14.09.2015
Склад ТВК на місцеві вибори 25.10.2015. Відомості про виборчі дільниці

Відомості про виборчі дільниці у Києво-Святошинському районі (завантажити) 

Назва ТВК

Політична партія, яку представляє

Склад ТВК

ПІБ

 

Київська обласна виборча комісія

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Голова ТВК

Стогов Володимир Сергійович

 

Київська обласна виборча комісія

Політична партія "Молодь до ВЛАДИ"

Заступник голови ТВК

Дехтяренко Ірина Олександрівна

 

Київська обласна виборча комісія

Політична Партія "Опозиційний блок"

Секретар ТВК

Бобко Людмила Борисівна

 

Київська обласна виборча комісія

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ"

Член ТВК

Бабенко Антон Юрійович

 

Київська обласна виборча комісія

Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

Член ТВК

Воєводіна Ганна Іванівна

 

Київська обласна виборча комісія

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Член ТВК

Данилова Катерина Артурівна

 

Київська обласна виборча комісія

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Член ТВК

Довбиш Ірина Сергіївна

 

Київська обласна виборча комісія

Політична Партія "Опозиційний блок"

Член ТВК

Єзапенко Віта Іванівна

 

Київська обласна виборча комісія

Радикальна Партія Олега Ляшка

Член ТВК

Коваль Ростислав Олександрович

 

Київська обласна виборча комісія

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАША ЗЕМЛЯ"

Член ТВК

Кривоконь Марія Олександрівна

 

Київська обласна виборча комісія

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Член ТВК

Кузьменко Тетяна Олегівна

 

Київська обласна виборча комісія

Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

Член ТВК

Ліщук Олег Васильович

 

Київська обласна виборча комісія

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Член ТВК

Павлова Людмила Олександрівна

 

Київська обласна виборча комісія

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Член ТВК

Сомов Ігор Віталійович

 

Київська обласна виборча комісія

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Член ТВК

Суткевич Олексій Олександрович

 

Київська обласна виборча комісія

Радикальна Партія Олега Ляшка

Член ТВК

Тутенко Наталія Петрівна

 

Київська обласна виборча комісія

Політична партія "Українська православна асамблея"

Член ТВК

Черковська Світлана Іванівна

 

Київська обласна виборча комісія

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Член ТВК

Ярош Анастасія Сергіївна

 

Назва ТВК

Політична партія, яку представляє

Склад ТВК

ПІБ

Києво-Святошинська районна виборча комісія

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Голова ТВК

Поліщук Ірина Анатоліївна

Києво-Святошинська районна виборча комісія

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Заступник голови ТВК

Шупик Лілія Федорівна

Києво-Святошинська районна виборча комісія

Радикальна Партія Олега Ляшка

Секретар ТВК

Олішевський Богдан Петрович

Києво-Святошинська районна виборча комісія

Аграрна партія України

Член ТВК

Абрамович Тарас Едуардович

Києво-Святошинська районна виборча комісія

Політична Партія "Опозиційний блок"

Член ТВК

Аршулік Ольга Володимирівна

Києво-Святошинська районна виборча комісія

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Член ТВК

Безсмертна Наталія Вікторівна

Києво-Святошинська районна виборча комісія

Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Член ТВК

Власенко Тетяна Миколаївна

Києво-Святошинська районна виборча комісія

Радикальна Партія Олега Ляшка

Член ТВК

Горбаченко Андрій Володимирович

Києво-Святошинська районна виборча комісія

Політична партія "Патріотичний рух"

Член ТВК

Горшков Дмитро Вікторович

Києво-Святошинська районна виборча комісія

Радикальна Партія Олега Ляшка

Член ТВК

Довгаль Ігор Юрійович

Києво-Святошинська районна виборча комісія

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАША ЗЕМЛЯ"

Член ТВК

Жила Тетяна Зіновіївна

Києво-Святошинська районна виборча комісія

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Член ТВК

Іванченко Олексій Ілліч

Києво-Святошинська районна виборча комісія

Політична партія "Піратська Партія України"

Член ТВК

Логвиненко Олена Миколаївна

Києво-Святошинська районна виборча комісія

Політична Партія "Опозиційний блок"

Член ТВК

Орел Ганна Степанівна

Києво-Святошинська районна виборча комісія

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Член ТВК

Панченко Володимир Анатолійович

Києво-Святошинська районна виборча комісія

Політична партія "Українська православна асамблея"

Член ТВК

Рудь Тетяна Андріївна

Києво-Святошинська районна виборча комісія

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Член ТВК

Штурхецька Любов Михайлівна

Києво-Святошинська районна виборча комісія

ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Член ТВК

Юхимук Наталія Володимирівна


Телефон районної виборчої комісії  450-87-89

Шпитьківська сільська виборча комісія

Голова комісії – Чирко Тетяна Григорівна 1975 року народження Партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Заступник голови комісії – Андрущенко Тетяна Олександрівна 1986 року

