09.08.2012
А таки «здорово живе Київщина»…
А таки «здорово живе Київщина»… 8 серпня, на території боярської фан-зони «Каток», у рамках комплексної програми «Київщина – територія здорового життя», відбулося завершення І зонального етапу спортивного блоку свята «Здорово живе Київщина!». Організатором заходу виступила Києво-Святошинська районна організація Партії регіонів.
З початком змагань учасників привітали численні поважні гості, серед яких керівник відділу культури і туризму Києво-Святошинської райдержадміністрації Дмитро Гончаренко. Ця програма реалізується в рамках проекту, мета якого, як зазначають самі регіонали-організатори, формувати у суспільстві звичку до здорового способу життя.
Про відповідальність заходу говорити зайве, адже саме за його результатами буде сформовано делегацію від Києво-Святошинського району для участі в обласному заході, який відбудеться на центральному пляжі Василькова.
На свято зібралися як кращі представники районного спорту, так і аматори, зокрема вихованці дитячого будинку «Родина» (директор Галина Косовська) під керівництвом тренера, вчителя Боярської ЗОШ № 3 Михайла Сліпенчука. А відтак свято виявилося не лише азартним, а й… веселим!
Етап перший – змагання з пляжного волейболу. Чи не найцікавішим став матч у стилі «мікс», в якому змагалися команди складом 5 на 5. Розпечений пісок під ногами, м’яч у зеніті трохи нижче за яскраве сонце на хвилі нестримно-феєричних емоцій гравців і нечисленних глядачів… То зовнішній прояв волейбольного протистояння... А на додачу лише один нюанс: головним суддею з пляжного волейболу був суддя національної категорії Лев Торосян.
Чи не найзапеклішим етапом стали змагання з айм-реслінгу. Та спочатку, як і годиться, силова розминка: вправи з… імпровізованою штангою! Причому зазначимо, що перед початком цієї розминки майстер-клас з підняття штанги особисто провів заслужений тренер України Сергій Тетянюк, який на завершення легко, немов пір’їну, декілька разів підняв штангу однією рукою! Після чого розпочав змагання з айм-реслінгу у якості головного судді змагань. І була шалена напруга сталево-міцних м’язів, і скрегіт зубів, і розпач поразки, і радісний усміх на вустах переможців. Змагання виявилися настільки захоплюючими, що навіть директор Боярської ДЮСШ Василь Коновалов не втримався в колі глядачів і зважився кинути виклик самому Сергію Тетянюку! А от задоволення від того поєдинку отримали всі глядачі без винятку…
Найдинамічніший етап – змагання з пінг-понгу, який у нас знають як настільний теніс. Саме тут на вашого кореспондента чекала… творча невдача! Адже, як відомо, найбільш видовищним в настільному тенісі є момент прийому тенісного м’яча. Але хто може дозволити собі сліпити тенісистів спалахом фотоапарату у такий відповідальний момент? Відтак повірте на слово: боротьба за тенісними столами була дуже серйозною, а кожний гейм без винятку – надзвичайно професійним, гострим і напруженим…  
Можливо, наші читачі дещо спантеличені тим, що ми не називаємо переможців цих змагань. Втім, це не випадково. Адже з ними ми ще зустрінемося у Василькові, під час проведення обласного етапу спортивного свята «Здорово живе Київщина!». От тоді і порадіємо спільно і їх перемогам, і їх нагородам. Тож поїхали з нами до Василькова! Для чого? Щоб вболівати за наших!...
Радислав КОКОДЗЕЙ,
фото автора                 

Назад