14.08.2012
Ярмаркуймо весело
Ярмаркуймо весело Завершення сезону польових робіт і збору урожаю завжди віншували ярмарки. Перші з них у наших прадідів розпочиналися саме на Медовий Спас, що відкривав початок осінньо-зимового циклу народних свят.

12 серпня у Вишневому під патронатом народного депутата України Петра Мельника та за сприяння Вишневої міської ради вперше за останній рік відбувся такий ярмарок.
Від самісінького ранку на вул. Остапа Вишні ніде було й яблуку впасти - йшов торг.Чого тут тільки не було! І мед, і овочі, і м’ясні вироби, новий посуд, одяг і взуття – вибирай, чого душа забажає! Та головне – все «по кишені», а сам товар – хорошої якості. До самісінького полудня містяни могли придбати товар «на всі випадки життя».
Широкий асортимент товарів було представлено виробниками та підприємцями, котрі вже не вперше ярмаркують у місті, в основному – з Києво-Святошинського району. Ціни на плодоовочеву продукцію вигідно відрізнялися від тих, що, скажімо, є на ринку «Вишневий». Не забули організатори і про те, що незабаром - новий навчальний рік. Тож подбали, щоб на ярмарку можна було придбати канцелярію та приладдя для школярів.
Продукти як за помірними цінами, так і за цінами виробників. Попитом користувалися овочі, «конкурували» між собою і м’ясні вироби, спостерігався і широкий вибір риби. Також бажаючі могли скуштувати та придбати смачний, чудовий мед, що аж вигравав на сонці. А оновити гардероб вишнівчани могли, придбавши трикотажні речі різних виробників.
Малозабезпеченим верствам населення, ветеранам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій, ліквідаторам аварії на ЧАЕС та іншим категоріям пільговиків за пред’явленням відповідного посвідчення надавалася знижка 10 % на групу продовольчих товарів.
Загалом, ярмарок вдався. І вишнівчани розходилися задоволеними, запрошуючи підприємців до себе на гостину ще.


Наталка КУЦАК,
фото автора

Назад