11.07.2012
Добрі справи продовжуються... 223 дитини нашого району відпочиватимуть в Очакові
Добрі справи продовжуються... 223 дитини нашого району відпочиватимуть в Очакові Оздоровити дітей і надати їм можливість гарно відпочити влітку – першочергове завдання влади. І в першу чергу – надати таку можливість дітям соціально-незахищених сімей: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах тощо. Адже не всі батьки таких категорій сімей мають змогу забезпечити повноцінний відпочинок своїм дітям.

На сьогодні оздоровленням і відпочинком вже охоплено 179 дітей вищезазначених категорій. 11 липня на відпочинок до міжгосподарського оздоровчого комплексу санаторного типу «Ольвія» в Очаків Миколаївської області вирушило ще 49 дітей-сиріт. На цю поїздку Києво-Святошинською РДА було виділено 750 тисяч грн.
За словами головного спеціаліста відділу освіти Києво-Святошинської РДА Анатолія Драчука, цю поїздку було організовано за підтримки райдержадміністрації, райради та Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів: «Сьогодні до Очакова на відпочинок і оздоровлення ми відправляємо 223 дитини з першого по дев’ятий класи, переважно з малозабезпечених сімей, діти-сироти та з багатодітних сімей. Поїздкою ми преміювали й обдарованих діток фольклорного ансамблю «Струмочок» із Музич. Супровід здійснюють 14 педагогів, які відбиралися на конкурсній основі. На них чекають різноманітні екскурсії, а також медобстеження, за потреби – лікування та профілактика. Зустрічатимемо їх 2 серпня.»
Метушня біля вагонів, радісні голоси. Кожен поспішає зайняти собі найзручніше місце. Батьки дають останні настанови, педагоги перераховують, чи всі на місці. Керівник групи, педагог Вишнівської ЗОШ № 3 Оксана Янішевська впевнена: відпочинуть «на найвищому рівні»: «Ми всі – в очікуванні незабутнього свята. Минулого року туди їздили діти наших учителів за путівками від профспілки, то розповідали, що і харчування, і дозвілля дуже чудові. Дітки житимуть у будиночках по 3 – 5 чоловік, душ - загальний, а туалет у кожній кімнаті свій. Ми й самі розробляли власну програму розваг, тому впевнені: нудьгувати нам не буде коли.»
Нагадаємо, в рамках літнього оздоровлення та відпочинку діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, закладах для дітей відповідної категорії оздоровляться та відпочинуть в: УДЦ «Молода гвардія», МДЦ «Артек», санаторіях «Іскра» (Євпаторія), «Казковий» (Одеса), ДОЗ «Факел» (Керч), «Південнобережний» (Алупка), дитячих таборах «Джерело надії» (Скадовськ), «Дитячі мрії» (смт Русанів), с. Штормове, м. Радомишль, Італія, Іспанія, США тощо.

Наталка КУЦАК,
фото автора

Назад