• 19.06.2013

  Рятувальники демонстрували свою фахову майстерність

  На спортивному комплексі ГУ ДСНС у Київській області, що у Вишневому, нещодавно три дні поспіль тривали змагання з пожежно-прикладного спорту серед підрозділів пожежно-рятувальної служби, сільських пожежних команд і дружин юних пожежників.
 • 19.06.2013

  Школо, прощавай! Здрастуй, літо!

  Цього року 6479 учнів 1 – 8 класів шкіл району з 27 травня по 13 червня відпочивали у пришкільних таборах відпочинку. Перед ними відкрився світ цікавих ігор, тренінгів, вікторин, змагань та екскурсій, під час яких вони не лише спілкувалися з однолітками, а й знаходили нових друзів.
 • 18.06.2013

  Жертв пожежі вдалося уникнути

  Ще зранку 14 червня Петропавлівську Борщагівку та навколишні населені пункти нашого району й столицю облетіла новина: вранці палав готельний комплекс «Верховина», що в Петропавлівській Борщагівці. Воно й не дивно: від самого ранку стовп диму було чітко не лише у Вишневому, а, мабуть, і в Боярці. Щодо подробиць ми звернулися до начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільної оборони РДА Валентина Шульги.
 • 18.06.2013

  Представлення на Київщині керівників територіальних органів Міндоходів

  Сьогодні  відбулося  представлення першим заступником міністра доходів і зборів України Степаном Дериволковим начальника Головного управління Міндоходів у Київській області Олега Нізенка, начальника  Київської митниці Міндоходів Сергія Гіли та заступника начальника головного управління – керівника слідчого підрозділу фінансових  розслідувань Міндоходів у Київській області Павла Покормяка.
 • 18.06.2013

  Відбулася зустріч Президентів України та Білорусі у форматі «віч-на-віч»

  У Києві відбулася зустріч у форматі «віч-на-віч» Президента України Віктора Януковича та Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка, який перебуває в Україні з офіційним візитом.
 • 18.06.2013

  О. Вілкул відкрив Пошукову Вахту "Пам'ять жива!" на честь захисників Київщини 1941 р.

  Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул відкрив Пошукову Вахту «Пам'ять жива!» На честь захисників Київщини 1941 року в околиці села Веселинівка, Баришівського району Київської області. Він зазначив, що підтримка Урядом військово-пошукового руху є важливим елементом збереження правдивої історії нашого народу про Велику Вітчизняну війну.
 • 18.06.2013

  Україна вітає прагнення Білорусі набути членства в СОТ - Віктор Янукович

  Україна вітає прагнення Республіки Білорусь набути членства у Світовій організації торгівлі. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час українсько-білоруських переговорів у розширеному складі.
 • 17.06.2013

  Держенергонагляд попереджає…

  Минулий опалювальний сезон ще довго будуть згадувати і енергетики і пересічні громадяни. Ще б пак, «форс мажор» від самого початку сезону і до самісінького його кінця. Виходячи з ретельного аналізу усіх помилок і негараздів минулого опалювального сезону, Київська обласна державна адміністрація видала розпорядження від  30  квітня  2013  року  №  181 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року».
 • 14.06.2013

  Результат порушення митних правил на Київщині – 12 млн. гривень до бюджету

  З початку року Київською митницею Міндоходів порушено 280 справ про порушення митних правил.
  За попередньою оцінкою вартість предметів правопорушення становить 15,2 млн. грн. Реально вилучено предмети у 183 справах на суму 14,9 млн.грн.
 • 14.06.2013

  Міністерства повинні вдосконалити взаємодію з місцевими органами влади в кадрових питаннях - Президент

  Центральні органи виконавчої влади мають узгоджувати кадрові призначення в регіони з місцевими керівниками, наголошує Президент України Віктор Янукович.
 • 14.06.2013

  На Київщині триває послідовне впровадження реформ у медичній галузі

  - На Київщині триває послідовне впровадження реформ у медичній галузі, зміцнення матеріально-технічної бази медичних установ та оновлення автомобільного парку, - зазначив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час зустрічі з лікарями Вишгородської Центральної районної лікарні.
 • 13.06.2013

  Глава держави вимагає від Уряду максимально забезпечити регіони машинами «швидкої допомоги»

  Президент України Віктор Янукович вимагає від Уряду виконання зобов’язань щодо придбання машин «швидкої допомоги» для регіонів.

