• 13.11.2012

  Міжнародна конференція «Сирітству – ні»

  7-8 листопада 2012 року Фонд Ріната Ахметова "Розвиток України" спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Україна без сиріт" за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини та Міністерства соціальної політики відкрив у Києві першу міжнародну конференцію на тему: «Сирітству – ні: системний підхід в роботі з дітьми та сім`ями».
 • 12.11.2012

  Група зустрічей у поміч батькам-вихователям ПС та ДБСТ – підлітковий вік

  31 жовтня 2012 року Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді організував та провів групу зустрічей для прийомних батьків прийомних сімей (ПС), батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) та кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі. Зустріч було проведено в рамках співпраці з Центром соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, м. Боярка.
 • 12.11.2012

  Вічна пам'ять – полеглим, шана – живим!

  Шістдесят дев’ять років минуло відтоді, як у столиці нашої держави та на Київщині відлунали постріли останнього бою за рідну землю з німецько-фашистськими загарбниками. Але ще сотні їх, молодих і невідомих, спочивають у политій рясно кров’ю землі. Вони віддали найдорожче, що мали – своє життя – аби не пропустити ворога до столиці України, як і тоді, коли гнали геть загарбників із рідної землі. І досі багатостраждальна земля віддає нам, нащадкам, останки своїх захисників. Щоб ми пам’ятали про ті важкі для нашого народу часи…
 • 08.11.2012

  Робити все задля збереження пам’яті свого народу

  Для Вишневого вже давно стало славною традицією до визначних дат – Дня захисника Вітчизни, Дня Перемоги тощо – проводити уроки патріотичного виховання, учителями життя під час яких є самі ветерани Великої Вітчизняної війни, яких у місті залишилося не так і багато…
 • 08.11.2012

  Свято зі сльозами на очах

  6 листопада населені пункти району, в тому числі – і Вишневе – відзначали День визволення Києва та кожного з них від німецько-фашистських загарбників. Урочисті святкування того дня відбулися в актовій залі Вишневої міської ради, куди були запрошені ветерани міста, молодь і всі бажаючі, під патронатом міського голови Іллі Дікова та виконкому Вишневої міської ради.
 • 08.11.2012

  У першу чергу – забезпечення соціально-економічного розвитку населених пунктів району

  6 листопада в актовій залі Києво-Святошинської райдержадміністрації відбулася позачергова ХХІІ сесія Києво-Святошинської райради VI скликання, яку провів голова райради Володимир Луцюк і перший заступник голови райради Віктор Костина, за участі заступника голови райдержадміністрації із житлово-комунальних питань Миколи Ляшенка, керівників управлінь і відділів райради та райдержадміністрації, представників територіальних громад району.
 • 07.11.2012

  Обігрівайтесь безпечно!

  Кожного року із настанням холодів збільшується кількість пожеж, що здебільшого виникають у житловому секторі. Щодня до пожежно-рятувальної служби надходять повідомлення про пожежі. Спостерігається значний ріст пожеж з причини порушення правил експлуатації електромережі, пічного чи газового опалення, використання заборонених обігрівальних приладів, а також паління людей у ліжку часто перебуваючи в нетверезому стані.
 • 06.11.2012

  До дня української писемності

  Не тільки духовне, загальнодержавне, а й церковне свято – День української писемності та мови – відзначає наш народ 9 листопада. Встановлене Указом президента України в 1997 році, воно щороку відзначається на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Адже переважна більшість дослідників вважає, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.
 • 05.11.2012

  МИСТЕЦТВО, ЯКЕ ВЧИТЬ ЛЮБИТИ Й БАЧИТИ ЦЕЙ СВІТ…

  27 жовтня в Боярському краєзнавчому музеї (директор Любов Кравченко) відкрилася "колективна" виставка талановитих майстринь з Тарасівки, двох вчительок малювання - мами і доньки: Валентини Федорівни Баламаджі та Ганни Павлівни Харченко-Баламаджі.
 • 05.11.2012

  ЦЕЙ ВІЧНО ЮНИЙ РОМАНС…

  19 жовтня, в приміщенні гостинної зали Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, постраждалого внаслідок аварії на ЧАЕС (директор Ангеліна Лахтадир), зібралася мистецька інтелігенція Боярки, щоб долучитися до вічності чарівними мелодіями завжди юного й непідвладного часові романсу.
 • 05.11.2012

  ПРОБУДЖУЄ ТАЛАНТИ ЮНИХ ВІЧНЕ СЛОВО…

  Доказом чого є конкурс читців, який відбувся 17 жовтня, в Боярській ЗОШ №1 (директор Катерина Мелашенко), в рамках Молодіжного мистецького фестивалю імені поеташестидесятника Івана Коваленка
 • 01.11.2012

  З 68-ою річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників вітали в Боярці

  28 жовтня - знаменна дата в історії нашої держави та в житті кожного з нас. Адже щороку Україна святкує річницю з дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. Цього року – 68-му. І те, що цей день співпав із виборами до Верховної Ради України, ніскілечки не зменшило його значимості.

 • 27.10.2012

  Всеукраїнського конкурсу "Податки очима дітей - 2012" на Київщині

  Цьогорічний творчий конкурс "Податки очима дітей 2012" став ювілейним, 10-м з моменту його заснування, тому, податківці Київської області влаштували в стінах податкової справжнє свято для дітей.
 • 26.10.2012

  Першу чергу доступного житла здано

  Софіївська Борщагівка та Вишневе 25 жовтня святкувало урочисту подію
 • 26.10.2012

  У Вишнівську міську лікарню завезли медичне обладнання

  18 жовтня в актовій залі Києво-Святошинської райдержадміністрації під час позачергової ХХІ сесії Києво-Святошинської райради VI скликання було прийнято рішення про передачу Вишнівській міській лікарні в оперативне управління медичного обладнання, придбаного за субвенційні кошти держбюджету.
 • 26.10.2012

  Боярчани стали призерами танцювального марафону «Майбутнє України будуємо разом»

  Нещодавно у Броварах, за ініціативи обласної організації Партії Регіонів і під патронатом губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка відбувся фінальний етап танцювального марафону «Майбутнє України будуємо разом», участь у якому взяло 3000 дітей. Привітати учасників конкурсу та нагородити переможців прибули Прем'єр-міністр України Микола Азаров та губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк.

 • 25.10.2012

  Про бюджетні надходження і не тільки

  23 жовтня у приміщенні актової зали Києво-Святошинської РДА відбулося чергове засідання колегії, яку провів голова райдержадміністрації Олександр Заєць та за участі голови райради Володимира Луцюка, заступників голови райдержадміністрації, начальників управлінь і відділів, керівників органів місцевого самоврядування.
 • 24.10.2012

  Вишнівська лікарня отримала медичне обладнання

  18 жовтня відбулася позачергова сесія Києво-Святошинської райради
 • 22.10.2012

  На пам'ять прийдешнім поколінням

  22 жовтня у Парку Слави, що у Вишневому, зібралися сотні людей, щоб засвідчити свою шану та повагу, вклонитися з вдячністю тим колишнім військовослужбовцям, які брали участь у бойових діях на території інших держав, і вшанувати світлу пам'ять тих, хто віддав там своє життя, ввійшовши в безсмертя.
 • 22.10.2012

  ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ХУДОЖНИКА

  У суботу, 13 жовтня, в залі урочистих подій в Чабанах, де діє постійно діюча виставка мистецтв "Палітра", зібралися художники із Києво-Святошинського району, щоб відзначити своє професійне свято - День художника.