народження, Політична партія УДАР(Український Демократичний Альянс за

Реформи) Віталія Кличка

Секретар комісії – Одарич Наталія Євгеніївна 1964 року народження

Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

Члени комісії:

Баранівська Наталія Володимирівна, 1975 року народження, Партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»

Гриценко Галина Миколаївна, 1976 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка

Омельченко Юлія Павлівна, 1977 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка

Шабуліна Олена Володимирівна, 1960 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»

Грищенко Олена Іванівна, 1969 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»

Грищенко Наталія Василівна, 1965 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»

Осадча Наталія Анатоліївна, 1977 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»

Кондратьєва Катерина Геннадіївна, 1989 року народження, Ліберальна партія

України

Одарченко Юрій Григорович, 1987 року народження, Партія «Блок Петра

Порошенка «Солідарність»

Омельченко Ольга Павлівна, 1960 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»

Шевчук Аліна Миколаївна, 1992 року народження, Політична партія «Наш

край»

 

Віто-Поштова сільська виборча комісія

Голова комісії – Халаім Наталія Василівна, 1976 року народження,

Політична партія «КОНКРЕТНИХ СПРАВ»

Заступник голови комісії –Мірошниченко Юрій Вікторович, 1969 року

народження, Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Секретар комісії –Давиденко Олена Василівна 1971 року народження,

Політична партія «Опозиційний блок»

Члени комісії:

Сикал Наталія Миколаївна, 1976 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»

Дубина Надія Іванівна, 1976 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»

Гонгалова Лілія Миколаївна, 1985 року народження, Партія «Блок Петра

Порошенка «Солідарність»

Барліт Яна В’ячеславівна, 1991 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка

Ліщук Катерина Ростиславівна, 1995 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка

Петренко Валентина Іванівна, 1968 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»

Казанецька Світлана Володимирівна, 1971 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»

Котирло Галина Анатоліївна, 1973 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»

Глушаниця Руслан Володимирович, 1985 року народження, Політична

партія «Українська православна асамблея»

Люта Наталя Володимирівна, 1982 року народження, Політична партія

«Народна опозиція»

Кузьменчук Любов Валентинівна, 1987 року народження, Політична партія

«Патріотичний рух»

Попроцька Ольга Миколаївна, 1986 року народження, Партія «Блок Петра

Порошенка «Солідарність»

Попроцький Олександр Павлович, 1981 року народження, Політична партія

«УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

Васільєва Наталія Станіславівна, 1975 року народження, Ліберальна партія

України

Куташенко Тетяна Іванівна 1969 року народження, Політична партія «Наш

Край»

 

Гореницька сільська виборча комісія

Голова комісії – Фесенко Галина Григорівна, 1960 року народження,

Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Заступник голови комісії – Бортник Микола Сергійович, 1951 року

народження, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Секретар комісії – Ковальчук В’ячеслав Валерійович, 1985 року

народження, Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за

Реформи) Віталія Кличка»;

Члени комісії:

Гордієнко Микола Павлович, 1951 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»

Іванюк Наталія Олександрівна, 1985 року народження, Партія «Блок Петра

Порошенка «Солідарність»

Лащевський Євгеній Сергійович, 1979 року народження, Партія «Блок Петра

Порошенка «Солідарність»

Опар’єнко Олена Валентинівна, 1985 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка

Бістрікер Людмила Станіславівна, 1961 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка

Железняк Валерій Андрійович, 1961 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»

Ільченко Наталія Вікторівна, 1978 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»

Хоменко Галина Іванівна, 1958 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»

Дехтяренко Олександр Миколайович, 1983 року народження, Радикальна

партія Олега Ляшка

Король Ганна Сергіївна, 1997 року народження, Ліберальна партія України

Курганська Алла Петрівна, 1982 року народження, Партія «Блок Петра

Порошенка «Солідарність»

Ломакін Валерій Васильович, 1951 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»

Смалюк Володимир Віталійович, 1976 року народження, Аграрна партія

України

Худяков Сергій Анатолійович, 1967 року народження, Політична партія

«Наш край»

 

Петропавлівсько-Борщагівська сільська виборча комісія

Голова комісії - Кривогуз Галина Захарівна, 1951 року народження,

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Заступник голови комісії – Лихота Оксана Миколаївна, 1984 року

народження, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Секретар комісії - Лихаманова Лілія Миколаївна, 1978 року народження,

Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Члени комісії:

Мельник Лілія Миколаївна, 1972 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Любинецька Тетяна Володимирівна, 1983 року народження, Радикальна

партія Олега Ляшка;

Литвиненко Юрій Олександрович, 1985 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Чижевська Валентина Василівна, 1976 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Старокожко Валентина Вікторівна, 1973 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Твердохліб Володимир Феодосійович, 1950 року народження, Політична

партія «Опозиційний блок»;

Пінчук Наталія Яківна, 1959 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Мазур Лариса Зиновіївна, 1971 року народження, Політична партія «Наш

край».

