• Зверненням громадян – належну увагу

  28 січня голова РДА Володимир Пак провів апаратну нараду за участі першого заступника голови РДА Миколи Шкаврона, заступників голови РДА, керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації.
 • Шановні жителі району!

  Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!
 • Віктор Янукович: Пауза в підписанні Угоди про асоціацію необхідна для узгодження умов створення ЗВТ з ЄС

  Україна взяла паузу в підписанні Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС для того, щоб вирішити проблемні економічні питання й напрацювати механізми захисту національного товаровиробника. Про це Президент України Віктор Янукович сказав в інтерв’ю представникам українських ЗМІ.
 • Віктор Янукович: Пауза в підписанні Угоди про асоціацію необхідна для узгодження умов створення ЗВТ з ЄС

  Україна взяла паузу в підписанні Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС для того, щоб вирішити проблемні економічні питання й напрацювати механізми захисту національного товаровиробника. Про це Президент України Віктор Янукович сказав в інтерв’ю представникам українських ЗМІ.
 • РАЙОННІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ) - 10 РОКІВ

  Кажуть: "Не вік визначає людину, а її добрі діла". Думаю, ці слова з чистою душею можна сказати і про членів районної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів), яка нещодавно відсвяткувала своє 10-ліття з дня заснування.
 • На Київщині буде збудовано ще один свинокомплекс

  Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк та голова сільськогосподарської асоціації "ТОВ Нива Переяславщини" Олександр Мостіпан взяли участь у закладенні капсули під будівництво
 • Заклади реабілітації інвалідів Києва та області будуть проінспектовані Урядом

  З 12 по 16 серпня 2013 року представники Урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка відвідають реабілітаційні заклади та будинки-інтернати м. Києва та Київської області. Під час поїздок передбачено відвідування таких закладів:
 • ЄДИНА ТЕМАТИЧНА ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ "ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ ТА ЙОГО ІСТОРИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ У РОЗВИТКУ ХРИСТИЯНСТВА"

  На виконання Указу Президента України від 21.01.2013 №34 "Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі", розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 26.01.2010 №53 "Про заходи щодо відзначення в Київській області 1025-річчя хрещення Київської Русі" та рекомендації департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (12-01-11-1059 від 12.04.2013) 17 квітня 2013 року у Боярській ЗОШ №5 в присутності представників освітніх закладів та духовенства Києво-Святошинського району відбулася єдина тематична година спілкування "Хрещення Київської Русі та його історичне значення у розвитку християнства".
 • Здоров’я та життя людини – найцінніший скарб

  Під цим гаслом 4 квітня у приміщенні райдержадміністрації відбулася спільна нарада представників виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань усіх рівнів і керівників, інженерів і відповідальних осіб підприємств, організацій, установ району, яку очолював заступник голови РДА Анатолій Іскоростенський.
 • Про концепцію державного нагляду з охорони праці в Україні

  4 квітня  у актовій залі Києво-Святошинської райдержадміністрації відбулася нарада з наступних питань
 • В управління ПФУ відбулася підсумкова нарада

  08 лютого в управління ПФУ відбулася підсумкова нарада за 2012 рік за участю заступника начальника головного управління ПФУ у Київській області Наконечної Г.А., заступника голови Києво-Святошинської РДА Історостенського А.М. та працівників управління.
 • СЮРПРИЗИ НЕ ЗАКІНЧУЮТЬСЯ

  У цьому впевнилися Марія Гуріненко, Ольга Знайда, Ганна Колосовська та Ганна Олійник, до яких у переддень Нового, 2013 року завітали несподівані гості: заступник голови райдержадміністрації Анатолій Іскоростенський і начальник відділу культури райдержадміністрації Дмитро Гончаренко, щоб привітати мешканок Боярки, Білогородки та Мощуна з присвоєнням почесного звання "Мати-героїня".
  Кожна з цих жіночок, наймолодшій із яких 46, найстаршій - 90 років, отримала посвідчення встановленого зразка та нагрудні знаки, виготовлені з латуні, з емаллю та позолотою.
 • Добрі зерна плекають змалку

  Саме на День рідної мови припала урочиста церемонія підбиття підсумків восьмого поетичного конкурсу "Зерна доброти", яка цього року відбулася у Хотівському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа - гімназія".

Сторінки: Поперед. 1 ... 190 191 192 193 194 Всі