• 14.12.2012

  НА ШЛЯХУ ДО ОПТИМІЗАЦІЇ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

  Закон «Про екстрену медичну допомогу», прийнятий Верховною Радою 5 липня, передбачає створення централізованої системи управління й розмежування сфер діяльності невідкладної та екстреної допомоги. Саме про впровадження цього етапу реформи медицини і йшлося на останній сесії районної ради. Як вона втілюватиметься в життя на теренах нашого району – наша розмова з головним лікарем Центральної районної лікарні Василем Кравченком.

 • 13.12.2012

  Віншували представників місцевого самоврядування

  7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування, в актовій залі Києво-Святошинської райдержадміністрації віншували тих, без кого не може ефективно розвиватися жодна громада – депутатів місцевих і районного рівнів, керівників органів місцевого самоврядування нашого району.
 • 12.12.2012

  Готуємося до Нового року та ліквідовуємо наслідки інтенсивних снігопадів

  11 грудня в актовій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Шкаврона відбулася остання в цьому році апаратна нарада, у якій узяли участь заступники голови, начальники управлінь і відділів, а також керівники органів місцевого самоврядування та їх представники.
 • 06.12.2012

  Нагородження призерів районного чемпіонату з футболу

  1 грудня в актовій залі Києво-Святошинської райдержадміністрації відбулася церемонія нагородження призерів районного чемпіонату з футболу сезону 2012 року та вшановували тих, хто активно сприяє розвитку цього виду спорту в нашому районі. У ній взяли участь: голова Києво-Святошинської районної федерації футболу Валерій Чалий, члени виконкому районної федерації футболу, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Шкаврон, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Анатолій Іскоростенський.
 • 06.12.2012

  Секрет успіху – у взаєморозумінні влади та громади

  Є люди, котрі все життя, не шкодуючи сил та власного часу, працюють на благо громади. При цьому ніколи не скаржаться на труднощі і не виставляють напоказ свої успіхи. Одним з них є Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич.
 • 05.12.2012

  «Без сім’ї немає щастя на землі…»

  У рамках проекту губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка «Кожній дитині - родину»
 • 04.12.2012

  Звернення начальника Головного управління МВС України в Київській області до жителів Київщини

  Київщина - чарівний край в якому проживає понад 2 мільйони людей. Жителі Київщини прекрасні люди, справжні трударі, аграрії. Через Київську область проходить 16 доріг державного значення, які з’єднують столицю України з усіма куточками нашої Батьківщини. Як і в будь - якому регіоні міліція щодня розкриває злочини, проводить профілактичні заходи по правовій освіті населення.
 • 03.12.2012

  Право, гарантоване Законом

  Нині життя потребує від кожного з нас ґрунтовних знань, навичок і вмінь, особливо при працевлаштуванні. Для людей із особливими потребами це питання стоїть набагато гостріше, хоча їм, як і іншим, гарантовано право на працю.
 • 03.12.2012

  Кошти потрібно використовувати не лише за цільовим призначенням, а й раціонально

  27 листопада у приміщенні актової зали Києво-Святошинської РДА відбулося чергова апаратна нарада та, водночас, і засідання колегії, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Микола Шкаврон та за участі голови райради Володимира Луцюка, керівників управлінь і відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, представників органів місцевого самоврядування.
 • 03.12.2012

  Обіцяли – виконали!

  Послідовність дій і виконання даних мешканцям обіцянок – ось що, в першу чергу, визначає діяльність керівництва Києво-Святошинської райдержадміністрації. Додаткове тому підтвердження – подія, що є визначальною не лише для жителів с. Лісне, а й усього нашого району.

