• 24.10.2018 10:01:00

  Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти – необхідна умова Нової української школи

  23 жовтня на базі Ходосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено семінар-практикум та колегію відділу освіти Києво-Святошинської райдержадміністрації на тему "Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти – необхідна умова Нової української школи". Учасниками заходу стали керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти, методисти районного методичного центру, працівники відділу освіти на чолі з начальником Миколою Івашко та  голова районної організації Профспілки працівників освіти Іван Литвин.
 • 24.10.2018 09:04:00

  СБУ викрила українського громадського діяча на співпраці з ФСБ РФ

  Співробітники Служби безпеки України викрили українського громадського діяча на співпраці з ФСБ Росії. Про це на брифінгу повідомив начальник Головного управління СБУ у Києві та області Олег Валендюк.
 • 23.10.2018 16:00:00

  Сергій Савчук: Запуск системи аукціонів, ринку твердого та рідкого біопалива, «зелених» бондів та розвиток ЕСКО – пріоритети на найближчу перспективу

  Прогрес та плани розвитку сталої енергетики в Україні обговорили представники влади, бізнесу, інвестори та інші гравці ринку на 10-му Мiжнародному форумі i виставці сталої енергетики Центральної та Схiдної Європи  «SEF 2018».
 • 23.10.2018 11:19:00

  ОГОЛОШЕННЯ

  25.10.2018 згідно з Планом-календарем підведення підсумків громадських слухань у 2018 році з питань охорони громадського порядку в адміністративно-територіальних одиницях Києво-Святошинського району Київської області за участю начальника Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області, дільничих інспекторів, голів сільських, селищної, міських рад у приміщенні Бузівської та Шпитьківської сільських рад відбудеться підведення підсумків громадських слухань.
 • 23.10.2018 08:34:00

  Підготовка до нового бюджетного року: в РДА визначають пріоритети на 2019 рік по розвитку соцсфери

  22 жовтня відбулася робоча нарада у голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової за участі голови районної ради Вадима Гедульянова, заступників голови РДА Артема Кошика і Михайла Лєзніка, керівника апарату Олександра Горіна, начальника фінуправління Наталії Краснощокової та керівників профільних управлінь і відділів райдержадміністрації.
 • 22.10.2018 16:07:00

  Відбулося підведення підсумків громадських слухань з питань охорони правопорядку в Мироцькій та Горенській сільських радах

  18 жовтня 2018 року у селі Мироцьке та селі Горенка відбулося підведення підсумків громадських слухань з питань охорони правопорядку з керівниками ОМС та дільничними офіцерами Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області.
 • 22.10.2018 11:58:00

  ОГОЛОШЕННЯ

  23.10.2018 згідно з Планом-календарем підведення підсумків громадських слухань у 2018 році з питань охорони громадського порядку в адміністративно-територіальних одиницях Києво-Святошинського району Київської області за участю начальника Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області, дільничих інспекторів, голів сільських, селищної, міських рад у приміщенні Михайлівсько-Рубежівської та Дмитрівської сільських рад відбудеться підведення підсумків громадських слухань.
 • 22.10.2018 09:16:00

  Боярський дитсадок "Іскорка" відзначив ювілей

  19 жовтня дошкільний навчальний заклад "Іскорка"', що в місті Боярка, відзначив свій ювілейний день народження. Привітали колектив і вихованців дитсадка із 45-річчям відкриття голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.
 • 22.10.2018 08:33:00

  Керівники району привітали воїнів-інтернаціоналістів з 15-річним ювілеєм створення районної спілки ветеранів Афганістану

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов 19 жовтня привітали Києво-Святошинську районну спілку ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) з 15-річним ювілеєм. Також зі словами подяки вони звернулися до багаторічної очільниці ГО - Лариси Козленко.
 • 19.10.2018 16:10:00

  Упродовж 9 місяців допомогу по вагітності та пологах від Фонду соціального страхування отримали 126 тис. жінок

  За оперативними даними упродовж трьох кварталів 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для понад 126 тис. жінок на суму понад 3 млрд гривень. Розмір допомоги складає 100% середньоденної заробітної плати за кожен день перебування у відпусті по вагітності та пологах. Про це повідомила прес-служба Фонду соціального страхування України.
 • 19.10.2018 15:00:00

  Мирослава Смірнова зустрілася зі студентами Університету імені Адама Міцкевича в Познані

