• 28.04.2016 12:04:00

  Облаштовано рекреаційну зону "Берізка"

  На території  Києво-Святошинського  району визначена та облаштована рекреаційна зона (зон відпочинку) «Берізка»  у лісовому  масиві (за адресою: автодорога Київ-Чоп, 36 км.), яке належить ДП «Київський лісгосп».
 • 28.04.2016 11:49:00

  В БОРИСПОЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ ЗМІШАНИХ ЄДИНОБОРСТВ ММА

  Днями в м.Бориспіль відбувся Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. Учасниками змагань стали близько 200 спортсменів із 17 областей України. Серед запрошених гостей були військовослужбовці, учасники АТО, сільські голови, депутати, представники активної молоді, поважні гості. Підтримати спортсменів приїздив і голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук.
 • 28.04.2016 11:07:00

  НА ТЕРИТОРІЇ ДСП «ЧОРНОБИЛЬСЬКА АЕС» ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ АВАРІЇ НА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

  Заходи міжнародного рівня у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи відбулися на території зони відчуження та промислового майданчику Чорнобильської АЕС. Участь у заходах взяли Президент України Петро Порошенко, представники Адміністрації Президента, Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, президент Європейського банку реконструкції та розвитку Сума Чакрабарті, голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, директор державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» Ігор Грамоткін, а також представники 28 країн-донорів.
 • 28.04.2016 09:56:00

  МАКСИМ МЕЛЬНИЧУК ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНИХ ЗАХОДАХ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ АВАРІЇ НА ЧАЕС

  У вівторок, 26 квітня, у день 30-х роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції, у Києві вшановували пам'ять ліквідаторів та жертв катастрофи. У рамках заходів відбулася церемонія покладання квітів до меморіального кургану «Героям Чорнобиля» та пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля» Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи.
 • 28.04.2016 09:28:00

  День охорони праці

  Києво-Святошинська районна державна адміністрація, на виконання Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 «Про День охорони праці», листа Першого заступника голови Київської обласної адміністрації від 21.04.2016 № 11-22/12002 з підготовки та проведення в Україні 28 квітня Дня охорони праці, в рамках Всесвітнього дня охорони праці,  управлінням соціального захисту населення Києво-Святошинської райдержадміністрації  направлено листи до керівників органів місцевого самоврядування щодо проведення в районі Дня охорони праці під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик».
 • 27.04.2016 12:12:00

  Святкування та відпочинок мають бути безпечними

  26 квітня під головуванням заступника голови адміністрації  Михайла Лєзніка відбулось засідання постійної комісії Києво-Святошинської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У ході засідання розглянуто наступні питання:
 • 27.04.2016 09:48:00

  В РДА планують на наступну сесію подати пропозиції щодо виділення коштів з районного бюджету на ремонт доріг у районі

  25 квітня голова Києво-Святошинської райдержадміністарції Мирослава Смірнова відвідала провідне підприємство району «СБМУ «Підряд», яке розташоване у Вишневому і є провідним у галузі будівництва доріг в Україні та успішно працює на ринку. Під час візиту вона зустрілася з директором потужного підприємства, заслуженим будівельником України Григорієм Тимофійовичем Жабським задля обговорення робочих питань щодо формування відповідних пропозицій по виділенню фінансування.
 • 27.04.2016 09:32:00

  "Гіркий присмак полину"

  З метою вшанування пам’яті загиблих під час аварії на Чорнобильській атомній електростанції, виховання почуття патріотизму, співчутливості, критичного ставлення до історичних подій, людяності, любові до рідної землі усвідомлення глибини національної трагедії 26 квітня у Ходосівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району був проведений захід-реквієм "Гіркий присмак полину", присвячений 30-й річниці трагічних подій на Чорнобильській АЕС, та виставка малюнків «Чорнобиль очима дітей».
 • 26.04.2016 12:38:00

  Героїзм і патріотизм ліквідаторів буде завжди у нашій пам’яті та пам’яті прийдешніх поколінь

  Дякуємо усім тим людям, які, нехтуючи власним здоров’ям, зробили усе, щоб мінімізувати масштаби катастрофи.
  “Дякую вам,дорогі ліквідатори, за те, що ви не були осторонь,коли потрібно було проявити справжню громадянську позицію,мужність і патріотизм. Ми завжди пам’ятатимемо про ваш подвиг. Бажаю вам міцного здоров'я, тепла,благополуччя та Божого благословення”, - зазначила Мирослава Смірнова.
 • 26.04.2016 12:18:00

  Виїзний прийом в с. Крюківщина

  25 квітня заступник голови Києво-Святошинської РДА Михайло Лєзнік, відповідно до затвердженого графіку особистих виїзних прийомів громадян, відвідав с. Крюківщина.
 • 26.04.2016 11:00:00

  Проведення II Форуму енергоефективного партнерства підтримано Прем'єр-міністром України

