13.08.2012
Робота на підвищення комфорту та безпеки містян
Робота на підвищення комфорту та безпеки містян Дороги у Вишневому стануть кращими, - обіцяє міська влада і вже протягом кількох місяців доводить це на ділі. Протягом літа завдяки фінансуванню із державного та міського бюджетів у місті відбувається ремонт головних автошляхів. Наразі ж навіть розпочато ремонт внутрішньодворових доріг.
«Уже відремонтовано асфальто-бетонне покриття вулицями Промислова, Червоноармійська, Чорновола, Балукова, Святошинська, Жовтнева 22, Ватутіна, Лесі Українки. Ремонтуємо не лише автошляхи, а й тротуари, пішохідні доріжки», - каже перший заступник міського голови Дмитро Василець.
Неможливо перерахувати всі вулиці та прибудинкові території, що ще збираються відремонтувати. Адже вони складатимуть 60-70% проблемних (у сенсі дорожнього покриття) ділянок міста. Роботи збираються провести до настання справжніх холодів, тож до зими можемо сподіватися на покращення стану доріг. Хоча й наразі місто, за словами першого заступника мера, має непогане вуличне покриття:
«Нині можемо оцінити стан наших доріг на тверду «четвірку».
Роботи із доведення шляхів до «п'ятірки», обіцяє влада, жодним чином не ускладнять переміщення містом вишнівчан і гостей.
Окрім новенького покриття, на містян чекає іще й «свіжа» дорожня розмітка та «лежачі поліцейські». Останніх обіцяють змонтувати до 1 вересня, адже розміщуватимуться вони поблизу навчальних закладів. До речі, у ці ж терміни відремонтують і старі «лежачі поліцейські».
«Наразі вже є затверджена схема розміщення цих засобів обмеження швидкості, - запевняє Дмитро Василець. - Перш за все встановимо їх на вулицях Лесі Українки, Святошинська тощо. Відремонтуємо також «лежачий поліцейський» на Жовтневій».
Заради безпеки дітей вишнівська влада розглядає й питання перекриття вулиці Святоюріївської для руху автотранспорту. Адже там дитячий майданчик щільно прилягає до дороги, тож постійно виникають аварійні ситуації, небезпечні для життя та здоров'я малюків. Наразі вже ухвалено рішення щодо звернення до ДАІ з метою отримання дозволу зробити вулицю пішохідною.

Євгенія ЩенськаНазад