01.03.2012
В останніх подихах зими
В останніх подихах зими

Остання субота минулого місяця стала особливо хвилюючою для членів клубу ветеранів війни і праці "Молода гвардія за шістдесят".

Відкриваючи традиційне зібрання, президент клубу Ніна Пояркова, в першу чергу, привітала одинадцятьох присутніх в залі учасників війни з Днем захисників Вітчизни. Від їх імені виступив голова організації інвалідів війни, Збройних Сил та праці Сергій Барнасюк.

З привітанням до ветеранів війни звернувся голова громадської організації "Молода гвардія за шістдесят", її духовний наставник Юрій Погасій. Кожному ветерану вручили подарунок. З піснями на честь захисників Батьківщини та гумористичними номерами виступив хор "Вишневий дзвін". Власні вірші на патріотичну тематику прочитала Ольга Василенко.

Президент клубу Ніна Паеркова привітала його членів і зі святом Масляної, якою знаменуються проводи зими. Підготовку до цього свята "молодогвардійці" почали заздалегідь - чимало з них вирішили взяти участь у конкурсі на кращий млинець. Крім цього виробу, учасники змагань принесли здому ще й з любов'ю приготовлені вареники.

З цінними подарунками розходилися й іменинники, яких цього місяця в організації нарахували 14 осіб. На їх честь присутні в залі проспівали пісню "З днем народження".

Зі щирими привітаннями і найкращими побажаннями від імені всіх "молодогвардійців" Ніна Пояркова звернулася до 12 нових членів організації: "Хай вам, дорогі друзі, буде затишно в наших дружніх рядах, у яких сьогодні нараховується 236 чоловік. Я впевнена в тому, що вам буде цікаво з нами.

Після Масляної наступає Великий піст, за яким іде одне з найбільших християнських свят - Великдень. Про значення посту в духовному та фізичному очищенні людини проникливе слово виголосив духовний наставник Юрій Погасій.

Закінчилося зібрання святковим чаюванням.

Василь ЗАЄЦЬ,

фото Євгена ПІКУЛЯ


Назад