• 14.01.2013

  "ЛІСОВА ПІСНЯ" ПОДАРУВАЛА СВЯТО

  Різдво - одне з найкрасивіших зимових свят. У народі кажуть, що "на Різдво і сонце грає". Перенестися у часи, коли Різдво Христове зустрічали всі разом із піснями та вертепом, відчути його дух зібралися 8 січня в будинку культури майже всі мешканці Лісників. А допомогли їм у цьому учасники народного аматорського хору "Лісова пісня" під керівництвом Валентина Сластьона, котрі саме цього дня влаштували творчий звітний концерт.
 • 14.01.2013

  ІЛЛЯ ДІКОВ: "ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ - РОЗВИВАТИ ІНФРАСТРУКТУРУ МІСТА"

  Вишневе завжди славилося злагодженою роботою комунальних підприємств, установ та організацій, підвищеною увагою до розвитку духовності та спорту серед дітей і молоді. Адже й саме воно молоде, як і міський голова Ілля Діков. З якими успіхами та перспективами Вишневе ввійшло в новий рік - сьогодні наша розмова.
 • 14.01.2013

  В УКРАЇНІ Є НЕОБХІДНЕ РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЕСНЯНО-ПОЛЬОВИХ РОБІТ

  В Україні створено умови організованого і доступного ресурсного забезпечення весняно-польових робіт. На цьому Прем'єр-міністр Микола Азаров наголосив на засіданні Кабінету Міністрів України 9 січня.
  Глава Уряду повідомив, що на сьогодні забезпеченість насінням ярих культур становить 102%. Сільгоспвиробники заявили намір поточного року використати мінеральних добрив на 15% більше, ніж минулого року, і на 10% більше засобів захисту рослин.
  Водночас Микола Азаров відзначив позитивний фактор стабільних цін на добрива, які знаходяться на рівні початку 2011-го і 2012 років.
  "Принципово важливий момент: якщо сприятлива погода - це дарунок природи, то оптимальні агротехнології, внесення необхідної кількості добрив і захисних речовин, максимальна забезпеченість необхідними ресурсами - це інструмент в руках самих виробників. Разом ці фактори дозволять отримати гарний врожай", - сказав Прем'єр-міністр.
  Глава Уряду відзначив, що Мінагрополітики разом з Мінекономіки уже узгодили графік постачання мінеральних добрив за асортиментом і за регіонами. "Необхідно, щоб тепер Мінагрополітики разом з регіональними адміністраціями запровадили щотижневий моніторинг виконання цього графіку, а також щоб було створено механізм гнучкого реагування на умови, які складаються в конкретних регіонах. Треба, щоб матеріально-технічне постачання доходило саме у той час, саме в те місце і саме в тих обсягах, як це потрібно селянам. Також треба, щоб графік проведення весняно-польових робіт найближчим часом був затверджений в кожній обласній адміністрації. І щоб саме він був "дорожньою картою" для оперативного маневрування необхідними матеріально-технічними ресурсами", - розпорядився Микола Азаров.
  Водночас Прем'єр-міністр наголосив на необхідності забезпечити господарства доступом до кредитних ресурсів для проведення сезонних робіт і добитися виконання зобов'язань страховими компаніями. Відповідну роботу Микола Азаров доручив організувати Першому віце-прем'єр-міністру Сергію Арбузову.
  Урядовий портал