 

Гатненська сільська виборча комісія

Голова комісії - Костенко Марина Олександрівна, 1989 року народження,

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Заступник голови комісії – Ляшук Наталія Іванівна, 1978 року

народження, Радикальна партія Олега Ляшка;

Секретар комісії - Прокопець Ольга Анатоліївна, 1966 року народження,

Ліберальна партія України

Члени комісії:

Костенко Олександр Васильович, 1986 року народження, Політична

партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Родін Сергій Олексійович, 1986 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Бабич Світлана Миколаївна, 1972 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Опошняя Наталія Михайлівна, 1966 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Коломієць Галина Семенівна, 1951 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Дмитренко Ольга Василівна, 1973 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Петюр Ірина Іванівна, 1966 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Романчук Світлана Василівна, 1968 року народження, Політична партія

«УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

 

Забірська сільська виборча комісія

Голова комісії - Шуба Денис Юрійович, 1983 року народження, Політична

партія «Опозиційний блок»;

Заступник голови комісії – Доценко Ірина Анатоліївна, 1984 року

народження, Радикальна партія Олега Ляшка;

Секретар комісії - Шевченко Олена Миколаївна, 1977 року народження,

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Члени комісії:

Бондаренко Вікторія Олександрівна, 1985 року народження, Політична

партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Митяй Тетяна Андріївна, 1982 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Розумна Оксана Миколаївна, 1974 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Лоза Тетяна Василівна, 1979 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Шевченко Оксана Миколаївна, 1982 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Сергієнко Лілія Іванівна, 1975 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Євтушок Ольга Вікторівна, 1986 року народження, Політична партія «УДАР

(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

Козюра Ольга Миколаївна, 1978 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Татаренко Тетяна Михайлівна, 1982 року народження, Ліберальна партія

України;

Унинець Олена Олександрівна, 1984 року народження, Політична партія

«Наш край»;

Хомченко Алла Миколаївна, 1971 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина».

Малютянська сільська виборча комісія

Голова комісії - Бондар Ніна Іванівна, 1952 року народження, Політична

партія «Наш край»;

Заступник голови комісії – Волинець Тетяна Іванівна, 1964 року

народження, Радикальна партія Олега Ляшка;

Секретар комісії - Козятник Інна Григорівна, 1968 року народження,

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Члени комісії:

Андрійченко Ольга Іванівна, 1981 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Заремба Ольга Борисівна, 1977 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Рогальова Тамара Василівна, 1979 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Герасимець Людмила Іванівна, 1969 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Радзевелюк Олена Петрівна, 1979 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Сокольвак Василь Михайлович, 1938 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Калуга Мирослава Миколаївна, 1982 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Кондрашова Ганна Василівна, 1976 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Негода Марія Юріївна, 1970 року народження, Політична партія «УДАР

(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Хлистова Людмила Андріївна, 1978 року народження, Ліберальна партія

України;

Денисенко Катерина Михайлівна, 1956 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина».

Бобрицька сільська виборча комісія

Голова комісії - Ярошенко Тамара Миколаївна, 1956 року народження,

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Заступник голови комісії – Давиденко Владислав Дмитрович, 1992 року

народження, Політична партія «Опозиційний блок»;

Секретар комісії - Руденко Тамара Петрівна, 1993 року народження,

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Члени комісії:

Новіцька Оксана Геннадіївна, 1969 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Степаненко Галина Григорівна, 1948 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Гужва Ольга Володимирівна, 1988 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Ігнатенко Олександр Петрович, 1971 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Руденко Галина Іванівна, 1958 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Рахільчук Анна Володимирівна, 1984 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Добровольська Ольга Миколаївна, 1959 року народження, Політична партія

«УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Добровольський Андрій Анатолійович, 1985 року народження, Ліберальна

партія України;

Наконечна Марія Анатоліївна, 1977 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Кушнір Валентина Павлівна, 1957 року народження, Політична партія «Наш

край».

