• 01.07.2017 14:21:00

  Від 1 000 грн до 10 000 грн отримують мешканці району, які опинилися в складних життєвих обставинах – Мирослава Смірнова

  29 червня відбулося засідання виїзної колегії районної державної адміністрації за участі голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової, її заступника Михайла Лєзніка, заступників голови райради Олександра Однороманенка та Дмитра Гусятинського, начальників структурних підрозділів РДА, а також керівників органів місцевого самоврядування.
 • 30.06.2017 15:42:00

  КП «Київпастранс» запрошує на роботу

  КП «Київпастранс»  - одне з найбільших транспортних комунальних підприємств на теренах  України , соціальний перевізник № 1. Підприємство є власністю територіальної громади міста Києва, на якому працює майже 10 тисяч працівників. 27.06.2017 Києво-Святошинським районним центром зайнятості спільно з Комунальним підприємством «Київпастранс» «Дарницьке трамвайне ремонтно-експлуатаційне депо», з метою сприяння укомплектування вакансій з числа безробітних осіб була проведена презентація роботодавця на такі вакантні посади:
 • 30.06.2017 11:57:00

  Смірнова Мирослава: Послуга видачі закордонних біометричних паспортів та ID-карток доступна для кожного громадянина в нашому ЦНАПі

  Вже понад два роки успішно функціонує сучасний, якісно обладнаний Центр надання адміністративних послуг нашого району. Та Центр не просто працює, а й постійно вдосконалює обслуговування клієнтів та розширює спектр послуг для населення. А вже 29 червня у ЦНАПі офіційно розпочали надання сервісної послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки й біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Запустили цей процес голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, начальник Державної міграційної служби України України в Київській області Олексій Пустовіт та начальник Києво-Святошинського райвідділу ДМС Олександр Погрібний. Також у заході взяли участь керівники структурних підрозділів та керівники органів місцевого самоврядування.
 • 30.06.2017 10:48:00

  Перший кубковий тріумф ФК «Гореничі 1960»!

  Футбольний клуб «Гореничі 1960» (с. Гореничі) вперше в своїй історії здобув кубок Києво-Святошинського району!
  У святковий День Конституції України, на чудовому смарагдовому килимі білогородського стадіону «Колос», команда Володимира Іванова здійснила свою мрію, а їх суперник - футбольний клуб «Музичі» (с. Музичі) зазнав першої поразки в сезоні.
 • 29.06.2017 15:07:00

  Профілактика лептоспірозу

  Лептоспіроз – гостре інфекційне захворювання людей і тварин. Збудником лептоспірозу є бактерії з роду Лептоспіра. Характеризується захворювання ураженням печінки, нирок, м’язів і супроводжується хвилеподібною гарячкою, важкою інтоксикацією та лихоманкою. При несвоєчасному зверненні за медичною допомогою може призвести до летальних наслідків. Лептоспіри – це гідрофіли. Тому сприятливим середовищем для них вважається підвищена вологість і тепло. Лептоспіри зберігають життєздатність у вологому грунті протягом 270 днів, у природних водоймах – 7-30 днів, у харчових продуктах – декілька днів. Пряме сонячне і ультрафіолетове випромінювання діє на них згубно, так само як кислоти і луги та дезінфікуючі засоби.
 • 29.06.2017 08:58:00

  Бережіть врожай від пожеж!

  Щоб жнива пройшли без втрат, рятувальники нагадують керівникам сільськогосподарських підприємств, що до початку збирання врожаю необхідно подбати про здійснення протипожежних заходів під час його підготовки та збирання. Важливу роль в цьому відіграє протипожежний захист. Уберегти врожай від пожеж – завдання для всіх громадян України. Тому рятувальники продовжують проводити інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки та підготовки господарств та сільгосппідприємств на території Києво-Сятошинського району.
 • 28.06.2017 16:04:00

  Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції України

  Шановні співвітчизники! Дорогі українці! Лише 21 рік тому, після багатогодинних баталій, багато з яких ми сьогодні дуже добре пам’ятаємо, ранком 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі.
 • 28.06.2017 08:02:00

  Щиро вітаю Вас з Днем Конституції!

  Вже понад два десятиліття ми боремося за свої права і свободи, стоїмо за демократичні ідеали і цінності, які зобов’язані передати нашим дітям. Сьогодні ровесники найголовнішого документа держави, який є символом державності і демократії, гарантом незалежності і соборності України, – це фундамент українського громадянського суспільства, та молодь, яка пише новітню історію української державності.
 • 27.06.2017 08:53:00

  Києво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області попереджає громадян про своєчасне інформування щодо виявлення вибухових пристроїв

  Для того, щоб вирізнити вибухові пристрої з-поміж усіх інших, варто запам’ятати їхні характерні ознаки:
  - предмети є незнайомими або незвичними для цієї обстановки чи території;
  - наявність звуків, що лунають від предмету (цокання годинника, сигнали через певний проміжок часу), миготіння індикаторної лампочки;
  - наявність джерел живлення на механізмі або поряд з ним (батарейки, акумулятори тощо);
  - наявність розтяжки дротів, або дротів, що тягнуться від механізму на велику відстань;
  - предмет може бути підвішений на дереві або залишений на лавці.
 • 26.06.2017 14:00:00

