08.08.2012
Добрі справи. Гарний керівник той, хто подає приклад
Добрі справи. Гарний керівник той, хто подає приклад За останні два роки Чабани та Новосілки, що входять до складу Чабанівської селищної ради, змінилися, причепурилися – вулички та двори стали ошатнішими, у дворах почали з’являтися нові ігрові майданчики, розраховані не лише на малят, а й на підлітків: із турніками, тенісними столами. Той, хто давненько тут бував, відчутні зміни помітить відразу.

«Тільки минулого року, - зауважує селищний голова Анатолій Загорулько, - ми встановили два таких дитячих спортивно-ігрових майданчика. Цього року – поки що один, але масштабний, по вул. Садовій у Новосілках. Планували це зробити давно, та все не вистачало коштів. У вирішенні цього питання нам допоміг голова Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів Микола Шкаврон.»
Цю добру справу підтримала й громада: мешканці навколишніх будинків – 22 чоловіка - зібралися гуртом і протягом дня все встановили. Крім того, домовилися з сусіднім СТО щодо старих скатів, селищний голова надав фарбу, і все зробили гуртом. Ще планують розбити клумбу.
Кондратюк Ігор, депутат селищної ради:
«Зроблене своїми руками стоятиме довго. Ось тільки зараз на майданчику гуляє від 40 до 50 дітей. То ж дитячого голосу раніше практично чути не було – всі сиділи вдома. Їм гратися просто не було де.»

Наталка КУЦАК,
фото автора

Назад