 

Личанська сільська виборча комісія

Голова комісії – Теплова Галина Василівна, 1947 року народження,

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Заступник голови – Грищенко Неля Петрівна, 1962 року народження,

Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Секретар комісії – Федіна Надія Іванівна, 1966 року народження,

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Члени комісії:

Козій Ірина Вікторівна, 1986 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Неділько Любов Володимирівна, 1973 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Черниш Любов Іванівна, 1976 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Миц Інна Сергіївна, 1982 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Дігтяренко Валентина Володимирівна, 1981 року народження, Політична

партія «Опозиційний блок»;

Шевчук Людмила Дмитрівна, 1979 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Андрієнко Валентина Миколаївна, 1980 року народження, Політична партія

«УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка;

Білоус Валентина Григорівна, 1966 року народження, Політична партія «Наш

Край»;

Вишняк Олена Сергіївна, 1974 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Качало Людмила Василівна, 1989 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Ломова Тетяна Вікторівна, 1972 року народження, Ліберальна партія

України;

Спасіченко Тетяна Володимирівна, 1966 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Хотівська сільська виборча комісія

Голова комісії - Погребна Альона Сергіївна, 1989 року народження,

Ліберальна партія України;

Заступник голови комісії – Врачевська Раїса Василівна, 1957 року

народження, Політична партія «Опозиційний блок»;

Секретар комісії - Шовкун Надія Никифорівна, 1958 року народження,

Радикальна партія Олега Ляшка.

Члени комісії:

Білобровець Олександр Сергійович, 1988 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Вовченко Віталій Миколайович, 1990 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Знов’як Лариса Леонтіївна, 1961 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Кучерук Світлана Філімонівна, 1960 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Моторна Надія Олексіївна, 1955 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Трегубенко Олена Анатоліївна, 1973 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Козій Алла Пантелеймонівна, 1971 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Лупеха Олена Олександрівна, 1979 року народження, Політична партія

«Наш край»;

Козленко Раїса Петрівна, 1954 року народження, Політична партія «УДАР

(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Чермних Лілія Василівна, 1952 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Моторна Наталія Михайлівна, 1961 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Биваліна Алла Олександрівна, 1977 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина».

Лісниківська сільська виборча комісія

Голова комісії - Сіренко Алла Василівна, 1972 року народження, Політична

партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Заступник голови комісії – Сторожук Ганна Володимирівна, 1979 року

народження, Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за

Реформи) Віталія Кличка»;

Секретар комісії - Клімова Тетяна Володимирівна, 1972 року народження,

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Члени комісії:

Козій Галина Михайлівна, 1969 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина».

Сеняк Віталій Петрович, 1974 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Велічко Олена Петрівна, 1979 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Головань Яна Анатоліївна, 1987 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Поліщук Людмила Петрівна, 1958 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Петросюк Галина Дмитрівна, 1954 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Нагорняк Леся Василівна, 1993 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Бондаренко Лариса Петрівна, 1987 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Коваленко Ольга Володимирівна, 1986 року народження, Ліберальна партія

України;

Савицька Вікторія Геннадіївна, 1986 року народження, Політична партія

«Наш край»;

Білан Надія Володимирівна, 1946 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок».

Мироцька сільська виборча комісія

Голова комісії - Пономаренко Ольга Олексіївна, 1960 року народження,

Політична партія «Патріотичний рух»;

Заступник голови комісії – Скуратівський Андрій Григорович, 1986 року

народження, Радикальна партія Олега Ляшка;

Секретар комісії - Пономаренко Людмила Петрівна, 1991 року народження,

Політична партія «Конкретних справ».

Члени комісії:

Петрук Людмила Петрівна, 1977 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Федоренко Людмила Михайлівна, 1961 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Скуратівська Ірина Вікторівна, 1989 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Гладик Олена Степанівна, 1948 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Колісна Людмила Іванівна, 1968 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Тетенко Наталія Миколаївна, 1973 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Мельник Людмила Павлівна, 1988 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Наумчук Ольга Іванівна, 1959 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Білько Ольга Петрівна, 1953 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Мельниченко Ірина Миколаївна, 1987 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Вільченко Ніна Михайлівна, 1973 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Кореневська Надія Іванівна, 1958 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Білка Олена Михайлівна, 1961 року народження, Аграрна партія України;

Якименко Наталія Павлівна, 1963 року народження, Політична партія

«Громадянське суспільство»;

Черв'яковська Ольга Володимирівна, 1961 року народження, Політична

партія «Наш край».

Михайлівсько-Рубежівська сільська виборча комісія

Голова комісії - Рябчук Світлана Павлівна, 1961 року народження,

Політична партія «Опозиційний блок»;

Заступник голови комісії – Небесюк Яна Володимирівна, 1987 року

народження, Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Секретар комісії - Іванченко Валентина Павлівна, 1960 року народження,

Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Члени комісії:

Ковтун Ірина Вікторівна, 1968 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Опанасенко Оксана Вікторівна, 1972 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Щербина Вікторія Миколаївна, 1989 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Онищук Віра Степанівна, 1952 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Вакуліна Леся Іванівна, 1975 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Косян Світлана Миколаївна, 1967 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Хобоша Світлана Миколаївна, 1972 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Вдовенко Аліна Юріївна, 1985 року народження, Політична партія «УДАР

(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Вдовенко Тетяна Михайлівна, 1962 року народження, Ліберальна партія

України;

Волова Лариса Іванівна, 1963 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Кучерук Ганна Григорівна, 1989 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Пучкова Зінаїда Михайлівна, 1961 року народження, Аграрна партія України;

Коркішко Тетяна Миколаївна, 1982 року народження, Політична партія «Наш

край»;

Івасюк Ірина Олександрівна, 1978 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина».

