• 08.07.2013

  «Ой, там, на Купала, купала на Івана…»

  Саме там, в Чабанах, біля озера, 6 липня віншували найчарівніше свято літнього циклу – Івана Купала, що проходило під патронатом голови РДА Володимира Пака та за підтримки селищного голови Анатолія Загорулька. Організувала ж його та втілила в життя директор районного будинку культури с. Новосілки Світлана Ляшук.
 • 06.07.2013

  Губернатор Київщини наполягає на впорядкуванні обласних сміттєзвалищ

  Сьогодні після засідання колегії Київської облдержадміністрації голова КОДА Анатолій Присяжнюк запросив очільників районів та міст області ознайомитися з роботою полігону твердих побутових відходів у місті Бориспіль.
 • 05.07.2013

  Протипожежна безпека у Київській області знаходиться під контролем

  У Борисполі відбулося виїзне засідання колегії Київської обласної державної адміністрації за участю голови КОДА Анатолія Присяжнюка, голів райдержадміністрації, міських голів та керівників міст обласного та районного значення.
 • 05.07.2013

  Театрали Київщини докладатимуть максимум зусиль щоб отримати Державну премію України імені Богдана Ступки


  Віктор Янукович доручив  Прем’єр-міністру Миколі Азарову до 20 серпня цього року забезпечити підготовку і внесення на розгляд Верховної Ради проекту закону про внесення змін до Закону України «Про державні нагороди України» щодо встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки.
 • 05.07.2013

  Президент доручив вжити заходів для підвищення ефективності функціонування дорожнього господарства

  Президент України Віктор Янукович вважає неприпустимим стан справ, що склався у сфері дорожнього будівництва, зокрема стосовно якості автомобільних доріг загального користування та вулиць і доріг комунальної власності.
 • 05.07.2013

  На Київщині створена комісія, яка буде перевіряти факти звернень підприємців, щодо невмотивованих та повторних перевірок

  У своєму зверненні до представників правоохоронних та дозвільних органів під час проведення круглого столу «Проблеми та перспективи розвитку бізнесу в регіоні» голова Київської облдержадміністраціїАнатолій Присяжнюк зазначив, що пріоритетним завданням, яке сьогодні ставить Президент України є оптимізація дозвільної системи у сфері господарської діяльності, зняття штучних адміністративних бар'єрів та створення ефективної системи правового захисту проектів малого і середнього підприємництва.
 • 05.07.2013

  На Київщині обговорили питання розвитку малого і середнього бізнесу

  На Київщині відбулося засідання круглого столу «Проблеми та перспективи розвитку бізнесу в регіоні». Круглий стіл, який зібрав близько 60 підприємців, представників правоохоронних та дозвільних органів, іноземних представництв та посольств, інвесторів пройшов під головуванням очільника області Анатолія Присяжнюка.
 • 05.07.2013

  На Київщині буде завершено систему електронного документообігу дозвільних центрів

  В області функціонує 38 дозвільних центрів, в яких працюють 53 державних адміністратори, що забезпечують у повному обсязі виконання вимог Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності": проведення консультування суб'єктів господарювання, прийом заяв та видачу документів дозвільного характеру за принципом „єдиного вікна". Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час круглого столу «Проблеми та перспективи розвитку бізнесу в регіоні».
 • 04.07.2013

  Новий Закон України «Про зайнятість населення» як елемент державної підтримки малого та середнього бізнесу

  З метою посилення співробітництва усіх сторін соціального діалогу у напрямку забезпечення зайнятості мешканців району 04 липня 2013 року у Києво-Святошинському районному центрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Новий Закон України «Про зайнятість населення» як елемент державної підтримки малого та середнього бізнесу.
 • 04.07.2013

  Інформує управління ПФУ у Києво-Святошинському районі: Шановні страхувальники та роботодавці!

  1 липня 2013 року набирає чинності Закон України від 14.05.2013 № 231-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії» (далі — Закон № 231), яким урегульовано питання щодо зарахування до страхового стажу часу перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.
 • 04.07.2013

  ДО ВІДОМУ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

  Києво-Святошинсьа ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» повідомляє, що згідно постанови НКРЕ від27.12.2012р. №1805, з 01.01.2013 року всі договори про надання населенню послуг з газопостачання, що укладалися з ДП «Києво-Святошинське УЕГГ» ПАТ «Київоблгаз» втратили чинність в частині постачання природного газу та надання послуг з технічного обслуговування і ремонту внутрішньо будинкових систем газопостачання та дворових газопроводів.
 • 04.07.2013

  В Київській області активізувалася підприємницька діяльність

  На цьому наголосив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час робочого візиту до ТОВ «Українсько-словенського спільного підприємства «Київський обласний хлібопекарський комплекс».
 • 04.07.2013

  В’ячеслав Клименко: «Завдання всіх щаблів влади - максимально сприяти розвитку малого та середнього бізнесу»

  Це – не просто гасло, а один із головних чинників розвитку економіки нашого регіону. Особливо, коли взяти до уваги, що промислове виробництво нашого району складає 27 % від загального товарообороту.

 • 03.07.2013

  Президент України Віктор Янукович визначив невідкладним проект Закону «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми»

  Президент України Віктор Янукович звернувся до Верховної Ради з проханням розглянути як невідкладний проект Закону «Про внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми». Про це повідомив Глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін.
 • 03.07.2013

  ДАІ вводить обмеження для руху великовагового транспорту

            За наявною інформацією від гідрометеорологічного центру в Україні очікується значне підвищення температури, через що Державтоінспекція разом з Укравтодором за дорученням Мінінфраструктури вводить тимчасові обмеження для руху транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т, на меті якого є збереження покриття на дорогах загального користування.

  За інформацією наданою ВДАІ Києво-Святошинського РВ ГУМВС
 • 03.07.2013

  У День молоді у Вишневому запалали нові зірки

  Молодь завжди була, є і буде надією та рушійною силою нашого суспільства. Для тих, хто молодий не лише тілом а й душею, живе яскраво, повноцінно та цікаво, в житті немає жодних перепон. Саме тому День молоді є святом вшанування сили її енергійності, вигадливості та креативності.
 • 02.07.2013

  На відпочинок – до «Ольвії»

  Не секрет, що підхід до оздоровлення дітей у нашій країні дещо змінився: відповідно до законодавства, його забезпечення - завдання батьків. Та все ж оздоровлення пільгових категорій дітей, завдяки соціальним ініціативам Президента України Віктора Януковича, досі є для гілок влади усіх рівнів завданням номер «один».
 • 01.07.2013

  Погашення податкового боргу на Київщині звільняє від кримінальної відповідальності

  На початку року, у відомої авіакомпанії, виникла заборгованість по єдиному соціальному внеску до Пенсійного фонду України на суму понад 8,6 мільйонів гривень.
 • 01.07.2013

  День Конституції - свято головного оберегу державності

  День Конституції, який ми святкуємо 28 червня, - свято ствердження прав і свобод громадянина, визнання на найвищому законодавчому рівні людини, її життя та здоров'я, честі та гідності найвищою суспільною цінністю.

 • 30.06.2013

  Щиро вітаю вас з Днем молоді!


  Бути молодим прекрасно.
  Молодість — це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Нехай він стане для вас світлою сторінкою життя!
  Успіхів вам в усіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

  Володимир Пак