• 16.08.2013

  Спортсменка обласного центру «Інваспорт» представляла Київщину на Чемпіонаті Світу з легкої атлетики

  В Празі відбувся Чемпіонат Світу з легкої атлетики серед спортсменів з вродженими розумовими та фізичними вадами. У Празькому марафоні - 2013 взяло участь 9500 бігунів, які представляли Грецію, Ефіопію, Кенію, Росію, Україну, Японію.
 • 16.08.2013

  Спортсмен Київського регіонального центру «Інваспорт» взяв участь в Чемпіонаті України за паратриатлону

  Нещодавно в місті Житомирі проходив перший чемпіонат України з паратриатлону серед спортсменів з ураженнями опорно - рухового апарату та вадами зору, де Київський регіональний центр «Інваспорт» представляв кандидат в майстри спорту України з плавання та триатлону Василь Закревський (вади зору).
 • 16.08.2013

  Найближчим часом всі навчальні заклади області будуть підключені до Єдиної державної електронної бази освіти

  Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Наталія Клокар під час робочої наради з керівниками місцевих органів управління освітою, на якій йшлося про підготовку до нового 2013/2014 навчального року.
 • 16.08.2013

  Як на світ народитися. У п’ятому пологовому будинку мами навіть із дуже серйозними розладами здоров’я дають життя малюкам.

  За плечима роботи головного лікаря п'ятого пологового будинку Києва понад 35 років життя в напруженому ритмі. За цей час для Михайла Макаренка щохвилинна лікарська готовність стала нормою життя.
 • 16.08.2013

  Капремонт траси «Київ – Одеса»

  Держагентство автомобільних доріг України попереджає про часткове обмеження транспортного руху на ділянці автодороги Київ - Одеса від Чабанів до Путрівки.
 • 16.08.2013

  До Дня Незалежності в Білій Церкві відкриють новий стадіон

  Заступник голови Київської облдержадміністрації Олександр Басай ознайомився з будівництвом нового спортивного комплексу «Зміна», що у місті Біла Церква. - Відкриття подібних споруд
 • 16.08.2013

  Найближчим часом всі навчальні заклади області будуть підключені до Єдиної державної електронної бази освіти

  Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Наталія Клокар під час робочої наради з керівниками місцевих органів управління освітою, на якій йшлося про підготовку до нового 2013/2014 навчального року
 • 16.08.2013

  Інвестуючи в дітей, розбудовуємо майбутнє

  Cтворення сучасної матеріально-технічної бази фізичної культури і спорту
 • 16.08.2013

  Відпочинок у таборі «Первоцвіт» був незабутнім

  Літо – золота пора для дитячого відпочинку. Але коли він є змістовним і якісним, сповнений незабутніх яскравих вражень і знайомств із новими друзями.
 • 15.08.2013

  Інформує управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі

  15 серпня 2013 року в приміщенні управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області за участю заступника начальника головного управління  Пенсійного фонду України в Київській області Наконечної Г. А., начальника Управління соціального захисту населення Києво-Святошинського району Київської області Чертка С.П., начальника ВДВС РУЮ Києво-Святошинського району Вовченка О. В., начальника управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області Харченко В. В. та працівників управління відбулась нарада з підведення підсумків роботи управління Пенсійного фонду України у Києво-Святошинському районі Київської області за І півріччя 2013 року
 • 15.08.2013

  Уряд визначив пріоритетні галузі для створення робочих місць

  Кабінет міністрів затвердив перелік пріоритетних галузей економіки, що стимулюватимуть інвестиційну діяльність з метою створення нових робочих місць.
 • 15.08.2013

  Найголовніше – це турбота про дітей

  Турбота про здоров'я дітей є одним із основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління. Особливою загрозою майбутньому країни є нинішній стан здоров'я і спосіб життя дітей і молоді. Забезпечення соціального становлення і розвитку молоді
 • 15.08.2013