Музичанська сільська виборча комісія

Голова комісії – Ходаніцька Світлана Валеріївна, 1968 року народження,

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Заступник голови – Ільїна Валентина Михайлівна, 1967 року народження,

Політична партія «Опозиційний блок»;

Секретар комісії – Пантюк Валентина Олександрівна, 1956 року

народження, Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Члени комісії:

Патій Марія Михайлівна, 1966 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Чупахіна Любов Сергіївна, 1958 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Костенко Валентина Володимирівна, 1967 року народження, Політична

партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Бурда Ігор Сергійович, 1991 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Матвієнко Світлана Михайлівна, 1974 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Гармазонова Яна Володимирівна, 1991 року народження, Політична партія

«УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Лодова Катерина Володимирівна, 1985 року народження, Ліберальна партія

України;

Червонна Тамара Федорівна, 1940 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Дмитренко Яна Олександрівна, 1992 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Лодова Галина Володимирівна, 1980 року народження, Політична партія

«Наш Край».

Петрівська сільська виборча комісія

Голова комісії - Лотоцька Світлана Миколаївна, 1962 року народження,

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Заступник голови комісії – Малиновська Галина Миколаївна, 1952 року

народження, Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Секретар комісії - Ковтун Олеся Василівна, 1982 року народження,

Політична партія «Наш край».

Члени комісії:

Рибак Світлана Анатоліївна, 1985 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Ярмак Ольга Василівна, 1994 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Кияниця Максим Олександрович, 1983 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Гуріненко Світлана Михайлівна, 1961 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Скрицький Артем Анатолійович, 1987 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Євніцька Наталія Валентинівна, 1980 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Удовиченко Наталія Вікторівна, 1967 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Ткач Тетяна Михайлівна, 1995 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Кугут Наталія Олексіївна, 1957 року народження, Політична партія «УДАР

(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Ковгар Сергій Анатолійович, 1986 року народження, Ліберальна партія

України;

Реган Віталій Леонідович, 1975 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Боришполець Вікторія Валеріївна, 1988 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Савустьян Віталій Сергійович, 1984 року народження, Політична партія

«Українське обєднання патріотів – УКРОП»;

Довгалюк Наталія Володимирівна, 1983 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина».

 

 

Тарасівська сільська виборча комісія

Голова комісії - Плахотнюк Олена Іванівна, 1977 року народження,

Ліберальна партія України;

Заступник голови комісії – Криворучко Катерина Миколаївна, 1983 року

народження, Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Секретар комісії - Потаржанська Ірина Володимирівна, 1977 року

народження, Радикальна партія Олега Ляшка.

Члени комісії:

Криворучко Наталія Вікторівна, 1960 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Макарова Наталія Володимирівна, 1982 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Сова Геннадій Іванович, 1948 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Максимчук Зоральда Хуанівна, 1988 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Павленко Олена Вікторівна, 1977 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Динник Євгенія Анатоліївна, 1989 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Олійник Ігор Валерійович, 1985 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Харченко Віра Андріївна, 1963 року народження, Політична партія «Наш

край»;

Шевчук Володимир Ігорович, 1991 року народження, Політична партія

«УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Ходосівська сільська виборча комісія

Голова комісії – Моісеєва Наталія Олегівна, 1973 року народження,

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Заступник голови – Хотіна Оксана Олександрівна, 1986 року народження,

Радикальна партія Олега Ляшка;

Секретар комісії – Попрійчук Наталія Петрівна, 1980 року народження,

Політична партія «Опозиційний блок».

Члени комісії:

Шолудченко Володимир Володимирович, 1992 року народження, Політична

партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Остапенко Олександр Володимирович, 1985 року народження, Політична

партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Сінельніченко Ольга Михайлівна, 1967 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Михайловська Юлія Миколаївна, 1977 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Понзель Олександр Сергійович, 1992 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Алексєєнко Юрій Володимирович, 1980 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Волчик Володимир Павлович, 1962 року народження, «Блок Петра

Порошенка «Солідарність»;

Дору Анна Василівна, 1987 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Зелена Наталія Петрівна, 1979 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Лупеха Олена Олександрівна, 1979 року народження, Політична партія «Наш

Край».