 • 13.01.2013

  УРЯД ПІДТРИМАВ ПРОПОЗИЦІЮ ПРИЗНАЧИТИ ПЕНСІЇ БАТЬКАМ, ЯКІ ВИХОВАЛИ 5 ТА БІЛЬШЕ ДІТЕЙ

  Кабінет Міністрів підтримав пропозицію призначення пенсії батькам, які виховали 5 і більше дітей. Відповідні положення передбачені у проекті Закону України "Про внесення змін до статті 1 Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" щодо призначення пенсії батькам, які виховали 5 і більше дітей.
  Як зазначила Міністр соціальної політики Наталія Королевська, чинним законодавством передбачено право на пенсію за особливі заслуги перед Україною лише матерям, які народили п'ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку.
  "Законопроектом пропонується поширити право на пенсію за особливі заслуги перед Україною також і на батька, який у разі смерті матері дітей або позбавлення її батьківських прав виховував п'ятьох або більше дітей до шестирічного віку. Це забезпечить соціальну справедливість по відношенню до таких батьків", - зазначила вона.
  Наталія Королевська наголосила, що запропонована норма відповідатиме ідеології Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", яким передбачено, що жінки, які народили п'ятеро або більше дітей і виховали їх до шестирічного віку, мають право на призначення дострокової пенсії. Крім того, за вибором матері або у разі її відсутності, така дострокова пенсія може бути призначена батьку. У разі ухвалення законопроекту Верховною Радою витрати на його реалізацію у 2014 році становитимуть 1,4 млн. грн.
 • 12.01.2013

  ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ

  Бездоглядність дітей - проблема, яка стосується не лише соціально-незахищених чи неблагополучних сімей, не завжди благополучною є й та сім'я, де батьки працюють з ранку до вечора, не знаючи, чим займається їхня дитина у вільний час. Допомогти сім'ям вирішити різноманітні проблеми і покликана служба у справах дітей, про роботу якої під час останньої колегії звітувала її керівник Марія Кубарська.
 • 11.01.2013

  Інформація щодо утворення територіальних органів Державної санітарно-епідеміологічної служби

  Києво-Святошинське районне Управління Головного управління Держсанепідслужби у Київській області зі штатом 18 осіб (обслуговуватиме Києво-Святошинський район), начальник – Демченко Таїсія Павлівна (тел. 067 646-40-04); Києво-Святошинський районний відділ лабораторних досліджень Державної установи «Київський обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби», завідувач – Ковнацький Євген Миколайович (тел. 050 330-01-50)
 • 11.01.2013

  У подарунок – сміттєвоз

  Проблема вчасного вивезення сміття не нова. І кожен населений пункт нашої держави вирішує її по-своєму. У нашому ж районі цю проблему розв’язують оперативно та ефективно. Ось і 10 січня вже на вулиці Чабанів вперше виїхав новенький сміттєвоз, придбаний селищною радою за субвенційні кошти з держбюджету за активної підтримки райдержадміністрації.
 • 10.01.2013

  «Коляд-коляд-коляда, хай обходить вас біда! Добрий вечір!»

  Різдво – одне з найкрасивіших зимових свят. У народі кажуть, що «на Різдво і сонце грає». Це свято приходить морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, світлі зірок та гучному співі хору. Небо та земля славлять Різдво Христове. На землі, хоча б ненадовго, запановує мир, а серця сповнюються доброю волею.
 • 10.01.2013

  Де провести зимові канікули цікаво та з користю?

  Часто на свята та під час канікул наших дітей ми, батьки, постаємо перед вибором: де провести вільний час? Як зробити так, щоб дозвілля було цікавим для всієї родини? Ми пропонуємо вам декілька варіантів як у нашому районі, так і в Київській області.

 • 09.01.2013

  Небезпечний лід!

  Деякі небезпеки наче дозрівають у певний сезон,  у кожної з них  - свій термін. Лід може підвести нас восени, взимку  й навесні. Про це необхідно пам’ятати
 • 08.01.2013

  ПОДОРОЖУВАЛИ МІСЦЯМИ БОЙОВОЇ СЛАВИ

  Відновлений і відкритий як музей 186-й дот у Чабанах приймав особливу делегацію - сюди 25 грудня з'їхалися ветерани Київщини, щоб згадати власні подвиги, поділитися спогадами про побратимів і вшанувати пам'ять полеглих захисників доту в рамках "Естафети пам'яті місцями бойової слави".
 • 08.01.2013

  Вчасна оплата за газ збереже тепло у Вашій оселі!

