08.08.2012
Народний депутат Петро Мельник зустрівся з медиками Вишневого
Народний депутат Петро Мельник зустрівся з медиками Вишневого 2 серпня у Вишнівській міській лікарні відбулася робоча нарада за участі народного депутата України, ректора Національного університету ДПС України Петра Мельника, заступника голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Анатолія Іскоростенського, Вишневого міського голови Іллі Дікова, заступника міського голови Сергія Пишного, головного лікаря Боярської ЦРЛ Василя Кравченка, в. о. головного лікаря Вишневого Володимира Грабара.
 
З огляду на той перелік питань, які було порушено на нараді, є ще над чим працювати. Зокрема, впровадження медичної реформи на місцях, встановлення томографа та рентген-апарата, завершення етапу передання Вишнівської міської лікарні в оперативне управління Боярській ЦРЛ, облаштування дитячої поліклініки в місті та ремонт гінекологічного відділення.
Як зазначив Володимир Грабар, на сьогодні працівників міської лікарні турбує, чи будуть збережені за ними робочі місця, коли вона перейде в оперативне управління Боярській ЦРЛ. На що отримав вичерпну відповідь від Іллі Дікова про те, що головою Києво-Святошинської райдержадміністрації Олександром Зайцем і першим заступником голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Миколою Шкавроном поставлено завдання: перед укладанням акту передачі Вишнівської міської лікарні в оперативне управління Боярській ЦРЛ підписати меморандум, де гарантом виступає керівництво району, що ніяких кадрових змін не буде і те майно лікарні, яке їй належить, залишиться у власності громади.
Що ж до встановлення томографа та рентген-апарату, це питання буде вирішено до кінця поточного місяця. Тим більше, що існуючий у Вишнівській міській лікарні рентген-апарат 1967 року випуску не так давно остаточно вийшов з ладу й ремонту не підлягає. Що ж до питання нарахування надбавок медперсоналу, забезпечення коштами на медикаменти та харчування пацієнтів вичерпну відповідь надав Анатолій Іскоростенський: «Питання щодо забезпечення коштами пацієнтів лікарні ми обов’язково візьмемо на контроль, перевіримо з боку райдержадміністрації, дамо оцінку певним діям. Для мене, чесно кажучи, незрозуміло харчування в день за 2,40 грн., адже на це з районного бюджету виділяється значно більше коштів. Хочу відмітити, що на сьогодні набагато менше стало скарг на медобслуговування у Вишнівській міській лікарні на рівні райдержадміністрації.»
І знову, вже вкотре практично за два роки постало питання роз’яснення механізму передачі в оперативне управління Вишнівської міської лікарні. «Ще три місяці тому, - зазначив Василь Кравченко, - сесією Вишневої міської ради було прийнято рішення про передачу міської лікарні в оперативне управління терміном на один рік, але чомусь досі на цьому і все.»
Питання облаштування дитячої поліклініки вирішується: після остаточного затвердження готового проекту реконструкції можна буде говорити про початок її облаштування. Як зазначив Анатолій Іскоростенський, є відповідні листи-звернення керівництва райдержадміністрації та народного депутата Петра Мельника до вищих органів влади щодо фінансування її облаштування. Вартість цих робіт складає близько 10 млн. грн.
Під час зустрічі представники колективу лікарні висловили пропозицію щодо присвоєння поважному гостю звання Почесного мешканця Вишневого, адже саме за підтримки Петра Володимировича медичні заклади Києво-Святошинського району, зокрема, Вишнівська міська лікарня, отримали найсучасніше медичне обладнання на загальну суму понад 50 млн. грн. Це, безумовно, дасть можливість значно покращити рівень медичного обслуговування населення міста. У свою чергу Ілля Діков запевнив, що вже на найближчій сесії міської ради це питання буде розглянуто.
Як зазначив Василь Кравченко, медики району і, зокрема, Вишневого, вдячні владі та Петру Володимировичу за те, що приділяють таку серйозну увагу вирішенню стратегічних проблем медицини в нашому районі. Цього року, наприклад, для розвитку Києво-Святошинського району буде виділено 43 млн. грн. державних інвестицій.
Петро Мельник, у свою чергу, пообіцяв, що продовжуватиме дбати про те, аби Києво-Святошинський район отримав субвенційні кошти для вирішення нагальних проблем, у першу чергу - медичних: «На мою думку, саме це і є результатом роботи народного депутата. Безумовно, відразу вирішити всі проблеми неможливо. Тим більше, що, наприклад, питання підвищення заробітних плат як і достатнє забезпечення медичними кадрами, повинне вирішуватися на державному рівні. Впевнений, що тільки робота усієї команди - представників влади всіх рівнів - може принести бажаний результат у вирішенні важливих проблем,» - додав народний депутат.
Завершилася зустріч по-особливому тепло. Працівники лікарні щиросердно подякували Петру Мельнику за небайдужість до їхніх проблем та за прагнення їх вирішити.
 

Назад