13.03.2012
Апаратна нарада 12 березня 2012 року
Апаратна нарада 12 березня 2012 року

12 березня у актовій залі Києво-Святошинської райдержадміністрації відбулася апаратна нарада за участю заступників голови, начальників управлінь і відділів райдержадміністрації. На порядок денний було винесено та розглянуто наступні питання:

1. Про вжиття відповідних заходів щодо попередження пожеж, загибелі людей на них у Києво-Святошинському районі (доповідачі:

О.О. Степчук – начальникуправління державного нагляду з питань пожежної безпеки ГУ Держтехногенбезпеки у Київській області,

Т.В. Гордієнко– начальник Києво-Святошинського райвідділу ГУ Держтехногенбезпеки у Київській області).

2. Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців по підготовці до проведення виборів до Верховної Ради України, що відбудуться у жовтні 2012 року (доповідачі: Л.С. Щербакова– начальник відділу ведення Державного реєстру виборців у Києво-Святошинському районі).

3. Про проведення в районі весняного двомісячника благоустрою і саночистки (доповідач: М.М. Ляшенко– заступник голови райдержадміністрації).

4. Про документообіг в апараті Києво-Святошинської райдержадміністрації у другому півріччі 2011 року (доповідач:

Л.М. Цвілій – начальник загального відділу райдержадміністрації).

5. Про організацію роботи по недопущенню стихійної торгівлі у весняно-літній період 2012 року у Києво-Святошинському районі (доповідач:

С.І. Воскобійник - начальник відділу управління економіки з питань торгівлі та побутового обслуговування населення району).

За інформацією відділу організаційно-кадрової роботи райдержадміністрації


Назад