  «Я добре пам’ятаю, Микола Янович, коли Ви пообіцяли тисячу медичних карет. До кінця року треба це виконати - чим раніше, тим краще. Щоб тисячу машин у цьому році уряд придбав, і їх роздали в регіони», - сказав Віктор Янукович на засіданні Комітету з економічних реформ.

  Серед причин, що заважають впровадженню нової моделі організації екстреної медичної допомоги, Президент назвав якість доріг. «Чого не вистачає в цій роботі? Гарних доріг. Сьогодні там, де ми встигли цю роботу зробити (організувати систему екстреної медичної допомоги), не вистачає гарних доріг. Тому на цей рік, наступний рік - це робота номер один», - сказав Віктор Янукович.
 • 13.06.2013

  Президент вимагає від Уряду доопрацювати закон про заклади охорони здоров’я

  Президент України Віктор Янукович вимагає від Уряду доопрацювати закон про заклади охорони здоров’я, який регулюватиме правові відносини в медичній сфері.

  «Ми маємо, не гаючи часу, відпрацювати перехід від утримання лікарень, а точніше, віртуальних ліжко-місць, до оплати медичних послуг, запровадження договірних відносин, що потребує нового правового регулювання. Його ключовий елемент - закон про заклади охорони здоров’я, який визначить, як і ким надаватиметься якісна медична допомога, як фінансуватиметься, забезпечуватиметься якість лікування. Тому я чекаю від уряду, коли буде завершено цей документ», - сказав Глава держави під час засідання Комітету з економічних реформ.
 • 13.06.2013

  Золотим рукам і відданим справі серцям – хвала

  В.Пак висловив безмежну вдячність за чуйні серця, врятовані життя, відновлене здоров’я
 • 13.06.2013

  Бути донором – корисно для здоров’я

  Це твердження базується на багато десятилітньому досвіді самих лікарів. Та все ж донорство, за словами головного лікаря ЦРЛ Василя Кравченка – почесна справа. Хоч чомусь останнім часом для медиків – проблемна.

 • 13.06.2013

  Василь Кравченко: «ВІД БЛАГОПОЛУЧЧЯ МЕДИКІВ – ДО БЛАГОПОЛУЧЧЯ СУСПІЛЬСТВА»

  У третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника – професійне свято тих, хто працює в  галузі охорони здоров’я нашої держави. Про досягнення й успіхи, а також про перспективи розвитку медицини району в інтерв’ю  з  головним лікарем Центральної районної лікарні Василем Кравченком.
 • 13.06.2013

  В аеропорту «Бориспіль» не допущено незаконне ввезення 15 мавп екзотичних порід

  Під час митного оформлення пасажирів рейсу Бейрут-Київ у залі офіційних делегацій, громадянином Сирії (маючим посвідку на постійне проживання в Україні) були надані та письмово задекларовані 15 мавп різних порід.
 • 13.06.2013

  Нове законодавство в дії

  В приміщенні Києво-Святошинського районного центру зайнятості відбулася конференція з роботодавцями на тему: «Активізація співпраці між центром зайнятості, роботодавцями та соціальними партнерами в умовах нового законодавства» за участю директора Київського обласного центру зайнятості Василя Якобінчука У конференції також взяли участь 25 учасників: соціальні партнери, представники органів влади та роботодавці.
 • 12.06.2013

  ДАІ відвідало пришкільний табір в селі Гореничі

  Працівники Державтоінспекції Києво-Святошинського району завітали до дітей та викладачів дитячого табору «Джерельце» при Гореницькій загальноосвітній школі, де в доступній формі розповіли про заходи безпеки під час відпочинку на літніх канікулах, перебування поблизу автодоріг та в місцях значного скупчення людей, продемонстрували справжній патрульний автомобіль та провели конкурс дитячих малюнків на тему забезпечення дорожнього руху.
 • 12.06.2013

  Глава держави наголошує на важливості створення нових робочих місць

  Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості створення нових робочих місць, що можливо за умови якнайшвидшої імплементації закону про зайнятість.
  «Цей закон розкриває широкі можливості для вирішення економічних питань, створення умов для притягнення інвестицій», - сказав Глава держави на засіданні Комітету з економічних реформ.
  Він закликав керівників місцевих органів влади готуватися до виконання цього закону.