  На запрошення відомого польського науковця, доктора наук, правнука Криштофа Косинського, гетьмана Війська Запорізького, Еріка Косинського Мирослава Смірнова зустрілася зі студентами і викладачами факультету права та адміністрування Університету імені Адама Міцкевича в Познані. Розповіла про досвід Києво-Святошинського району у реалізації євроінтеграційних реформ. Говорили про роль молодих людей, їх інтелекту та виховання у процесі реформування держави, створенні людиноорієнтованої системи управління.
 • 19.10.2018 14:30:00

  В Україні триває кампанія з обрання лікаря

  Нагадуємо, що в рамках медичної реформи в Україні триває кампанія з обрання лікаря, а саме підписання декларацій з лікарями, які надають первинну медичну допомогу. Обрати лікаря та підписати декларацію можна в робочі дні з 8:30 год. до 16:42 год. в закладах охорони здоров’я Києво-Святошинського району. Для підписання декларації потрібно мати із собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Для дитини ще потрібно свідоцтво про народження.
 • 19.10.2018 13:54:00

  Рятувальники закликають громадян не перешкоджати виїзду оперативних автомобілів

  12-15 хвилин. Саме такий термін часу в середньому потрібно рятувальникам області, аби дістатися  до місця пожежі. За нормативами, затвердженими Кабінетом міністрів, пожежні розрахунки повинні прибувати на місце НП впродовж 10 хвилин, а в разі несприятливих погодних умов час збільшується до 15 хвилин. Але через часті затори на дорогах рятувальникам не завжди вдається вчасно "пробитися" на місце події. І проблема ця є вже  актуальною для всіх міст і селищ, що межують з столицею.
 • 19.10.2018 13:02:00

  Чужої біди не буває

  У рамках заходів, присвячених Дню захисника України в Ходосівській ЗОШ І–ІІІ ступенів Києво-Святошинського району була проведена акція «Милосердя», під девізом: «Чужої біди не буває». Під час акції діти приносили йогурти, соки, печиво, фрукти, а також малювали малюнки. Актив лідерів шкільного самоврядування  разом із членом волонтерської організації «Народ і армія єдині» Тетяною Глушко, відвідали українських військових, які зазнали поранень в зоні АТО та наразі перебувають на лікуванні в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь».


 • 19.10.2018 10:23:00

  Мирослава Смірнова: Переймаємо європейський досвід, щоб ефективно розвивати район

  Голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослава Смірнова виступила на відкритті Центру практичної освіти у місті Сважендз Познанського повіту. Вона зазначила, що досвід Польщі важливий для України, особливо для Києво-Святошинського району, який розвивається надшвидкими темпами, привітала усіх з відкриттям освітньої установи нового покоління та побажала мудрості, розвитку і процвітання.Цей унікальний освітній проект реалізований для професійної підготовки молоді.
 • 18.10.2018 16:20:00

  Мирослава Смірнова: Міжнародна співпраця є одним із важливих напрямів роботи адміністрації

  Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова з делегацією відвідала Познанський повіт Великопольського воєводства у Республіці Польща.
 • 18.10.2018 11:00:00

  Що робити, аби електричні обігрівачі не спричинили пожежу?

  У холодну пору року громадяни нерідко обирають для підтримання тепла в помешканнях електричні обігрівачі – як стаціонарні, так і пересувні. Вони мають чимало переваг, серед яких – нижча вартість використання у порівнянні з газовими. Але водночас електронагрівальні прилади містять і небезпечний «сюрприз» – здатність призвести до нищівної пожежі. Аби цього не сталося,  рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки при експлуатації електрообігрівачів.
 • 18.10.2018 10:15:00

  Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України

  За даними УкрГідрометцентру, 18-21 жовтня на більшій частині території України надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.
  18-19 жовтня у Києві та в більшості районів Київської області надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.
 • 18.10.2018 09:37:00

  На Київщині витрати на медичну та соціальну допомогу потерпілим на виробництві склали понад 7 млн гривень

  Станом на 1 жовтня 2018 року на медичну та соціальну допомогу потерпілих на виробництві управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області виплачено понад 7 млн грн. (за аналогічний період 2017 року – понад 5,4 млн гривень). Про це повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг обласного управління Віталій Нємцев.
 • 18.10.2018 08:34:00

  Сила нескорених

  14 жовтня – День захисника України, день українського козацтва, свято Покрови. У Києво-Святошинській центральній районній бібліотеці для дорослих з нагоди свята оформлена книжкова-ілюстративна виставка  «Величне ім'я – Вітчизни захисник», на якій  представлені найсвіжіші матеріали з періодичних видань та видань краєзнавчої тематики.  Працівники бібліотеки зібрали біографічні відомості з посиланнями на джерела, які доповнюють інформацію про загиблих Героїв – учасників АТО,  наших земляків.