• 21.02.2018 12:02:00

  Україна продовжує політику реформ і готова запропонувати партнерам нові горизонти співпраці, – Володимир Гройсман на зустрічі з Главою МЗС Данії

  Україна активно впроваджує зміни в різних сферах життя держави і готова запропонувати міжнародним партнерам нові горизонти й нові вектори співпраці. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Міністром закордонних справ Данії Андерсом Самуельсеном. Глава Уряду відзначив підтримку Данії у санкційній політиці проти держави-агресора і подякував за всебічне сприяння проведенню реформ в Україні.
 • 21.02.2018 12:00:00

  Запроваджені в Україні зміни дозволять отримати нову якість життя, – Володимир Гройсман

  Запроваджені Урядом України зміни в ключових сферах життєдіяльності держави дозволять отримати нову якість життя – від освіти й охорони здоров’я до ефективного подолання корупції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час міжнародної конференції високого рівня з питань реформ в Україні.  Глава Уряду підкреслив, що конференція проходить у роковини загибелі учасників Революції Гідності. І саме в ці дні – час згадати, що саме було зроблено за останні 4 роки.
 • 21.02.2018 11:38:00

  Керівництво району вшанувало пам'ять Героїв Небесної Сотні

  «Герої не вмирають!» – такими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок, які загинули за свою країну, за свій народ на Майдані у 2014. «Слава Героям!» – саме такі слова викарбувані на меморіалі Героям Небесної Сотні у Вишневому, де 20 лютого відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті Героїв.
  До районного заходу до Дня вшанування загиблих Героїв долучилися голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, заступник голови райради Олександр Однороманенко, заступник Вишневого міського голови Георгій Майсурадзе, депутати райради Олександр Кириченко та Андрій Юнчиц.
 • 21.02.2018 11:00:00

  Пріоритети Уряду 2018

  Пріоритети Уряду 2018. ІНФОГРАФІКА
 • 21.02.2018 09:02:00

  Героям Небесної Сотні - вічна пам‘ять і слава

  Майдан давно став місцем зустрічі побратимів, загартованих болем і вірою в перемогу єдиної суверенної України. Незважаючи на жодні обставини, тут щороку збираються вірні ідеалам Революції Гідності українці, щоб вчергове вклонитися тим, хто загинув чотири роки тому. Саме тут 20 лютого Голова Комітету ВРУ з питань сім‘ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний, депутат ВРУ Олег Велікін, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, її заступник Михайло Лєзнік та багато друзів, які пліч-о-пліч стояли тут за справедливість і перемогу, зустрілися знову, щоб схилити голови перед тими, кого втратила Україна.
 • 20.02.2018 09:00:00

  День Героїв Небесної Сотні. Пам‘ятаємо.

  Вічна пам'ять Героям! Слава Україні!
 • 19.02.2018 08:30:00

  «Доступні ліки» можна отримати у Києво-Святошинському районі

  Заступник голови Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер 15 січня долучився до візиту голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової до аптеки у місті Вишневе, яка є учасником урядової програми «Доступні ліки», у межах якої пацієнти за рецептом лікаря можуть отримати безкоштовно або з доплатою лікарські засоби для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу та бронхіальної астми.
 • 16.02.2018 16:00:00

  ЗВІТ УРЯДУ 2017

  Уряд затвердив звіт про результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році.
  ІНФОГРАФІКА.
 • 16.02.2018 12:00:00

  До уваги військовослужбовців, які самовільно залишили військову частину

  На жаль, попри свідоме та чесне виконанням обов’язків військової служби абсолютною більшістю військовослужбовців, у Збройних Силах України мають місце випадки самовільного залишення військових частин чи місць служба. Військове правопорушення – самовільне залишення військової частини або місця служби (стаття 407 Кримінального кодексу України) становить закінчений склад злочину з моменту залишення військової частини і триває протягом усього періоду, поки особа не буде затримана або не з’явиться із зізнанням.
 • 16.02.2018 08:57:00

  Мирослава Смірнова передала ключі від санітарного автомобіля для потреб Петропавлівсько-Борщагівської амбулаторії

  Вручення нових, якісно оснащених санітарних автомобілів для потреб місцевих амбулаторій стало доброю традицією у районі. Цього разу голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова вручила автомобіль громаді Петропавлівської Борщагівки разом із заступником голови Київської облдержадміністрації В’ячеславом Кучером, головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення Києво-Святошинської райради Павлом Реганом, а також начальником відділу охорони здоров’я РДА Романом Лявою.
 • 15.02.2018 17:24:00

