• 19.09.2017 10:33:00

  До уваги субєктів туристичної діяльності

  22-23 вересня 2017 року в м. Ужгород відбудеться  XVI Міжнародна туристична виставка-ярмарка "Тур'євроцентр Закарпаття - 2017". Вже з 9:00 на усіх бажаючих чекають стенди та учасники туристичної виставки #ТурЄвроцентрЗакарпаття2017.  Офіційне відкриття - 10.:30. Місце зустріч - незмінне вже другий рік поспіль - Винний льох «Совине гніздо», «Богольвар» м. Ужгород.
 • 18.09.2017 17:24:00

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали жителів Вишневого з Днем міста

  У суботу, 16 вересня, м. Вишневе відзначило свій 130-й День народження. Привітати вишнівчан з ювілеєм рідного міста завітали голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.
 • 18.09.2017 16:00:00

  Віті-Поштовій 900: керівництво району привітало село з ювілеєм

  Свято традицій, народної творчості та мистецтва об'єднало мало не всіх мешканців села та почесних гостей в атмосферу духовної та культурної єдності. "З кожним роком Віта-Поштова стає кращою. Дякую керівництву села та депутату районної ради Євгену Спірову, які турбуються про село щодня. Бажаю вам багато років процвітання, взаморозуміння, єдності. Нехай Віта-Поштова залишається прекрасним історичним селом ще не одне століття. Взірцем розвитку, взірцем розквіту. І щоб кожен із нас пам'ятав, що які б труднощі і перепони нас не чекали, разом ми все зможемо пройти. Нехай Господь береже кожного із нас, дає нам мудрості, радості і мирного неба над головою. А також щиро вдячна усім тим жителям Віти-Поштової та Юрівки, які боронять наші кордони", - привітала Мирослава Смірнова.
 • 18.09.2017 16:00:00

  УВАГА! В адмінбудівлі Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області з 18.09.2017 відновлено пропускний режим. Просимо відвідувачів при собі мати документ, що посвідчує особу

  Пропускний режим в адмінбудівлі Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (м. Київ, проспект Перемоги, 126) встановлюється з метою збереження матеріальних цінностей, недопущення безконтрольного проходу, проникнення в приміщення сторонніх осіб, несанкціонованого витоку інформації, викрадення документів, майна тощо.
 • 18.09.2017 11:00:00

  Держенергоефективності вітає рішення Укргазбанку та IFC посилити співпрацю, що позитивно вплине і на фінансування «зелених» проектів в Україні

  15 вересня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у церемонії підписання угоди між провідним українським еко-банком «Укргазбанк» (http://www.ukrgasbank.com) та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, http://www.ifc.org), відповідно до якої банк приєднується до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 млн доларів.
 • 18.09.2017 08:44:00

  Голова РДА разом із волонтерами відправила допомогу в зону АТО

  Спільно команда Києво-Святошинської райдержадміністрації на чолі з головою Мирославою Смірновою та волонтери району вчергове зібрали гуманітарний вантаж. Ця поїздка на Схід до наших воїнів стала можливою завдяки ГО "Боярка-АТО","Ходосівка-АТО", "Гайдамацький Край" та активісток села Шпитьки.
 • 18.09.2017 08:39:00

  Голова РДА привітала ринок "Столичний" з Днем народження

  14 вересня ринок "Столичний" відсвяткував свій 6-й День народження. Дійсно, один із найкращий ринків, де якість продуктів є частиною іміджу. Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації привітала директора Олексія Чумака та усіх гостей свята, серед яких було багато співробітників ринку. "Вітаю "Столичний" з Днем народження! Вірю, попереду на вас чекає процвітання. Я щиро дякую ринку за те, що коли б ми не звернулися за допомогою - для учасників АТО, ветеранів, діток соціально незахищених категорій тощо - ви не залишаєтеся осторонь", - сказала вона.
 • 14.09.2017 17:55:00

  УРЯД ВИДІЛИТЬ 1 МЛРД ГРИВЕНЬ НА ПІДТРИМКУ ФЕРМЕРІВ

  13 вересня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки». Уряд офіційно визначив фермерство  як  найбільш оптимальну форму розвитку сільського господарства і основний пріоритет державної підтримки. Кабінет міністрів України запропонує  Верховній Раді передбачити в державному бюджеті на 2018 рік  1 млрд гривень на підтримку фермерів.
 • 14.09.2017 16:12:00

  Сприяємо задоволенню кадрових потреб роботодавців

  Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарок вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними у присутності працівників центру зайнятості дає більш ефективний результат.
 • 14.09.2017 15:08:00

  За три роки, за розрахунками Уряду, кількість робочих місць, створених фермерами, має зрости в 5 разів – з 100 тис до 0,5 млн

  розвинуте фермерство забезпечить створення нових робочих місць на селі;
  сприятиме вирішенню проблеми із безробіттям в сільській місцевості;
  забезпечить розвиток сільських територій. Мета Уряду – підтримка переробки сировини  всередині країни
  - це дозволить збільшити валютну виручку від аграрного експорту
  - підвищити прибутковість виробників сільгосппродукції.
 • 14.09.2017 14:00:00

