05.08.2012
БОЯРСЬКУ ЗОШ №1 БУДЕ ДОБУДОВАНО
БОЯРСЬКУ ЗОШ №1 БУДЕ ДОБУДОВАНО 27 липня заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський провів розширену нараду щодо вивчення питання про добудову Боярської ЗОШ №1. У нараді взяли участь міський голова Боярки Тарас Добрівський, директор Боярської ЗОШ №1 Катерина Мелашенко, начальник районного фінансового управління Наталія Краснощокова, керівник районного відділу освіти Микола Івашко, радник Боярського міського голови Анатолій Тахтарбаєв та директор Інституту "Білоцерківцивільпроект" Василь Бадзюх.
За словами учасників зустрічі, необхідність в розширенні Боярської ЗОШ №1 назріла давно, і місцева влада це питання вже кілька років поспіль намагається вирішити. "Пора перестати відкладати в довгу шухляду це питання. Необхідно втягуватися у будівництво. Тоді і кошти будуть, і підтримка влади. Головне мати до цього волю," - зауважив Боярський міський голова Тарас Добрівський.
БОЯРСЬКУ ЗОШ №1 БУДЕ
ДОБУДОВАНО

"Я вже п'ятий рік керую цим навчальним закладом, - говорить Катерина Мелашенко, - і щороку намагаюся запустити цей процес. Адже двозмінне навчання дуже багатьох дітей та їхніх батьків не влаштовує. Через це учні змушені ходити до інших шкіл, навіть якщо це далеко від дому. Нині ж у школі, розрахованій на 240 дітей, навчається близько 500 школярів".
Під час наради необхідність розширення навчального закладу ні в кого не викликала сумнівів. Та найскладнішим виявився пошук правильного формулювання назви цього проекту, адже від його правильності залежатиме подальша доля проекту та його фінансування.
Зрештою, учасники зійшлися на тому, що має відбутися реконструкція з розширенням Боярської ЗОШ №1. Вирішено також, що замовником проекту, згідно із законодавством, виступатиме районний відділ освіти. А замовником будівництва - обласне управління капітального будівництва.
Наразі було вирішено, що проект слід розробити так, щоб в існуючому приміщенні школи згодом розмістити дитячий садок, якого конче бракує у цій частині міста.
"Наше завдання - врахувати усе до найменших дрібниць, - підвів риску Анатолій Іскоростенський, - щоб у подальшому реалізація цього проекту від початку і до кінця була успішною. Та головне, щоб робота над проектом та подальша реконструкція не заважала нормальній роботі навчального закладу. Адже 1 вересня діти мають прийти до школи".

Тетяна ЗУБКОВА,
фото автора


Назад