07.08.2012
У Києво-Святошинському районі відкрито Центр обслуговування платників податків
У Києво-Святошинському районі відкрито Центр обслуговування платників податків Одним із пріоритетів сучасної держави є розвиток інформаційного суспільства. Для створення найкращого сервісу Державна податкова служба України постійно знаходить нові можливості плідних взаємовідносини між податковою службою та її клієнтами.

Так, в рамках програми модернізації та реформування податкової служби 27 липня поточного року в ДПІ у Києво-Святошинському районі розпочав свою роботу Центр обслуговування платників податків, який урочисто було відкрито 3 серпня 2012 року.
В урочистих заходах взяли участь заступники голови ДПС у Київській області Фурлет Володимир Петрович, Гаркуша Володимир Степанович, представники засобів масової інформації, підприємств та громадських організацій.
Приймаючи гостей начальник ДПІ у Києво-Святошинського району Базанов Олександр Юрійович зазначив, що одним із пріоритетних завдань податкової служби є забезпечення надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, тому співпраця, взаєморозуміння, ведення відвертого діалогу та налагодження партнерських стосунків з клієнтами є основним напрямком співпраці для виконання доведених завдань.
“Відкриття Центру обслуговування платників податків має на меті надавати платникам податків якісні, кваліфіковані сервісні послуги”, - наголосив Олександр Базанов.
Заступник начальника
ДПІ у Києво-Святошинському районі
Київської області
Державної податкової служби  
І.В.Дмитрієв

Назад