06.03.2012
Петро Мельник привітав переможців II Щорічного фестивалю дитячої творчості «Моя мама найкраща»
Петро Мельник привітав переможців II Щорічного фестивалю дитячої творчості «Моя мама найкраща»

Є легенда. Дитина, ідучи у цей світ, запитала у Господа: «Боже, що я там робитиму? І хто захистить мене у цьому світі?». На це Господь їй відповів: «Не бійся. Я дарую тобі Янгола, який тебе охоронятиме і завжди буде поряд із тобою. Він тобі все й пояснить.». – «А як звуть мого Янгола?». – «У нього багато імен, але ти називатимеш його... Мамою.».

Мама – наша захисниця і розрадниця. Саме з її допомогою ми пізнаємо навколишній світ. І, скільки б років нам не виповнилося, за порадою і підтримкою ми звертаємося саме до неї. І саме вона для кожного з нас є найкращою.

5 березня очі вихованців вишнівських дитячих садочків блищали радістю й цікавістю. Адже цього дня до них у гості завітав засновник ІІ щорічного фестивалю дитячої творчості «Моя мама - найкраща» - народний депутат, заступник голови комітету з питань бюджету Верховної Ради України, ректор Національного університету ДПС України Петро Мельник, щоб разом із міським головою Іллею Діковим познайомитися з учасниками-переможцями конкурсу(а їх загалом більше тисячі цього року взяло участь у фестивалі), нагородити їх пам'ятними подарунками та разом із дітьми привітати їхніх мам, вихователів і нянь зі святом молодості, весни та надії - 8 березня.

І в кожному садочку гостей вітали по-особливому. Майбутні вчителі і міліціонери, лікарі та бухгалтери, медсестри й охоронці, кухарі й директори, зірки естради та навіть президенти й королеви, підготувалися якнайретельніше. І кожен колектив дивував по-своєму: у ДНЗ «Теремочок» - майстерним виконанням українського народного танку, «Яблунька», за народним звичаєм, вітала хлібом-сіллю, у «Ромашці» юні «закохані» дарували своїм обраницям найпалкіші серця... Дошкільнята «Чебурашки» потішили оригінальною віршованою казочкою про Червону Шапочку, вихователі «Росинки» вразили гостей темпераментним українським танком, вихованці «Намистинки» - «Парадом повітряних кульок», «Орлятка» - жартівливо-веселим концертом... Та скрізь панувала душевна щирість, теплота і невимушеність.

Діти отримали велике задоволення від спілкування з Петром Володимировичем: радісно, один із поперед одного розповідали про свої мрії, про те, чим саме їхня мама – найкраща. А ще – про те, як і що вони з мамою полюбляють готувати разом. Як виявилося, таких страв чимало: і вареники, і голубці, і млинці, і борщ... Тож для маленьких художників і кулінарів-початківців стануть в нагоді подарунки від народного депутата: кольорові олівці, альбоми та яскравий кольоровий зошит, в якому й Петро Володимирович ділиться власними рецептами приготування українського борщу з пампушками, картоплі, товченої зі шкварками, медових пряників, узвару... У ньому ж мами зможуть і записувати інші оригінальні рецепти.

- Дуже важливо, - - підкреслив, вітаючи присутніх, Петро Володимирович, – щоб людина була морально сильною внутрішньо і впевнено крокувала по життю. Його потрібно виплекати, пронести через усе життя. А для цього її потрібно виховати духовно багатою, щирою, доброю. Та недостатньо просто закласти зерно духовності в душу. Тому я вирішив започаткувати дитячий фестиваль. Я намагаюсь залучати діток до добрих справ та стимулювати розвиток їхніх творчих здібностей. Наші діти мають розвиватись, йти вперед. Тому цей фестиваль для них.

До слова...

Важливо не те, що депутат, як народний обранець, обіцяє виборцям, а як він ці обіцянки виконує. Якщо взяти тільки останній, 2011 рік, завдяки зусиллям народного депутата Петра Мельника програма забезпечення медичним обладнанням Києво-Святошинського району фактично реалізована.

Саме за його ініціативи з державного бюджету на розвиток Київської області було спрямовано 97 млн грн., із них 47 млн грн. – на Києво-Святошинський район. Боярська центральна районна лікарня була забезпечена найсучаснішим медичним обладнанням на суму 53 млн грн., а Вишневе – томографом вартістю в 12 млн грн.

Нині Петро Володимирович займається питанням облаштування Вишнівської міської дитячої поліклініки, на вирішення якого потрібно 8 млн грн.

Наталка Куцак


Назад