    У зимову пору року як ніколи потрібними для наших домівок є тепло та комфорт. Втім, далеко не всі споживачі природного газу у Київській області усвідомили, що за тепло та комфорт в наших оселях треба платити своєчасно та в повному обсязі. До чого призводить несвоєчасна оплата за газ і хто на Київщині найбільше заборгував, запитаємо у заступника голови правління з питань газопостачання ПАТ «Київоблгаз» Тетяни Анатоліївни Клюй.
 • 04.01.2013

  До уваги громадськості!

  Ініціативна робоча група з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Києво-Святошинській  державній адміністрації  вирішила:
  провести установчі збори 08 лютого 2013 року о 16.00 год. в актовій залі приміщення Києво-Святошинської райдержадміністрації (м. Київ, проспект Перемоги, 126 ) з наступним порядком денним:
 • 28.12.2012

  ОАЗА СОНЦЯ ПОСЕРЕД СНІГІВ

  Вона розквітла в Боярському краєзнавчому музеї на полотнах самобутньої художниці Анни Кшановської-Орлової під час відкриття її першої персональної виставки, яка називалася "Трохи сонця в холодній воді".
 • 27.12.2012

  Підведено останні підсумки

  25 грудня під керівництвом в. о. голови райдержадміністрації Миколи Шкаврона та за участі голови райради Володимира Луцюка відбулося засідання колегії райдержадміністрації. У її роботі взяли участь заступники голови райдержадміністрації, очільники органів місцевого самоврядування, начальники управлінь, відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації.
 • 24.12.2012

  БЮДЖЕТ ПРИЙНЯТО

  21 грудня в актовій залі райдержадміністрації під керівництвом голови райради Володимира Луцюка, за участю в. о. голови райдержадміністрації Миколи Шкаврона та першого заступника голови райради Віктора Костини відбулося друге пленарне засідання XXIV сесії райради VI скликання.
 • 23.12.2012

  Побачити Діда Мороза, що і надалі вірити в дива

  Перший сніг, міцненький морозець, який щипає тихцем щічки, і трепетне відчуття дива – саме так «попереджають» про свій прихід новорічні свята. А ще так хочеться написати листа Діду Морозу листа і попросити в нього виконати твою найзаповітнішу мрію…
 • 20.12.2012

  НАСУВАЮТЬСЯ МОРОЗИ!

         За прогнозами гідрометцентру на Україну насуваються морози. Тому виникає небезпека для громадян пов’язана з цим природнім явищем. Розвитку обмороження сприяють вологе повітря та вітер. Небезпека дістати обмороження залежить від шкідливого впливу низьких температур, порушення нормального кровообігу. Особливо небезпечний мороз для ослаблених, утомлених, голодних, хворих людей. Найчастіше страждають периферійні частини тіла: пальці ніг і рук, ніс, вуха, щоки.
 • 17.12.2012

  У Новосілках відбувся турнір із вільної боротьби

  Турнір із вільної боротьби спортивного клубу «Чисте серце» ДЮСШ «Школа боротьби» під патронатом Чабанівського селищного голови Анатолія Загорулька та за сприяння члена Чабанівської первинної організації Партії регіонів Олександра Киризлієва відбувся минулими вихідними у спортзалі Новосілківської загальноосвітньої школи серед дітей віком від 8 до 16 років. Загалом, у турнірі взяло участь 85 дітей із з Обухова, Горенич, Києва (три команди), Чабанів і збірна команда Києво-Святошинського району – загалом із 8 команд.
 • 17.12.2012

  Зміни в законодавстві. Нове у сфері державної реєстрації прав

  Досі державну реєстрацію права власності на земельні ділянки, як і ведення Державного кадастру, згідно Указу Президента України від 8 квітня 2011 року, здійснювало Дежземагентство. З наступного року цим має займатися Укржержреєстр. Чи немає в цьому певних суперечностей – про це розповідає керівник реєстраційної служби в Києво-Святошинському районі Людмила Шевчук.