 

Бузівська сільська виборча комісія

Голова комісії - Бенчук Ольга Петрівна, 1956 року народження,

Політична партія «Опозиційний блок»;

Заступник голови комісії – Дударенко Катерина Євгеніївна, 1991 року

народження, Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс

за Реформи) Віталія Кличка»;

Секретар комісії - Парфіненко Людмила Василівна, 1982 року

народження, Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Члени комісії:

Полістрат Таїсія Вікторівна, 1959 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Зеліна Олена Олександрівна, 1972 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Єрмоленко Оксана Василівна, 1970 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Нагорна Янна Миколаївна, 1987 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Нагорний Сергій Петрович, 1987 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Яровенко Аліна Віталіївна, 1983 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Чернець Олена Вікторівна, 1979 року народження, Ліберальна партія

України;

Мишук Любов Михайлівна, 1953 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Щипковський Віктор Кліментійович, 1968 року народження, Аграрна

партія України;

Михайловська Тетяна Андріївна, 1967 року народження, Політична

партія «Наш край»;

Єгорченкова Інна Миколаївна, 1971 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина».

 

Дмитрівська сільська виборча комісія

Голова комісії – Драган Наталія Борисівна, 1968 року народження,

Політична партія «Опозиційний блок»;

Заступник голови – Гречинська Ольга Петрівна, 1971 року народження,

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Секретар комісії – Степаненко Олена Миколаївна, 1991 року народження,

Радикальна партія Олега Ляшка.

Члени комісії:

Вознюк Наталія Василівна, 1976 року народження, Партія «Блок Петра

Порошенка «Солідарність»;

Гальчук Оксана Миколаївна, 1979 року народження, Партія «Блок Петра

Порошенка «Солідарність»;

Корнейчук Юлія Володимирівна, 1981 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Яценко Андрій Володимирович, 1983 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Ягольніцька Ольга Миколаївна, 1953 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Шаровський Андрій Олегович, 1977 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Невойт Лілія Григорівна, 1966 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Павленко Василь Васильович, 1975 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Скиба Тетяна Василівна, 1965 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Гаро Надія Іванівна, 1955 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Ковальчук Вікторія Володимирівна, 1982 року народження, Ліберальна

партія України;

Левченко Наталія Василівна, 1968 року народження, Політична партія «Наш

Край»;

Тарганчук Сергій Васильович, 1977 року народження, Аграрна партія

України.

 

Петрушківська сільська виборча комісія

Голова комісії - Шамич Аліна Миколаївна, 1982 року народження,

Радикальна партія Олега Ляшка;

Заступник голови комісії – Лук’яненко Тетяна Михайлівна, 1959 року

народження, Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за

Реформи) Віталія Кличка»;

Секретар комісії - Грабова Наталія Григорівна, 1975 року народження,

Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Члени комісії:

Морозов Володимир Феодосійович, 1961 року народження, Політична

партія «НАРОДНЙ ФРОНТ»;

Вішталюк Анатолій Віталійович, 1969 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Сенич Тетяна Миколаївна, 1974 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Шамич Раїса Володимирівна, 1960 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Денисенко Тетяна Василівна, 1958 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Загаєцька Валентина Василівна, 1947 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Щербина Ігор Леонідович, 1996 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Антоненко Леся Миколаївна, 1962 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Черниш Андрій Васильович, 1978 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Колісник Валентина Михайлівна, 1989 року народження, Ліберальна партія

України;

Шутун Олена Леонідівна, 1961 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Кеба Любов Тимофіївна, 1951 року народження, Політична партія «Наш

край».

Чабанівська селищна виборча комісія

Голова комісії - Поліщук Інна Петрівна, 1978 року народження, Політична

партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Заступник голови комісії – Привалова Лариса Іванівна, 1967 року

народження, Всеукраїнське обєднання «Батьківщина»;

Секретар комісії - Кучер Тетяна Миколаївна, 1971 року народження,

Політична партія «Конкретних справ».

Члени комісії:

Сокіл Оксана Віталіївна, 1971 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Байрак Наталія Володимирівна, 1976 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Авдєєва Тетяна Миколаївна, 1961 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Вишнівський Петро Станіславович, 1976 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Шинкаренко Любов Юхимівна, 1960 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Бондар Олена Сергіївна, 1978 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Полянська Людмила Василівна, 1974 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Ющенко Наталія Юріївна, 1982 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Цизін Григорій Семенович, 1959 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Ремез Марина Віталіївна, 1985 року народження, Ліберальна партія України;

Брильова Ольга Олександрівна, 1987 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Соболєв Юрій Романович, 1992 року народження, Політична партія

«Патріотичний рух»;

Джемесюк Алла Миколаївна, 1959 року народження, Політична партія «Наш

край»;

Згурська Олена Володимирівна, 1969 року народження, Політична партія

«Громадянське суспільство»;

Андрієва Ірина Василівна, 1974 року народження, Політична партія «УДАР

(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Білогородська сільська виборча комісія

Голова комісії - Наконечна Тетяна Вікторівна, 1984 року народження,

Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи)

Віталія Кличка»;

Заступник голови комісії – Новальський Максим Юрійович, 1991 року

народження, Політична партія «Опозиційний блок»;

Секретар комісії - Царьов Олександр Вікторович, 1991 року народження,

Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Члени комісії:

