02.03.2012
Бюджетний звіт порадував, але потрібно рухатися далі
Бюджетний звіт порадував, але потрібно рухатися далі

Чергова ХVІ сесія Києво-Святошинської районної ради шостого скликання відбулася 2 березня і відзначалася винятково конструктивним перебігом. Досить об'ємний перелік питань порядку денного депутати погодили та розглянули досить швидко.

Район у трійці лідерів

Так, першими було заслухано звіти про виконаннання районного бюджету за 2011 рік та про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за грудень 2011 та січень і лютий поточного року.

Доповідала начальник фінансового управління Наталія Краснощокова. Так, депутатам було запропоновано затвердити звіт про виконання районного бюджету по доходах у сумі 448002753 грн. і по видатках у сумі 438701499 грн. У тому числі: по загальному фонду по доходах у сумі 428981118 грн. і по видатках - 371550251 грн.

За словами Наталії Миколаївни, доходи районного бюджету виконані в сумі 448002,7 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду районного бюджету (з урахуванням трансфертів) - 428981,1 тис. грн., що становить 101,8 відсотка до уточненого плану на рік, доходи спеціального фонду - 19021,6 тис. грн, що становить 89,4 відсотка до уточнених показників на рік. За 2011 рік до загального фонду надійшло 166052,9 тис. грн. власних і закріплених доходів, що становить 106,7 відсотка до плану.

Основним джерелом наповнення (майже 100 відсотків) в загальному обсязі надходжень до районного бюджету є податок з доходів фізичних осіб, якого надійшло 165051,4 тис. грн. У порівнянні з попереднім періодом надходження цього податку зросло на 41337,1 тис. грн, темп росту склав 33,4 відсотка. Параметри виконання бюджету депутатів порадували як і той факт, що саме завдяки Києво-Святошинському району Київщина увійшла до трійки лідерів за результатами роботи у 2011 році. За прийняття відповідного рішення депутати проголосували одноголосно.

"Правопорядок"

без фінансування. Поки що

По наступному питанню - про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності "Правопорядок" у Києво-Святошинському районі на 2012-2015 роки доповідав депутат Анатолій Ковінченко. Колеги проект рішення підтримали, але поки що без фінансування програми. Його вирішено передбачити після більш детальних обрахунків та доопрацювання на комісіях.

Депутати підтримали і позитивно проголосували по наступному питанню - про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, розташованих за межами населених пунктів Києво-Святошинського району.

Комунальні передачі

Положення "Про Тимчасові депутатські комісії, про порядок проведення перевірок Тимчасовими депутатськими комісіями Києво-Святошинської районної ради" депутати затвердили одноголосно. Також одностайно було передано гуртожиток по вул. Франка, 104, що в Боярці, із комунальної власності сіл, селища, міст Києво-Святошинського району до комунальної власності територіальної громади Боярки, прийнято рішення про передачу комунального підприємства КОР "Києво-Святошинське БТІ" від спільної власності територіальних громад Київської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Києво-Святошинського району.

Наступні питання теж стосувалися упорядкування питань комунальної власності району. Так, прийнято рішення про внесення змін до рішення про порядок управління майном спільної власності територіальних громад району в розділі, що стосується призначення керівників комунальних підприємств району. Затверджено примірний контракт із керівником, а також примірний статут підприємства, організації, установи спільної власності територіальних громад району.

Одне із питань порядку денного звучало так: "Про створення комунальної установи "Притулок для тварин Києво-Святошинського району Києво-Святошинської районної ради Київської області". Депутати підтримали рішення про створення КУ та затвердили його статут. Також встановлено розмір статутного капіталу - 5 тисяч гривень.

Кадрові призначення

Подальші питання стосувалися кадрових призначень. Так, було призначено на посади генеральних директорів комунальних підприємств: Миколу Федкевича - "БТІ Києво-Святошинської районної ради", Павла Касянчука - "Спецобслуговування населення району", Яна Ройтера -"Києво-Святошинське районне ВУЖКГ", Миколу Романенка - "Профдезінфекція", Ніну Григор'єву - "Реклама", Володимира Муравицького - КП "Теплові мережі Києво-Святошинського району", Володимира Суворова - "Притулку для тварин".

Решта питань стосувалася упорядкування роботи районної ради. Так, внесено зміни до складу кількох постійних комісій. Відтак, депутат Анатолій Іскоростенський очолив комісію з питань підприємницької діяльності, промислової політики, а комісію з питань земельних відносин, містобудування та архітектури - Л.С. Шевчук.

У району буде власний гімн

На завершення сесії було прийнято рішення про проведення районного конкурсу на кращий варіант проекту Гімну Києво-Святошинського району. Конкурс має відбутися з 5 березня до 15 квітня. В ньому можуть взяти участь усі бажаючі обдаровані особи без вікових обмежень. Гімн має відображати історичні корені району, спрямованість виробничої діяльності та традиції його жителів.

Твір повинен бути невеликим за об'ємом, носити урочистий характер, мелодія - легко запам'ятовуватися. Після підбиття підсумків конкурсу на переможця чекає відзнака.

Підготувала Світлана КУДРИК


Назад