  СМІРНОВА МИРОСЛАВА: СЬОГОДНІ ГРОМАДИ ПОТРІБНО ВЧИТИ ПРАЦЮВАТИ З ГРОШИМА

  Таку позицію висловила голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова на нараді за участі керівництва Київської обласної державної адміністрації на базі Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради 13 вересня. Під час засідання голова КОДА Олександр Горган заявив про наміри розподілити між громадами регіону близько 300 млн грн бюджетних коштів шляхом прямих цільових субвенцій для фінансування об’єктів капітального будівництва в області.
 • 14.09.2017 09:24:00

  В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності рятувальники завітали до школярів

  13 вересня в рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності рятувальники Києво-Святошинського району  завітали  до загальноосвітньої школи №3, що у місті Боярка,  де провели виховну бесіду із учнями 5-6 класів та викладачами закладу. Враховуючи вік слухачів, рятувальники підготували для дітей розповідь про правила безпеки, яких потрібно дотримуватись аби попередити виникнення пожежі в побуті та при користуванні електроприладами. Також рятувальники розповіли про дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.
 • 12.09.2017 13:47:00

  Сергій Савчук: Фінляндія готова залучати технології та інвестиції у сферу виробництва енергії з відходів в Україні

  Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з представниками фінської компанії «Ferroplan» (https://www.ferroplan.fi/en/main/), яка спеціалізується на реалізації екологічних проектів з переробки відходів та очистки води. Наразі компанія вивчає можливості встановлення в українських містах сміттєпереробних заводів з подальшим виробництвом енергії. Такі проекти будуть надзвичайно корисні громадам, адже вирішуватимуть екологічні та енергетичні проблеми. Водночас, для інвесторів важливим питанням залишається рентабельність та окупність встановлення подібних об’єктів.
 • 12.09.2017 13:36:00

  Києво-Святошинським відділом поліції розроблені плани заходів за підсумками проведених громадських слухань

  Відповідно до затвердженого плану-календаря проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку в адміністративно-територіальних одиницях Києво-Святошинського району Київської області за участю начальника Києво-Святошинського ВП ГУ НП НП в Київській області, дільничних інспекторів, голів сільських, селищної, міських рад, відповідні заходи протягом серпня - вересня 2017 року відбулися на території Ходосівської, Святопетрівської, Горенської сільських рад та Боярської міської ради.
 • 12.09.2017 12:16:00

  Триває конкурсний відбір проектів регіонального розвитку

  До 27 вересня 2017 року триває конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України. Загальна сума коштів, які спрямовуються для реалізації вищезгаданих проектів регіонального розвитку, складає 600,75 млн грн.
 • 12.09.2017 09:45:00

  Мирослава Смірнова: Ще 10 нових медико-санітарних автомобілів працюватимуть у районі

  11 вересня голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова обговорила робочі питання з керівниками структурних підрозділів. Зокрема увагу приділили початку нового навчального року. Як повідомлялося раніше, до школи пішло на понад 1700 дітей більше, тобто сформували 56 нових класів. Питання щодо матеріально-технічного забезпечення шкіл вирішуються в робочому порядку. Актуальними залишаються питання охорони здоров'я та культури.
 • 12.09.2017 09:18:00

  У Києво-Святошинській РДА відбувся конкурс на зайняття вакантної посади адміністратора ЦНАПу

  У Києво-Святошинській районній державній адміністрації Київської області відбувся конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - адміністратора адміністративного відділу управління з питань надання адміністративних послугадміністрації
 • 11.09.2017 17:53:00

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов відвідали турнір з футболу в Гореничах

  10 вересня голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов відвідали футбольний матч чемпіонату району між командами с. Гореничі «Горонечі 1960» та с. Софіївська Борщагівка «Софія». Дата проведення турніру співпала з відзначенням Дня фізичної культури та спорту.
 • 11.09.2017 09:20:00

  Команда Києво-Святошинського району здобула перемогу в обласній Спартакіаді серед депутатів

  Команда Києво-Святошинського району здобула перемогу в VІ обласній Спартакіаді серед депутатів обласної, міських, районних, сільських та селищних рад Київщини, що відбулася 10 вересня в Ірпені. Команду району очолили голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов. Долучилися заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, депутат районної ради Олександр Паламарчук та депутати місцевих рад зі всього району.
 • 08.09.2017 16:38:00

  ПОСЛАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ «ПРО ВНУТРІШНЄ ТА ЗОВНІШНЄ СТАНОВИЩЕ УКРАЇНИ В 2017 РОЦІ»

  Дорогий  український народе! Шановний пане Голово! Шановний пане Прем’єр-міністр і високодостойні члени українського Уряду! Шановні народні депутати! Ми з вами вибралися із глибокої і смертельно небезпечної прірви – це є очевидне наше досягнення. Ясно й чітко бачимо далеку, поки що, вершину, яку маємо підкорити,  – це наша велика мета. Та ми, на жаль, все ще близько до урвища, можемо схибити і оступитися. Лише один неправильний крок – і ми знову внизу. На жаль, це є наш головний ризик. Із-за перевалу над нами нависає хижа орда – це небезпечна і довготривала загроза.