Геворкян Надія Петрівна, 1956 року народження, Політична партія «Блок Петра

Порошенка «Солідарність»;

Борисенко Наталія Миколаївна, 1954 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Кругликова Галина Степанівна, 1939 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Кругликов Олександр Миколайович, 1935 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Войналович Людмила Григорівна, 1976 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Решновецький Сергій Леонідович, 1984 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Царьов Віктор Олександрович, 1969 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Хитрик Володимир Васильович, 1993 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Сміян Людмила Михайлівна, 1980 року народження, Ліберальна партія

України;

Титаренко Олександр Петрович, 1986 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Кураскін Олег Геннадійович, 1984 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Павловський Михайло Юрійович, 1977 року народження, Політична партія

«Нові обличчя»;

Лисюченко Тетяна Миколаївна, 1962 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Андрощук Людмила Іванівна, 1983 року народження, Політична партія «Наш

край».

Горенська сільська виборча комісія

Голова комісії – Родченко Олена Володимирівна, 1982 року народження,

Політична партія «Опозиційний блок»;

Заступник голови – Сопільняк Вікторія Олександрівна, 1988 року

народження, Політична партія «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»;

Секретар комісії – Пермякова Світлана Віталіївна, 1987 року народження,

Політична партія «Патріотичний рух».

Члени комісії:

Агілова Людмила Анатоліївна, 1966 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Заяц Сергій Олегович, 1982 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Крезуб Владислав Сергійович, 1997 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Бойко Ярослав Миколайович, 1988 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Курочка Валентина Федорівна, 1949 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Заяц Леонід Петрович, 1961 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Калініна Тетяна Олександрівна, 1954 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Заяц Вероніка Олегівна, 1989 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Поштовий Арсен Васильович, 1987 року народження, Політична партія

«Українська православна асамблея»;

Пермяков Олексій Олегович, 1992 року народження, Політична партія

«КОНКРКТНИХ СПРАВ»;

Мазиченко Ольга Сергіївна, 1991 року народження, Політична партія «УДАР

(Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Крезуб Наталія Олександрівна, 1973 року народження, Ліберальна партія

України;

Бойко Олександр Миколайович, 1994 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Татарчук Наталія Андріївна, 1958 року народження, Політична партія «Наш

Край».

Княжицька сільська виборча комісія

Голова комісії – Петрусенко Юрій Володимирович, 1986 року народження,

Ліберальна партія України;

Заступник голови – Осінська Тетяна Володимирівна, 1985 року

народження, Політична партія «УДАР» (Український Демократичний Альянс за

Реформи) Віталія Кличка;

Секретар комісії – Ліпінський Андрій Леонідович, 1983 року народження,

Радикальна партія Олега Ляшка.

Члени комісії:

Савченко Тетяна Петрівна, 1971 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Ковальчук Валентина Василівна, 1965 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Гома Галина Анатоліївна, 1960 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Маткарімова Наталія Володимирівна, 1983 року народження, Політична

партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Гудим Надія Григорівна, 1965 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Бондаренко Людмила Петрівна, 1962 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Раєвська Наталія Сергіївна, 1981 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Кочубей Оксана Іванівна, 1970 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Ожаховська Наталія Валеріївна, 1983 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Закутенко Михайло Петрович, 1954 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Мокрова Наталія Леонідівна, 1972 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Саковська Тетяна Дмитрівна, 1985 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Кліменко Юлія Вікторівна, 1963 року народження, Політична партія «Наш

Край».

 

Крюківщинська сільська виборча комісія

Голова комісії - Кладько Лідія Григорівна, 1983 року народження,

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Заступник голови комісії – Унинець Олена Олександрівна, 1984 року

народження, Політична партія «Наш край»;

Секретар комісії - Гриценко Вячеслав Олександрович, 1978 року

народження, Радикальна партія Олега Ляшка

Члени комісії:

Єсауленко Олена, 1964 року народження, Політична партія «Блок Петра

Порошенка «Солідарність»;

Виноградова Інна Іванівна, 1954 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Бовдрич Юрій Степанович, 1976 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Масич Олександр Михайлович, 1963 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Степанова Людмила Анатоліївна, 1969 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Сперкач Олександр Володимирович, 1986 року народження, Політична

партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Смалена Тетяна Вячеславівна, 1977 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Масич Тетяна Євгенівна, 1977 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Чернишенко Ганна Юріївна, 1984 року народження, Політична партія

«УДАР «Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Ткаченко Альона Вікторівна, 1992 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Котирло Уляна Андріївна, 1986 року народження, Ліберальна партія України;

Солодчук Наталія Андріївна, 1976 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Маніло Олександр Іванович, 1982 року народження, Політична партія

«Українське обєднання патріотів – УКРОП»;

Парфенюк Валентина Василівна, 1964 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Вітрук Олександр Олексійович, 1983 року народження, Політична партія

«Правда».