 • 30.11.2012

  Інформує управління ПФУ у Києво-Святошинському районі

  Із 1 грудня 2012 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, що втратили працездатність, підвищиться до 884 грн. Відповідно, як передбачено в чинному законодавстві, збільшаться й розміри виплат, котрі визначаються з урахуванням прожиткового мінімуму.
 • 30.11.2012

  Здешевлена іпотека подолала тисячний рубіж – Анатолій Близнюк

  Сьогодні у Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву урочисто вручать пам’ятний сертифікат тисячному учаснику програми здешевлення іпотечних кредитів, яку Мінрегіон реалізує у рамках соціальної ініціативи Президента України. Тисячний договір здешевленої іпотеки уклали АБ «Укргазбанк» та вчителька однієї із середніх шкіл міста Вишневе, що на Київщині. Забудовник – ТОВ «Вишневеміськреконструкція», однокімнатна квартира площею 31 кв. м придбана позичальником у новобудові на перетині вулиць Святошинська та Лесі Українки. Подію прокоментував Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.
 • 27.11.2012

  Зміни до бюджету прийнято

  22 жовтня відбулася ХХІІІ сесія райради...
 • 26.11.2012

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ АЛЬМАНАХУ "ЗЕРНА ДОБРОТИ"

  Нещодавно у Зоряній залі Київського планетарію відбулась презентація 1-го обласного альманаху "Зерна доброти", в який увійшли вірші учнів Київської області. З вітальним словом до учасників літературно-мистецького свята звернулись: віце-президент товариства "Знання", доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Кушерець В.І.; директор планетарію, доктор фізико-математичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України Чурюмов К.І.; директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу "Мала академія наук учнівської молоді" Мережинська О.Г.
 • 26.11.2012

  СПІВЕЦЬ ЖИТТЯ, МОЛОДОСТІ, ЛЮБОВІ

  15 листопада в читальному залі Центральної районної бібліотеки до 100-річчя з дня народження Андрія Малишка зібралися шанувальники його творчості: поети Анатолій Конельський, Валентин Лямічев, учасники літературно-мистецького клубу "Золота осінь" Людмила Мельник, Микола Місюра, старшокласники Вишнівських шкіл №2, 3 із своїми класними керівниками
 • 26.11.2012

  ЯК КОРИСТУВАТИСЬ СЕРВІСОМ "ЄДИНА БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ"

  Державна податкова служба України нагадує, що на веб-порталі ДПС України функціонує Єдина база податкових знань, яка постійно оновлюється та вдосконалюється. Єдина база включає в себе перелік найбільш актуальних питань-відповідей, що виникають у платників податків.
 • 26.11.2012

  ДО МАЛЮКІВ - ІЗ ПОДАРУНКАМИ

  До Дня дитини у Київський обласний дитячий будинок "Малятко", що у Боярці, завітали почесні гості: перший заступник начальника головного управління держтехногенноі безпеки в Київській області полковник Василь Злочевський та начальник Києво-Святошинського районного відділу головного управління держтехногенної безпеки майор Тарас Гордієнко.
 • 26.11.2012

  БУДІВНИЦТВО ОЛІМПІЙСЬКОГО ЦЕНТРУ

  На змаганнях олімпійці захищають не тільки свою честь...
 • 26.11.2012

  У КИЇВСЬКЕ ВОДОСХОВИЩЕ ВИПУЩЕНО 100 ТИСЯЧ МАЛЬКІВ

  Селекція у рибному господарстві та відтворення водних біоресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському регіоні
 • 25.11.2012

  СВІТОВЕ "СРІБЛО" - В УКРАЇНІ!

  9 - 11 листопада в Мінську відбувся чемпіонат світу з боротьби самбо, на якому Україну представляли самбістки Києво-Святошинського району Леся Савчук та Світлана Ярьомка.
  Про високий рівень цих змагань говорити, мабуть, не варто: назва та статус говорять самі за себе. На увагу заслуговує інше: добра давня традиція вихованок тренера Віктора Васильовича Мужчини повертатися додому з перемогою. У цьому випадку мова йтиме про "срібло" Світлани Ярьомки.