  Майстер-клас для діючих підприємців

  В умовах сучасних викликів ринку праці особливого значення набуває ефективність взаємодії центрів зайнятості з роботодавцями. Києво-Святошинським районним центром зайнятості проводиться активна робота щодо сприяння розвитку Києво-Святошинського району та шляхом навчання проводяться групові семінари, надаються індивідуальні консультації відкриття підприємницької діяльності та ведення успішного бізнесу.
 • 26.06.2017 13:37:00

  «Чайка» - володарем Кубку України серед аматорів

  Футбольна команда СК «Чайка», впевнено здолавши у матчі-відповіді СКК «Демня» з Львівської області, стала володарем Кубку України серед аматорів сезону 2016-2017 років. «Чайка» вдруге стала найсильнішою кубковою командою в аматорському футболі країни. 2013 року, як відомо, вона перемогла на вирішальній стадії ФК «Єдність» з Чернігівської області.
 • 23.06.2017 11:52:00

  Знайти улюблену роботу легко!

  Якщо Ви отримали статус безробітного у Вас є шанс за допомогою центра зайнятості знайти улюблену роботу, або ж розпочати власний бізнес - ці слова знову лунають на інформаційному семінарі «Можливості соціальних мереж: пошук роботи або початок власної справи», який був проведений для безробітних 22 червня 2017 року в Києво-Святошинському районному центрі зайнятості. Провів семінар Дмитро Ткаченко - управляючий партнер SMMGroup / Business.People.
 • 23.06.2017 09:04:00

  Шановні колеги!

  Вітаю вас із Днем державної служби! Професія державного службовця вимагає компетентності, навичок працювати в команді, високих особистісних моральних якостей, сили волі, а також вміння брати на себе відповідальність за суспільство. Дякую вам, колеги, що у часи випробувань для України ви не боїтеся цієї відповідальності. Завдяки вашій роботі наше суспільство може змінюватися якісно. Захист прав і свобод людини і громадянина сьогодні є пріоритетом у роботі державного службовця.
 • 22.06.2017 13:00:00

  Вічна пам’ять герою Другої світової війни!

  21 червня у селі Жорнівка Києво-Святошинського району відбулося урочисте перезахоронення останків солдата Другої Світової війни Мардана Курбанова, уродженця Таджикістану, який загинув на теренах нашого району, захищаючи Київ.
 • 21.06.2017 15:27:00

  До уваги членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни!

  Відповідно до Закону України від 28.12.2014 року № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни з 1 липня 2015 року пільги з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, на придбання твердого палива, скрапленого газу надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2015 р. – 1710 грн., у 2016 р. - 1930 грн., у 2017 р. - 2240 грн.).
 • 21.06.2017 09:08:00

  Понад 13 тисяч переселенців на обліку у Києво-Святошинському районі станом на червень 2017 року

  Відбулася апаратна нарада, під час якої заслухали звіти про роботу зі зверненнями громадян у виконкомах Віто-Поштової, Дмитрівської, Тарасівської сільських рад і сектору молоді та спорту РДА. Відповідно роботі зі зверненнями приділяється значна увага, усі вони розглядаються відповідно до чинного законодавства.
 • 20.06.2017 14:00:00

  П’ЯТЬ ЗАПИТАНЬ ПРО ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ

  У п’ятницю, 16 червня, Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.
 • 20.06.2017 10:45:00

  Попередити трагедію набагато легше, ніж ліквідувати наслідки надзвичайної події

  Рятувальники Київщини намагаються достукатись до  свідомості мешканців обласні, наголошуючі, що спалювання сміття, сухої трави та залишків рослинності з кожним днем призводять до  все більш напруженої ситуації. Необачність під час таких спалювань призводить до виникнення масштабних пожеж, створює загрозу перекидання вогню на житлові будинки. Також, загрозливим є збіг кількох факторів: відсутність опадів, сильний вітер, нескошений бур'ян. За таких умов навіть необережно викинутий у придорожні бур'яни сірник, недопалок можуть стати причиною великого лиха. З сухої трави вогонь може перекинутися на сухостій, а потім охопити найближчі зелені насадження (парки, лісосмуги, ліси), господарські споруди (гаражі, сараї, прибудови, тощо). Кількість загорань та їх площа постійно  збільшуються.
 • 18.06.2017 08:40:00

  Дорогі медичні працівники!

  Щиро вітаю вас із професійним святом. Лікар – це не просто професія, це покликання, яке вимагає виняткової відданості справі, милосердя, гідності, людяності. Ви є хранителями здоров’я народу, гарантією процвітання держави. Дякую вам за те, що у важкі для країни часи ви є нашою опорою і підтримкою.
 • 15.06.2017 15:39:00

  Відкрий Європу!

  Безвізовий режим між Україною та країнами ЄС означає, що громадяни України можуть перетинати кордон з країнами ЄС без звичного оформлення візи. Такі ж умови з 2005 року діють і для громадян ЄС для поїздкок в Україну. Настала наша черга подорожувати до ЄС спонтанно, просто і дешево.