• 05.07.2013

  На Київщині буде завершено систему електронного документообігу дозвільних центрів

  В області функціонує 38 дозвільних центрів, в яких працюють 53 державних адміністратори, що забезпечують у повному обсязі виконання вимог Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності": проведення консультування суб'єктів господарювання, прийом заяв та видачу документів дозвільного характеру за принципом „єдиного вікна". Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час круглого столу «Проблеми та перспективи розвитку бізнесу в регіоні».
 • 04.07.2013

  Новий Закон України «Про зайнятість населення» як елемент державної підтримки малого та середнього бізнесу

  З метою посилення співробітництва усіх сторін соціального діалогу у напрямку забезпечення зайнятості мешканців району 04 липня 2013 року у Києво-Святошинському районному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Новий Закон України «Про зайнятість населення» як елемент державної підтримки малого та середнього бізнесу.
 • 04.07.2013

  Інформує управління ПФУ у Києво-Святошинському районі: Шановні страхувальники та роботодавці!

  1 липня 2013 року набирає чинності Закон України від 14.05.2013 № 231-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії» (далі — Закон № 231), яким урегульовано питання щодо зарахування до страхового стажу часу перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.
 • 04.07.2013

  ДО ВІДОМУ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

  Києво-Святошинсьа ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» повідомляє, що згідно постанови НКРЕ від27.12.2012р. №1805, з 01.01.2013 року всі договори про надання населенню послуг з газопостачання, що укладалися з ДП «Києво-Святошинське УЕГГ» ПАТ «Київоблгаз» втратили чинність в частині постачання природного газу та надання послуг з технічного обслуговування і ремонту внутрішньо будинкових систем газопостачання та дворових газопроводів.
 • 04.07.2013

  В Київській області активізувалася підприємницька діяльність

  На цьому наголосив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час робочого візиту до ТОВ «Українсько-словенського спільного підприємства «Київський обласний хлібопекарський комплекс».
 • 04.07.2013

  В’ячеслав Клименко: «Завдання всіх щаблів влади - максимально сприяти розвитку малого та середнього бізнесу»

  Це – не просто гасло, а один із головних чинників розвитку економіки нашого регіону. Особливо, коли взяти до уваги, що промислове виробництво нашого району складає 27 % від загального товарообороту.

 • 03.07.2013

  Президент України Віктор Янукович визначив невідкладним проект Закону «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»

  Президент України Віктор Янукович звернувся до Верховної Ради з проханням розглянути як невідкладний проект Закону «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми». Про це повідомив Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін.
 • 03.07.2013

  ДАІ вводить обмеження для руху великовагового транспорту

            За наявною інформацією від гідрометеорологічного центру в Україні очікується значне підвищення температури, через що Державтоінспекція разом з Укравтодором за дорученням Мінінфраструктури вводить тимчасові обмеження для руху транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т, на меті якого є збереження покриття на дорогах загального користування.

  За інформацією наданою ВДАІ Києво-Святошинського РВ ГУМВС
 • 03.07.2013

  У День молоді у Вишневому запалали нові зірки

  Молодь завжди була, є і буде надією та рушійною силою нашого суспільства. Для тих, хто молодий не лише тілом а й душею, живе яскраво, повноцінно та цікаво, в житті немає жодних перепон. Саме тому День молоді є святом вшанування сили її енергійності, вигадливості та креативності.
 • 02.07.2013

  На відпочинок – до «Ольвії»

  Не секрет, що підхід до оздоровлення дітей у нашій країні дещо змінився: відповідно до законодавства, його забезпечення - завдання батьків. Та все ж оздоровлення пільгових категорій дітей, завдяки соціальним ініціативам Президента України Віктора Януковича, досі є для гілок влади усіх рівнів завданням номер «один».
 • 01.07.2013

  Погашення податкового боргу на Київщині звільняє від кримінальної відповідальності

  На початку року, у відомої авіакомпанії, виникла заборгованість по єдиному соціальному внеску до Пенсійного фонду України на суму понад 8,6 мільйонів гривень.
 • 01.07.2013

  День Конституції - свято головного оберегу державності

  День Конституції, який ми святкуємо 28 червня, - свято ствердження прав і свобод громадянина, визнання на найвищому законодавчому рівні людини, її життя та здоров'я, честі та гідності найвищою суспільною цінністю.

