09.08.2012
Добрі справи. Горенським першачкам – оновлений клас
Добрі справи. Горенським першачкам – оновлений клас 1 вересня на першокласників Горенської ЗОШ чекає приємний сюрприз. Клас, в якому буде навчатися малеча, завдяки спільним зусиллям батьків та районної організації Партії регіонів змінився невпізнанно. Чисті ошатні стіни, оббиті світлою дерев’яною вагонкою, новенькі вікна та свіжопофарбована підлога – саме так тепер виглядає клас, в якому після закінчення минулого навчального року впала стеля.
- Ще на початку літа сюди було страшно зайти, - розповідає вчитель початкових класів Євгенія Заславська. – Тому дуже приємно, що на прохання про створення нормальних умов для навчання першачків крім батьків відгукнулися і депутати районної ради від Партії регіонів, зокрема Сергій Акименко.
За словами Євгенії Євгеніївни, партійці спрацювали дуже оперативно. Тож клас практично готовий до зустрічі з майбутніми школяриками.
Сам Сергій Акименко зауважує, що йому як депутату та члену Партії регіонів приємно мати справу з небайдужими людьми. Адже саме вчителька Євгенія Заславська, цьогорічна випускниця інституту педагогіки та психології Київського державного університету ім. М. Драгоманова, проявила ініціативу і почала, як говорять у народі, стукати у двері.
- Мені дуже подобається Горенка, - зізнається вчителька. – Після отримання диплому у мене був вибір: працювати в Києві чи в Горенці. І я обрала саме Горенку. Дуже хочеться щоб дітки з цього села мали змогу отримувати якісну освіту. Тому і надалі буду стукати в усі двері, щоб Горенська школа стала більш сучасною і наші діти не їхали до київських шкіл. Сподіваюся, що влада і надалі надаватиме в цьому підтримку.
Тетяна ЗУБКОВА,
фото автора

Назад