• 28.07.2014

  Впровадження мобілізаційних заходів у Києво-Святошинському районі

  28 липня голова Києво-Святошинської РДА Сергій Возний провів робочу нараду Штабу по проведенню  часткової мобілізації. Разом із заступником Анатолієм Іскоростенським , начальником відділу з питань торгівлі Святолавом Воскобійником та директором оптового ринку сільськогосподарської продукції Олексієм Чумаком розробили концепцію благодійної акції «МОБІЛІЗАЦІЯ».
 • 28.07.2014

  Чому повістки до військкомату приходять «мертвим душам»?

     Робочий день розпочався з унікальної події - сьогодні в приміщенні РДА вперше за всю історію існування райдержадміністрації зібралися всі паспортисти Києво-Святошинського району.
 • 28.07.2014

  З нагоди святкування 1026-річниці Хрещення Київської Русі – України

  День Хрещення Київської Русі-України щорічно відзначається на теренах незалежної України. Час національного відродження суверенної держави України розпочав свій новітній історичний відлік із повернення до скарбниці народної пам'яті релігійних святинь, пам’ятних подій і дат, які своїми коренями сягають багатьох століть.
 • 25.07.2014

  Коли пристоличний район матиме високу якість автоперевезень?

  Про підвищення якості транспортного обслуговування мешканців Києво-Святошинського району говорили на нараді в РДА у п’ятницю, 25 липня.
 • 24.07.2014

  Голова РДА взяв участь у 37-й позачерговій сесії Києво-Святошинської районної ради

     Чергова спроба голови райради Людмили Шевчук зібрати кворум нарешті  вдалася– 24 липня 57 районних депутатів одноголосно прийняли рішення про зміни до програми «Турбота», за яким тепер можна виділити одноразову матеріальну допомогу родинам  учасників АТО, вимушеним переселенцям зі Сходу та оздоровлювати дітей із багатодітних родин.
 • 24.07.2014

  ІНФОРМАЦІЯ щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

  Для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням, слід звертатися за телефоном УРЯДОВОЇ "ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ"
 • 24.07.2014

  Нарада із власниками АЗС району

  23 липня голова координаційного Штабу по проведенню мобілізаційних заходів у Києво-Святошинському районі Сергій Возний за участі своїх заступників Мирослави Смірнової, Анатолія Іскоростенського,  військового комісара Києво -Святошинського районного військового комісаріату, представників ДАІ району, Києво-Святошинського РУ МНС, санепідемстанції,   провів нараду із власниками АЗС району. Із 36 власників заправок на нараді були представники від 13 АЗС.
 • 23.07.2014

  Телефони гарячої лінії

     У Києво-Святошинській  райдержадміністрації запрацювала цілодобова «гаряча лінія» з питань допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їхнім родинам. Відтепер, зателефонувавши за номером (044) 454 47 20 або 096 227 08 17, можна  оперативно отримати консультацію та допомогу з того, чи іншого наболілого питання.
     Телефонувати на «гарячу» лінію можуть не лише бійці АТО та їхні родичі, а й усі небайдужі громадяни, які прагнуть допомогти нашим бійцям на Сході.  Дзвінки приймають фахівці відділу роботи із зверненнями громадян райдержадміністрації та переадресовують їх профільним структурним підрозділам, які розглядають звернення та надають необхідну допомогу заявникам.
     За телефоном «гарячої лінії» можна отримати консультацію з юридичних та соціальних питань, зокрема, охорони здоров’я, освіти, виплати пенсій та допомог.

 • 23.07.2014

  Оптовий ринок «Столичний» підтримує мобілізаційні заходи Києво-Святошинського району

     У середу, 23 липня, голова Києво-Святошинської РДА Сергій Возний разом із заступником Анатолієм Іскоростенським, завідувачем сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи РДА Петром Ковальчуком та радником Олександром Морозом відвідав оптовий ринок "Столичний".
 • 23.07.2014

  Виїзна акція центру зайнятості

  Києво-Святошинським районним центром зайнятості 22.07.2014 року проведено профінформаційний масовий захід «Виїзна акція центру зайнятості» з використанням мобільного центру професійної орієнтації для мешканців села Крюківщина.
 • 23.07.2014

  В рамках відзначення свята «Дня державного прапора України»

 • 23.07.2014

  Повернися живим

  Києво-Святошинський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді повідомляє про старт акції «Повернися живим». Метою даної акції є підримка морального духу солдатів, які захищають кордони нашої Батьківщини.
 • 23.07.2014

  Києво-Святошинська ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» проводить планово-профілактичне обслуговування

  Києво-Святошинська ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» повідомляє, що 29.07.2014 р. з 8 до 20 години працівниками газового господарства буде проводитися планово-профілактичне обслуговування та ремонт системи  газопостачання с. Лісники та  с. Ходосівки Києво-Святошинського району, у зв’язку з чим газопостачання буде тимчасово припинено на території цих населених пунктів.
 • 23.07.2014

  Засідання районного штабу

  23.07.2014 під головуванням голови РДА Сергія Возного проведено засідання районного штабу з питань координації
 • 22.07.2014

  Мешканці Крюківщини на особистому прийомі у голови РДА

      22 липня голова Києво-Святошинської РДА  Сергій Возний вручив розпорядження про затвердження технічної документації із землеустрою чотирьом власникам земельних паїв із села Михайлівка Рубежівка  і провів виїзний прийом у Крюківщині.
 • 22.07.2014

  Вручення розпоряджень

  22 липня в приміщенні райдержадміністрації за участі голови РДА Сергія Возного відбулось вручення чотирьох розпоряджень про затвердженя технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі(на місцевості), за рахунок земель колективної власності для введення особистого селянського господарства в адміністративних межах сільських рад Києво-Святошинського району.

 • 22.07.2014

  Апаратна нарада

     22 липня в приміщенні райдержадміністрації за участі голови РДА Сергія Возного та голови ради Людмили Шевчук відбулась чергова апаратна нарада.
 • 21.07.2014

  Сільгоспвиробники Києво-Святошинського району підтримуватимуть мобілізаційні заходи

     Яким чином забезпечувати харчування понад тисячі мобілізованих до батальйонів територіальної оборони обговорили на оперативній нараді у голови Києво-Святошинської РДА.
 • 21.07.2014

  Зроби додаткову покупку – допоможи Армії

  Під цим гаслом 18 липня в рамках Всеукраїнської акції «Народ і армія
 • 19.07.2014

  Підготовку району до проведення мобілізаційних заходів обговорили на оперативній нараді у голови Києво-святошинської РДА

    У суботу, 19 липня,  всі керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації, органів місцевого самоврядування, представники силових структур, райвійськкомату, комунальних підприємств, самооборони району, а також група депутатів райради на чолі з Людмилою Шевчук, зібралися на оперативну нараду у голови РДА Сергія Возного.