  Стартує Київський обласний конкурс соціальної реклами

  З метою популяризації здорового способу життя, утвердження високоморальних загальнолюдських цінностей, формування відповідального батьківства, подолання дитячого самогубства й інформування громадськості щодо спектру та можливостей отримання соціальних послуг, а також задля популяризації діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Київській області стартує конкурс соціальної реклами.
  Учасниками конкурсу можуть бути особи, громадяни України, що надають до Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Вишневе, вул. Карла Маркса, 15) оригінал власного твору, створеного на задану тематику.
 • 14.08.2013

  Святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі стало свідченням підтримки духовного відродження країни - співголови Оргкомітету

  Загальнодержавні заходи 26-28 липня з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі за участю глав та офіційних осіб зарубіжних держав і високих представників помісних православних церков засвідчили підтримку духовного відродження та важливих соціальних змін в країні.
 • 14.08.2013

  Обов'язкові медогляди школярів проводитимуться як у школах, так і в медичних закладах

  Обов'язкові медичні огляди школярів проводитимуться як у школах, так і в медичних закладах. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров Під час засідання Кабінету Міністрів України 14 серпня 2013 року.
 • 14.08.2013

  В новий навчальний рік – у всеозброєнні!

  Скоро в кожній українській школі пролунає перший дзвоник, скликаючи учнів і педагогів на перший у новому навчальному році урок. А поки що в коридорах і класах ще трішки пахне свіжою фарбою, на подвір’ях тривають роботи з благоустрою – тривають останні приготування… На скільки комфортно та затишно навчатиметься дітям цього навчального року?
 • 14.08.2013

  Державна служба зайнятості на ринку соціальних послуг

  Протягом січня – липня 2013 року за направленням Києво-Святошинського центру зайнятості отримали роботу 512 осіб. в т.ч. шляхом надання виплати одноразової допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю - 29 осіб.
 • 13.08.2013

  БОГАТИРСЬКІ СТАРТИ ВАЖКОАТЛЕТІВ

  10 серпня у Броварах відбувся чемпіонат Київської області з жиму штанги лежачи серед юнаків, юніорів та дорослих. Києво-Святошинський район представляла команда з 24 спортсменів, більшість з яких – боярчани. 16 учасників повернулись з медалями різного ґатунку.
 • 13.08.2013

  Київська митниця Міндоходів тримає на постійному контролі якість обслуговування авіапасажирів

  Протягом минулого місяця керівництво митного поста «Бориспіль-аеропорт» Київської митниці Міндоходів активно співпрацювало з контролюючими органами в Державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».
  Зокрема, працівники Київської митниці Міндоходів взяли участь у засіданні Airline Operators Committee, на якому обговорювались проблемні питання, які виникають під час обслуговування пасажирів в терміналі «D».
  Також керівництво митного поста «Бориспіль-аеропорт» взяло участь у робочій зустрічі представників контролюючих органів пункту пропуску «Бориспіль» з представниками посольства Російської Федерації  та Залу офіційних делегацій по обговоренню питань, пов’язаних з візитом до України Президента Російської Федерації В.В. Путіна з нагоди святкування 1025-ї річниці Хрещення Русі.
  Разом з тим, митний пост «Бориспіль-аеропорт» готується до ще одного важливого заходу. Двічі на місяць в конференц-залі терміналу «D» ДП МА «Бориспіль» проводитимуться засідання оперативного штабу з обслуговування рейсів з прочанами-хасидами.
 • 13.08.2013

  Ліквідація злочинної діяльності на Київщині

  Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Київській області в ході розслідування кримінального провадження викрито та припинено незаконну діяльність мешканця міста Яготин Київської області, який у власному гаражі кустарним способом здійснював виготовлення зі спирту, шляхом його розведення дистильованою водою, горілчаних виробів, які в подальшому незаконно реалізовував громадянам та постачав до магазинів. Спирт, з якого виготовлялась горілчана продукція, придбаний у м. Кролевець Сумської області у місцевого жителя. Виготовлена горілчана продукція зберігалась у гаражі в пластикових каністрах. В ході проведення слідчих дій вилучено 990 л. спирту та 1175 л. горілчаної продукції, виготовленої кустарним способом, а також обладнання, яке використовувалось для виготовлення горілчаної продукції, чим попереджено отруєння громадян.