 • 30.06.2013

  Щиро вітаю вас з Днем молоді!


  Бути молодим прекрасно.
  Молодість — це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Нехай він стане для вас світлою сторінкою життя!
  Успіхів вам в усіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

  Володимир Пак
 • 28.06.2013

  Перше робоче місце – за молоддю

  27 червня на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення молоді першим робочим місцем та з нагоди святкування Дня молоді в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей.

 • 28.06.2013

  Шановні жителі району! Щиро вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

  Конституція – це головна книга держави. Будуючи нову незалежну державу, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон відкриває можливості для реалізації прав і свобод людини. Конституція України проголосила вищою цінністю Людину, її життя, честь і гідність, недоторканність і безпеку. Нехай ці засади, що були закріплені в Конституції, навіки залишаться цінностями для кожного громадянина України. І стануть тими основами, на яких буде розбудовуватись правова українська держава.
 • 28.06.2013

  Вітання Президента України з Днем Конституції

  Шановні співвітчизники!Вітаю вас із Днем Конституції України!
  Сімнадцять років тому був прийнятий Основний закон нашої держави.
  Цей документ створив могутню основу для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови нашого суспільства.
  Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.
  Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.
  Досвід усіх років незалежності України засвідчив, що Основний закон має відповідати сучасним потребам розвитку нашої держави.
  У межах роботи Конституційної Асамблеї ми повинні напрацювати такий Основний закон, який би відповідав найвищим європейським стандартам. Головна вимога до оновленої Конституції - це подальша демократизація та дієвість положень нового документу з огляду на нові виклики, які стоять перед нашою країною.
  Впевнений, що наша спільна робота об’єднає українське суспільство заради закладення фундаменту розвитку сучасної демократичної європейської України.
  У цей святковий день бажаю всім добра, достатку та миру.
  Із Днем Конституції України!
 • 28.06.2013

  Шановні жителі Київщини!

  Щиро вітаю вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.
  Основний Закон - один для всіх. Шануймо його, пам'ятаючи, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість.
  Дорогі земляки! Всі ми є свідками того, як завдяки спільним зусиллям, невтомній напруженій праці наш славнозвісний край оновлюється та розвивається. За результатами цьогорічної комплексної оцінки діяльності регіональних органів виконавчої влади Київщина посіла почесне 1-е місце серед областей у рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів України. Йдеться вже не просто про успішне подолання кризових явищ, а про перетворення Київської області на територію економічного зростання та інтенсивного розвитку соціальної сфери.
  Впевнений, що у нас досить таланту й сили і надалі здійснювати задумане в ім'я розквіту нашої держави. Головне - бути єдиними у своїх прагненнях добра, злагоди, правди. Адже в нас одна доля і одна Україна, а Конституція - найвищий символ нашої нації.
  Вітаючи усіх вас зі святом, від усього серця бажаю міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни - народовладдя, гуманізму та законності.
  З повагою,
  Голова Київської облдержадміністрації
  Анатолій Присяжнюк
 • 27.06.2013

  Олександр Заєць: «Обласною владою створюються такі умови, аби безробіття зводилося до мінімуму»

  Перший заступник голови Київської облдержаміністрації Олександр Заєць ознайомився з роботою Києво-Святошинського районного центру зайнятості.
  - На виконання доручень Президента України Віктора Януковича щодо скорочення безробіття в області ведеться активна робота з працевлаштування молоді, - зазначив Олександр Заєць. – Обласною владою створюються такі умови, аби безробіття зводилося до мінімуму.
 • 27.06.2013

  На Кільцевій дорозі замінять дорожнє покриття

  Комунальна корпорація «Київавтодор» проведе капітальний ремонт дорожнього покриття Кільцевої дороги на ділянці від проспекту Академіка Палладіна до повороту на Вишневе.

 • 27.06.2013

  Автомобільне ретро на колесах – на «Чайці»

  22 червня спортивний комплекс «Чайка» приймав міжнародне ралі на ретро-автомобілях «Пекін - Париж».