• 26.06.2014

  Володимир Шандра: «Київщина, як дуже потужний та перспективний регіон, може стати локомотивом регіонального розвитку в Україні»

  За участі Володимира Шандри відбулося розширене спільне засідання Керівного комітету та Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року. Учасники Робочої групи у черговий раз зібралися, аби познайомитися із докладними результатами соціально-економічного аналізу розвитку області за 2003-2013 роки та, врахувавши ці результати, спільно попрацювати над SWOT-аналізом Київської області. Захід відвідали: голова Київської обласної ради Микола Бабенко, 1-ий заступник голови КОДА Ганна Старикова, заступник голови КОДА Дмитро Христюк, заступник керівника групи експертів Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Юрій Третяк, експерти Проекту ЄС Анатолій Ткачук та Олександр Сергієнко, керівники структурних підрозділів та обласних організацій, голови райдержадміністрацій, міські голови, депутати Київської облради, науковці, представники громадськості та представники Житомирської, Миколаївської, Черкаської та Чернігівської облдержадміністрацій.
 • 25.06.2014

  Народ с.Гатне і армія єдині

  25 червня  у Гатнянській сільській раді відбувся черговий круглий стіл «Народ і армія єдині». Громада та підприємці села Гатне під керівництвом сільського голови Бронислава Корицького протягом декількох місяців проводять активні збори коштів та всіх необхідних ресурсів для батальйонів територіальної оборони і гатнянців, які воюють в складі військових частин АТО. В благодійній акціїї на підтримку війська беруть активну участь навіть пенсіонери села.
 • 25.06.2014

  Академія митної служби України оголошує прийом документів на навчання

  Цільовий набір на навчання в Академію проводиться для сільської молоді в межах обсягів державного замовлення та за встановленою квотою на підставі цільових направлень, виданих спеціальною комісією з урахуванням рекомендацій митниць.
  Правилами прийому до Академії у 2014 році передбачено, що встановлена квота прийому сільської молоді до Академії не повинна  перевищувати 50% державного замовлення від загального обсягу прийому за кожним напрямом підготовки.
 • 25.06.2014

  На переможному п’єдесталі і юні жителі Київщини

  Протягом січня–квітня 2014 року учнівська молодь приймала участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Очима дитини про бюджет країни», який проводився територіальними органами Міндоходів під егідою Міністерства доходів і зборів України.
 • 25.06.2014

  ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ СТАТУТІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

  Відповідно постанови КМУ від від 27 липня 1998 р. N 1150 «Про затвердження Положення про державну реєстрацію статутів територіальних громад» Реєстрація статутів територіальних громад сіл, селищ, міст (крім  Києва,  Севастополя і міст обласного значення) здійснюється районними, міськрайонними (у разі утворення) управліннями юстиції, статуту  територіальної  громади  міста Києва - Укрдержреєстром, а статутів  територіальних громад міста Севастополя і міст обласного значення  -  відповідними  міськими управліннями юстиції за заявою встановленого зразка.
 • 24.06.2014

  Виїзний прийом в с.Бузова

  24 червня 2014 року голова РДА  Сергій Возний провів виїзний прийом громадян у с.Бузова, за участю головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Києво-Святошинської РДА Івана Ковальчука, заступника начальника управляння Держемагенства Миколи Гапича, голови Бузівської сільської ради Володимира Пономаренко. Було прийнято біля 10 осіб, головними питаннями були:земельні, юридичні та особистого характеру.
 • 24.06.2014

  Апаратна нарада

  Літо — пора не лише відпочинку
  24 червня відбулося чергове засідання апаратної наради у голови РДА Сергія Возного за участі голови райради Людмили Шевчук, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

 • 24.06.2014

  Виїзна акція центру зайнятості

  24 червня 2014 року на території м. Вишневого відбувся інформаційно-консультаційний захід з використанням мобільного центру зайнятості та професійної орієнтації населення.
 • 24.06.2014

  Вихованці гуртка «Екологи-краєзнавці» Києво-Святошинського РЦЕНТУМ взяли участь у VIII Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних екологів

  Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Департаментом освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді з 20 по 23 червня 2014 р.  провів VIII Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів. Київську область представляла команда вихованців гуртка «Екологи-краєзнавці» Києво-Святошинського РЦЕНТУМ, керівник команди - Фоміна Олена Леонідівна.
 • 24.06.2014

  Дошкільнятам цікаво про важливе

  Життя дається людині тільки раз. Щоб його прожити гідно і щасливо, треба його зберегти. Наша задача – підготувати дитину до майбутнього життя, до зустрічі з різними ситуаціями. Всі ми прагнемо забезпечити своїм дітям щасливе дитинство. Щасливе – означає безтурботне, цікаве, радісне, але найголовніше – безпечне. А найважливішою умовою безпеки маляти є прищеплення йому з самого раннього віку необхідних знань про безпечну поведінку.
 • 24.06.2014

  Шановні мешканці району! Графік відключення електропостачання!

  Повідомляємо Вас, що протягом з 01 по 31 липня  2014 року будуть виконуватися роботи з обслуговування електричних мереж спрямовані на підвищення надійності електропостачання та покращення якості обслуговування споживачів в наступні терміни за адресами
 • 24.06.2014

  Молодь Києво-Святошинського району вітаю зі святом!