 

Вишнева міська виборча комісія

Голова комісії - Ляшок Ольга Олегівна, 1983 року народження, Радикальна

партія Олега Ляшка;

Заступник голови комісії – Гончарук Анна Ігорівна, 1992 року народження,

Політична партія «Українське об’єднання патріотів - УКРОП»;

Секретар комісії - Янішевська Оксана Іванівна, 1974 року народження,

Політична партія «Наша земля».

Члени комісії:

Кирпичек Гнат Миколайович, 1962 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Жеребцов Ігор Вячеславович, 1977 року народження, Політична партія «Блок

Петра Порошенка «Солідарність»;

Любницька Оксана Іванівна, 1983 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Шевченко Юрій Володимирович, 1971 року народження, Політична партія

«Об’єднання «Самопоміч»;

Гребещук Анастасія Анатоліївна, 1984 року народження, Політична партія

«Об’єднання «Самопоміч»;

Пташнік Тетяна Володимирівна, 1965 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Кобзар Олег Андрійович, 1980 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Лугова Тетяна Федорівна, 1979 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Каленська Ірина Василівна, 1983 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Ніколаєнко Володимир Олександрович, 1983 року народження, Політична

партія «Опозиційний блок»;

Доманський Євгеній Станіславович, 1981 року народження, Політична

партія «Опозиційний блок»;

Тимошенко Микола Іванович, 1959 року народження, Політична партія

«Народна опозиція»;

Кравченко Оксана Вікторівна, 1972 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Дженжера Людмила Петрівна, 1974 року народження, Політична партія

«УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Вернигора Юрій Вікторович, 1981 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Свобода».

 

Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія

Голова комісії - Байда Галина Юріївна, 1969 року народження,

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

Заступник голови комісії – Сідолака Наталія Миколаївна, 1979 року

народження, Політична партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Секретар комісії - Ксенченко Яна Олександрівна, 1990 року народження,

Політична партія «Об’єднання «Самопоміч».

Члени комісії:

Шофолов Юрій Миколайович, 1982 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Романенко Денис Сергійович, 1986 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Шумейко Сергій Станіславович, 1967 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Давиденко Тамара Василівна, 1958 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Грицишин Артур Сергійович, 1991 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Тарновський Дмитро Олексійович, 1990 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Шупик Максим Валерійович, 1992 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Шевель Вікторія Володимирівна, 1984 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Тертична Жанна Іванівна, 1974 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Ковальов Євгеній Володимирович, 1986 року народження, Політична партія

«Об’єднання «Самопоміч»;

Давиденко Олена Володимирівна, 1977 року народження, Ліберальна партія

України;

Кобильченко Наталія Павлівна, 1979 року народження, Політична партія

«Українське обєднання патріотів – УКРОП»;

Романчук Наталія Анатоліївна, 1966 року народження, Політична партія

«УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»;

Шупик Володимир Володимирович, 1971 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Гарницький Василь Анатолійович, 1957 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка.

 

Боярська міська виборча комісія

Голова комісії - Середюк Володимир Вікторович, 1952 року народження,

Радикальна партія Олега Ляшка;

Заступник голови комісії – Кожедуб Ганна Сергіївна, 1991 року

народження, Політична партія «Конкретних справ»;

Секретар комісії - Безносенко Віктор Анатолійович, 1980 року народження,

Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Члени комісії:

Петренко Людмила Миколаївна, 1957 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Дідик Вікторія Володимирівна, 1985 року народження, Політична партія

«Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Городицька Валентина Іванівна, 1971 року народження, Радикальна партія

Олега Ляшка;

Зелена Галина Олексіївна, 1974 року народження, Радикальна партія Олега

Ляшка;

Яровий Віктор Миколайович, 1957 року народження, Політична партія

«Об’єднання «Самопоміч»;

Мілевський Микола Григорович, 1955 року народження, Політична партія

«Об’єднання «Самопоміч»;

Лавриненко Іван Іванович, 1956 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Шулькевич Наталія Петрівна, 1952 року народження, Всеукраїнське

об’єднання «Батьківщина»;

Топчій Олексій Ігорович, 1985 року народження, Політична партія

«НАРОДНИЙ ФРОНТ»;

Клімашевська Віра Василівна, 1969 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Сажин Валерій Вікторович, 1948 року народження, Політична партія

«Опозиційний блок»;

Заєць Людмила Іванівна, 1964 року народження, Всеукраїнське об’єднання

«Батьківщина»;

Слабінський Володимир Іванович, 1952 року народження, Політична партія

«Об’єднання «Самопоміч»;

Микитенко Ігор Олександрович, 1975 року народження, Політична партія

«Наш край»;

Курбонов Роман Баходирович, 1992 року народження, Політична партія

«Нові обличчя».


Назад