  Відбулися громадські слухання з питань охорони правопорядку у с. Крюківщина

  14 лютого у с. Крюківщина відбулися громадські слухання з питань охорони громадського правопорядку з керівниками та дільничними офіцерами Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області. У заході взяли участь: перший заступник голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Кошик А.Л., начальник сектору превенції Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області Горбань В.Д., старший дільничий офіцер Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області Янушевський В.О., Крюківщинський сільський голова Кріпак А.П., керівник ТОВ «Департамент охорони» та громадського формування з охорони громадського порядку «Департамент охорони Крюківщина», голова поліцейської комісії Гулієв С.Р., депутати та громада Крюківщинської сільської ради.
 • 15.02.2018 15:02:00

  Прем’єр Володимир Гройсман відзвітував за рік роботи

  Забезпечене урядом подальше економічне зростання дозволило запустити масштабні реформи в країні і розпочати підвищення соціальних стандартів.  14 лютого, прем’єр Володимир Гройсман презентував звіт роботи уряду за 2017 рік і окреслив пріоритети діяльності Кабінету Міністрів на 2018 рік. Згідно з чинним законодавством уряд має щорічно звітувати про свою діяльність. Протягом перших 45 днів року Кабінет Міністрів готує річний звіт і передає його на розгляд профільних комітетів Верховної Ради. За рішенням депутатів звіт може бути заслухано в сесійній залі або презентовано лише в парламентських комітетах,  як це відбувалося минулого року.
 • 15.02.2018 15:00:00

  Рятувальники закликають батьків дбати про безпеку своїх дітей!

  Нерідко дитяча допитливість призводить до травмування, а щонайгірше — може навіть коштувати життя.
  Так, днями на Київщині рятувальники зняли з даху недобудови дитину. Подія сталася 12 лютого у Броварах. О 14:46 до Служби порятунку надійшло повідомлення про хлопчика, який потребує допомоги. Рятувальників повідомили небайдужі громадяни, що почули дитячі крики з даху занедбаного будинку. Прибувши на місце виклику, фахівці ДСНС встановили, що хлопець 2006 року народження, граючись з друзями в недобудові, заліз на дах і не зміг самостійно спуститися. За допомогою автодрабини рятувальники швидко зняли дитину, відігріли і передали матері.
 • 15.02.2018 14:04:00

  Обережно! Крига!

  Погодні умови змінюються, та на зміну морозам приходить відлига. Нещодавно міцний лід помітно «схуд»  та може в любий час розколотись під ногами, але багато хто, виходить на замерзлу річку чи озеро, про це не замислюючись.
  Як виникнути льодової пастки? Пам’ятайте  основні правила щодо поводження на льоду!
 • 15.02.2018 11:00:00

  Рятувальники провели комплексне протипожежне відпрацювання серед громадян у селі Музичі

  14 лютого рятувальники Києво-Святошинського району провели комплексне протипожежне відпрацювання серед громадян у селі Музичі. Під час профілактичної роботи рятувальники навчали населення правилам безпеки та поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Вони оглянули житлові будинки на рахунок правильного влаштування пічного опалення, електричної мережі та дотримання місцевими жителями правил пожежної безпеки.
 • 13.02.2018 16:00:00

  Про американську програму бізнес стажування «Холодна ланка поставок»

  Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок». Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року. Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 23 лютого 2018 року.

 • 13.02.2018 15:10:00

  Черговий міф Кремля зруйновано: як ставляться до внутрішньо переміщених осіб на Заході

  Згідно з дослідженням, яке було оприлюднене Міністерством з окупованих територій, найвищий рівень нетерпимості до внутрішньо переміщених осіб був зареєстрований у Харкові та Харківській області. Найнижчий – у Київській та Львівській областях.
 • 13.02.2018 11:23:00

  Керівництво району вшанувало пам'ять загиблих учасників бойових дій на території інших держав

  До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан у Вишневому біля Меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, військовий комісар району Олег Гончарук, голова Києво-Святошинської районної організації УСВА Лариса Козленко, заступник Вишневого міського голови Георгій Майсурадзе, Крюківщинський сільський голова Андрій Кріпак разом із ветеранами війни в Афганістані, громадськістю вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців.
 • 12.02.2018 17:09:00

  Увага! Карантин!

  З метою попередження епідеміологічних ускладнень та зважаючи на стан відвідування учнями навчальних закладів, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова підписала розпорядження про призупинення навчального процесу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Києво-Святошинського району з 13 лютого по 23 лютого включно!
 • 12.02.2018 16:30:00

  Держгеокадастр повідомляє про значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2017 рік

  Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє. Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 07.12.2017 № 2245 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році») індекс споживчих цін за 2017 рік, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.