       День молоді сьогодні по-особливому врочистий. Саме в цьому році ми всі зрозуміли велику силу енергії молодих. Адже, завдяки вам, рішучі та відчайдушні юнаки та дівчата, розпочався та вистояв Майдан, саме ви, як основна рушійна сила, ініціювали та домоглися зміни корупційної влади в Україні, а трагічні події цього року змусили вас проявити небачено високу громадянську активність на виборах Президента. Саме молодь стала активістами автомайдану і організаторами фондів по допомозі біженцям та жертвам бойових дій на Сході країни. Саме молодь  є ядром сил нових партій, які виходять на політичну арену. А молоді вояки АТО, ризикуючи власним життям, захищають Україну від сепаратизму та іноземної інтервенції.
 • 24.06.2014

  Рятувальники ліквідували пожежу на будівництві

  22 червня о 20:41 до диспетчера 34-Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе надійшло повідомлення про пожежу на будівельному майданчику багатоповерхового житлового будинку за адресою:м. Вишневе, вул. Ватутіна. На місце події виїхав черговий караул 34-ДПРЧ м. Вишневе, 33-ДПРЧ м. Боярка та 51-ДПРП м. Боярка. По прибуттю встановлено що горить 4 будівельні вагончики та офіс продажу на будівництві. Станом на 22:05 пожежа була ліквідована.
  В результаті пожежі знищено 4 металеві будівельні вагончики розміром 2х6м та баштовий кран, також пошкоджено  будівлю офісу на площі 400 м2. Причина пожежі встановлюється.
 • 24.06.2014

  На Київщині проводяться операвно-профілактичні заходи під умовною назвою ,,Увага: мотоцикліст!”

  Управлінням ДАІ Київської області проведено ґрунтовний аналіз стану аварійності на території Київської області за участю мототранспорту. Встановлено, що ускладнення оперативної обстановки, зростання кількості ДТП та тяжкості їх наслідків обумовлене, в першу чергу, саме дорожньо-транспортними пригодами за участю даної категорії учасників дорожнього руху. Так, уподовж поточного року кількість дорожньо-транспортних пригод з постраждалими з вини водіїв мототранспорту вже зросла на 14,8 %, при цьому кількість загиблих внаслідок цих ДТП зросла на 25,0 % та на 18,8 % кількість травмованих.
 • 23.06.2014

  Матеріальна допомога учасникам хору

  За підтримки голови Києво-Святошинської  РДА Сергія Возного та народного депутата голови Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артура Палатного, учасники хору «Гармонія» - діти  із багатодітних родин Київщини, отримали  змогу поїхати до Польщі з дружнім візитом. Дітки відвідають польське місто Понятов, аби познайомити його жителів із українськими піснями.
 • 23.06.2014

  “Вклонись, моя Україно, цим людям величним і скромним, що в боях титанічних фронтів пронесли імення твоє...”

  22 червня назавжди ввійшло в історію нашого народу трагічними  сторінками болю, сліз, втрат, запеклої боротьби з німецько-фашистськими загарбниками і Величною Перемогою над нацизмом. Як День скорботи за полеглими героями, щороку він вшановується на теренах району в память і настанову прийдешнім поколінням.
 • 23.06.2014

  ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ КОРУПЦІЙНИХ ПРОЯВІВ

  Сьогодні однією з найактуальніших проблем у нашій державі, як країні перехідної економіки, є корупція. З метою оперативного отримання інформації про стан правової дисципліни, попередження й недопущення фактів корупції, інших злочинних дій та правопорушень з боку осіб рядового і начальницького складу, в Головному управлінні ДСНС у Київській області діє підрозділ безпеки та запобігання проявам корупції. Основне завдання підрозділу полягає у виявленні та попередженні самостійно й у співпраці з правоохоронними органами можливих фактів злочинних дій, корупції, інших службових правопорушень працівниками підрозділів ДСНС у Київській області. Також у межах компетенції забезпечується реалізація державної політики в сфері завдань, віднесених до компетенції ДСНС, за такими напрямками, як правотворча, правозастосовча, профілактична діяльність з питань боротьби з корупцією, хабарництвом, зловживанням службовим становищем серед осіб рядового і начальницького складу. Усі ці завдання реалізуються шляхом цілеспрямованого використання усіх доступних нам соціально-економічних та організаційно-правових методів, регламентованих законом. Отже, політична реформа, адміністративна реформа, відкритість влади — все це наближає нас до зрілої демократії, сприяє вирішенню цього стратегічного завдання, і повинні зробити все, щоб чинити злочин було дуже небезпечно, як кажуть — «собі дорожче», «собі на шкоду». Наголошую ще раз, що боротьба з економічною злочинністю та корупцією — це життєво необхідна справа всього суспільства, оскільки ці явища зачіпають основу основ демократичного устрою держави — права людини. 9-ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН
 • 23.06.2014

  На Київщині зросли надходження від сплати акцизного податку

  Протягом січня-травня 2014 року забезпечено надходження до державного бюджету акцизного податку від підприємств – виробників підакцизної продукції на загальну суму 53 млн. гривень. Підприємства – імпортери підакцизної продукції перерахували 20,5 млн. грн.. акцизного податку, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 13,5%. Надходження від збору на розвиток виноградарства, садівництва, хмелярства за 5 місяців поточного року перевищує 39,5 млн. гривень. Ріст до попереднього року 13,4%.
 • 23.06.2014

  Шановні державні службовці!

  Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем державної служби.


 • 21.06.2014

  22 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

  Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців: розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу - Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника.
  День став в Україні історичним днем глибокої скорботи. День, що нагадує нам про всіх загиблих, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь.
  Ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав святий обов'язок по захисту Батьківщини. І розуміємо, що на нас, на наших дітях лежить величезна відповідальність - пам'ятати про них, підтримувати словом і ділом щоденно. Це наш святий обов'язок в ім'я великого подвигу живих, в пам'ять про тих, хто не повернувся.
  Схиляємо голову перед тими, хто дивився смерті в обличчя.
      
  З повагою,
  Сергій ВОЗНИЙ,                               
  голова райдержадміністрації