  "На сьогодні більше 100 тисяч бюджетних установ потребують термомодернізації. На ці цілі необхідно інвестицій у розмірі від 4,2 до 8,5 млрд доларів. Враховуючи, що реалізація таких заходів вимагає різних джерел фінансування, оптимальним рішенням є використання ЕСКО-механізму, тобто залучення енергосервісних компаній до утеплення бюджетних установ", - повідомив Голова Агентства та нагадав, що минулого року прийнято Закони України щодо запровадження механізму енергосервісу, затверджено Примірний енергосервісний договір, доповнено економічну класифікацію видатків бюджету позицією 2276 «Оплата енергосервісу».
 • 25.04.2016 15:49:00

  Сторінками історії

  В історії України є сторінки, про які не можливо говорити без суму. Однією з таких трагічних сторінок є ГОЛОДОМОР. Після відновлення Україною незалежності у 1991 році, з’явилась можливість українським вченим досліджувати цю трагічну сторінку історії. Результатом цих досліджень було створення  Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».
 • 25.04.2016 14:41:00

  Голова РДА разом із керівниками органів місцевого самоврядування звернулася до депутатів районної ради щодо проведення сесії до 29 квітня

  У зв’язку з тим, що засідання сесії, заплановане на 21 квітня, так і не вдалося відкрити, голова Києво-Святошинської райдержадміністрації разом із головами сільських, селищної та міських рад направили 22 квітня після спільної наради звернення до депутатів районної ради щодо невідкладного проведення сесії, на якій запланований розгляд бюджетних питань.
 • 25.04.2016 12:52:00

  НА КИЇВЩИНІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ТА ЗАГИБЛИХ ВНАСЛІДОК АВАРІЇ НА ЧАЕС

  У місті Біла Церква відбулися обласні урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи. У рамках заходів представники обласної влади вшанували учасників ліквідаторів на Чорнобильській АЕС та долучилися до міської весняної толоки «Посади дерево».
 • 25.04.2016 11:49:00

  СТЕЛУ ГЕРОЯМ-ЛІКВІДАТОРАМ ЧАЕС ВІДКРИЛИ НА ФАСАДІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

  В рамках проведення обласних заходів з нагоди 30-х роковин Чорнобильської трагедії, вчора відбулося відкриття стели Героям-Ліквідаторам ЧАЕС – Володимиру Правику, Віктору Кібенку, Миколі Ващуку, Василю Ігнатенку, Миколі Титенку, Володимиру Тишурі. Пам’ятку розмістили на фасаді Головного управління ДСНС України у Київській області.
 • 25.04.2016 11:18:00

  У Крюківщині урочисто відкрито пам’ятник до 30-тої річниці Чорнобильської трагедії

  У суботу, 23 квітня, відбулося урочисте відкриття пам’ятника до 30-тої річниці Чорнобильської трагедії у Крюківщині. На запрошення сільського голови Андрія Кріпака у заході взяло участь керівництво району, а саме: голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та заступник голови райради Дмитро Гусятинський.
 • 25.04.2016 08:35:00

  Голова Київської ОДА разом із головою РДА нагородили переможців футбольного турніру,присвяченого 30-й річниці Чорнобильської трагедії

  22 квітня у Вишневому відбувся футбольний турнір, присвячений 30-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, учасниками якого стали – національна збірна України серед ветеранів, команда спецпідрозділу «Азов», збірна спортивних журналістів та збірна зірок естради «Маестро».
 • 23.04.2016 18:16:00

  Дружнім колективом адміністрації посадили дерева на території Хотівської гімназії

  Колектив Києво-Святошинської райдержадміністрації на чолі з головою Мирославою Смірновою провели суботник на території Хотівського навчально-виховного комплексу, де разом з військовим комісаром нашого району, директором школи та сільським головою, а також першим заступником Броварської райдержадміністрації Олександром Щербаковим та керівником Департаменту екології та природних ресурсів Київської ОДА Володимиром Цибою посадили молоденькі дерева.
 • 23.04.2016 16:58:00

  ПРАЦЯ НА БЛАГО СУСПІЛЬСТВА!

  22  квітня 2016 року Києво-Святошинським центром зайнятості було проведено заходи з благоустрою прилеглих територій. До прибирання було задіяно весь штат працівників організації в кількості 17 осіб. Спеціалісти центру зайнятості активно здійснювали прибирання території та прилеглої місцевості.
 • 23.04.2016 16:10:00

  Голова Київської ОДА разом із головою Києво-Святошинської РДА взяли участь у всеукраїнській акції «Let’s do it, Ukraine» у Вишневому

  23 квітня, теплого суботнього ранку, у різних куточках України стартувала всеукраїнська акція «Let’s do it, Ukraine» під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко. Захід, у якому взяв участь голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук із сім’єю, голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Олександр Тигов, міський голова Вишневого Ілля Діков, а також багато інших гостей, серед яких були депутати районної та обласної ради, провели і в Києво-Святошинському районі, а саме у місті Вишневому.