22.02.2012
Пенсійний фонд. Події тижня

clip_image002.pngВ управлінні Пенсійного фонду України у Києво -Святошинському районі Київської 21.02.2012 року відбувся «круглий стіл» за участю начальників структурних відділів, начальника управління В.В.Харченко та помічника прокурора Києво-Святошинського району Київської області О.П.Пінчука. На зібранні були порушенні питання з приводу охоплення боргів заходами(чи є вимога,що подано до суду), сплати страхових внесків та єдиного внеску,виплати пенсій за рішенням суду, призначення пенсій у 2011 році по-інвалідності.

Проведено тематичний семінар серед працівників управління. На семінарі піднімалися питання з приводу нового Закону України « Про засади запобігання та протидії корупції», безпосередньо про заповнення декларації про дохід та майновий стан державного службовця. Звертаємо увагу, що у 2012 році заповнюється 2 декларації:

clip_image003.png1.Декларація про дохід та майновий стан державного службовця згідно ЗУ «Про засади запобігання та протидії корупції» від 7 квітня 2011 році №3206-VI.

2. Декларація про майно, доходи, видатки і зобов'язання фінансового характеру , яка здається до податкової інспекції за місцем прописки до 01 травня 2012 року.

24 лютого 2012 року начальник відділу по контрольно-перевірочній роботі за нарахуванням та сплатою платежів Рудик Олена Володимирівна провела семінар-нараду з платниками страхових внесків та єдиного внеску.

Порушенні питання:

1.Своєчасна здача звітності до Пенсійного фонду.

2.Роз'яснення Пенсійного законодавства. Вірне застосування методичних матеріалів та інструкцій що стосується єдиного внеску.

3.Висвітлення «тіньової економіки». Легалізація заробітної плати та її сприяння для забезпечення гідної старості.


Назад