілки. За час свого існування, він активно використовувався громадою нашого району для загальнорайонних заходів. Тут було організовано та проведено чимало цікавих зустрічей, конференцій та концертів, на яких були присутніми навіть високопоставлені особи нашої держави.

На жаль, після пожежі, що сталася 8 років тому, коли тут розташовувалася виборча дільниця, зала прийшла в повний занепад: наприклад, та ж підвісна стеля вже ледь не падала на голову глядачам. Тому за останній час ця зала не використовувалася не тільки за призначенням, а й узагалі.
Тиждень тому тут з’явилися муляри, штукатури, будівельники і закипіла робота. Перевірити, як триває капітальний ремонт районного Будинку культури, 13 серпня завітали заступники голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський та Микола Ляшенко.
Підготовчі роботи вже завершено й почато облаштування. Як зазначив керівник відділу культури і туризму Києво-Святошинської райдержадміністрації Дмитро Гончаренко, який невпинно координує проведення цих робіт, районний Будинок культури б і далі розсипався по шматочку, якби не активна допомога голови Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів Миколи Шкаврона та голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександра Зайця. Справі активно допоміг і народний депутат України Петро Мельник, завдяки якому з державного бюджету було виділено 3,5 субвенційних коштів на капітальний ремонт - починаючи від стільця і закінчуючи облаштуванням стін і стелі. Так, спільними зусиллями чіткої вертикалі влади у жовтні наш район знову матиме власний Будинок культури на 400 глядацьких місць – саме тоді планується повністю завершити всі роботи та урочисто відкрити оновлений районний Будинок культури. Залу буде остаточно здано, введено в експлуатацію відповідно до всіх санітарно-протипожежних норм.
«На сьогодні, - коментує Дмитро Гончаренко, - повністю знято стару обшивку стін, підвісну стелю тощо. Загалом, проведення капітального ремонту передбачає не тільки оновлення стін, стелі, а й закупівлю та розташування нових, сучасних і зручних стільців, оновлення звуку, оновлення сцени, її облаштування. Виходячи з розробленого проекту, район матиме сучасну залу, що використовуватиметься для проведення не лише загальнорайонних, а й загальнообласних святкових та урочистих заходів. До нас певний час зверталося керівництво області для проведення численної кількості загальнообласних заходів, але через аварійність зали ми не могли ці прохання задовольнити, тому їх проводили в інших куточках області.»

Наталка КУЦАК,
фото автора

Назад