06.08.2012
У ГНАТІВЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКОГО ФЛОТУ УКРАЇНИ
У ГНАТІВЦІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКОГО ФЛОТУ УКРАЇНИ У мальовничій Гнатівці зібралися ветерани-підводники Києво-Святошинського району та почесні гості з Києва. Зокрема, на святкування Дня військово-морського флоту завітали академік Національної академії наук України, лауреат багатьох премій СССР і УРСР Василь Клюй, голова асоціації-підводників Київської області, капітан І рангу Микола Тишкевич, заслужений художник України Іван Черниш, начальник штабу асоціації ветеранів-підводників, капітан І рангу Володимир Коляда, капітан-лейтенант Володимир Копиця, голова районної організації КПУ Станіслав Музика та інші гості. Спочатку всі учасники заходу поклали вінок до Братської могили на цвинтарі села Гнатівка.
В урочистій обстановці під прапорами флоту України та асоціації ветеранів-підводників Василь Оліференко та Анатолій Пастовенський відзначили грамотами та сувенірами кращих представників асоціації.
Анатолій Пастовенський вручив медаль адмірала Горшкова старшині Івану Чернишу, який служив під командуванням адмірала, а Станіслав Музика - грамоту Анатолію Пастовенському, який в цей день відзначив свій день народження.
Потім усіх присутніх запросили до святкового смачного обіду, який приготували Катерина Пастовенська, приватний підприємець Галина Оліференко, а смачними шашликами порадували присутніх Микола Павловський та Микола Чуйський.
Євген ПІКУЛЬ,
фото автора

Назад