• 04.12.2015 10:05:00

  Відбувся урочистий захід до Міжнародного дня інвалідів

  3 грудня у Боярській гімназії відбувся спільний захід до Міжнародного дня інвалідів, влаштований міською організацією ветеранів війни та праці (Лідія Хоменко), районною організацією воїнів-інтернаціоналістів (Лариса Козленко) та організацією «Дзвони Чорнобиля Києво-Святошинського району» (Діана Кузнецова).
 • 03.12.2015 16:18:00

  За поданням РДА виділено кошти на ремонт Музичанського клубу та на ремонт вуличного освітлення в Личанці

  За участі зуступників голови Києво-Святошинської РДА Артема Кошика та Михайла Лєзніка 3 грудня відбулося третє пленарне засідання позачергової другої сесії Києво-Святошинської районної ради, на якій розглянули зміни до бюджету за поданням райдержадміністрації, а саме: виділення коштів на проведення капітального ремонту в Музичанському сільському клубі та Личанській сільській раді на поточний ремонт мереж вуличного освітлення.
 • 03.12.2015 12:00:00

  Інформаційний семінар для осіб з обмеженими можливостями

  Напередодні відзначення Міжнародного дня інваліда, 2 грудня 2015 року, Києво-Святошинським районним центром зайнятості проведено профінформаційний груповий захід для осіб з обмеженими можливостями.


 • 03.12.2015 11:18:00

  До уваги мешканців Київщини!

  Нагадуємо Вам, що в зв’язку з реформуванням структури МВС станом на сьогоднішній день на території Київщини кількість центів надання послуг пов’язаних з реєстрацією, перереєстрацією, продажем автотранспортних засобів та отриманням посвідчень водія скорочено з 17 до 9 та перейменовано їх в Територіальні сервісні центри регіонального сервісного центру МВС у Київській області, які знаходяться за адресами:
 • 03.12.2015 10:31:00

  Профорієнтаційний КВК

  Профорієнтаційна робота на сьогоднішній день вимагає нових форм, методів та засобів проведення. Однією з форм ефективної профорієнтаційної роботи є профорієнтаційний КВК, що успішно впроваджується в навчальних закладах Київської області.
 • 02.12.2015 16:00:00

  В РДА докладають максимум зусиль,щоб сім'ї загиблих учасників АТО отримали житло

  Заступник голови Києво-Святошинської РДА Михайло Лєзнік провів прийом громадян. Києво-святошинці зверталися з різних питань, серед яких і отримання житла. Дружина загиблого учасника АТО, який був зареєстрований у Дмитрівці, також звернулася з проханням допомогти в отриманні житла, виділення їй якого передбачене законом. Михайло Лєзнік запевнив дружину героя, що це питання буде на особистому контролі у керівництва адміністрації.
 • 02.12.2015 10:28:00

  Будьте пильними та завжди пам’ятайте основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв

  Шановні мешканці Київщини! Киэво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до вас з проханням бути пильними та завжди пам’ятати основні правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв.

 • 01.12.2015 15:14:00

  ЩОБ РАХУНОК ЗА ГАЗ ВІДПОВІДАВ ФАКТИЧНОМУ СПОЖИВАННЮ – ПЕРЕДАЙТЕ ПОКАЗАННЯ ЛІЧИЛЬНИКА

  Споживачам газу Київської області розраховується щомісячна плата за газ на обсяг спожитого палива з 1 числа попереднього місяця до 1 числа поточного місяця. Для того, щоб сума в платіжці за газ відповідала фактичному споживанню, необхідно щомісячно фіксувати показання свого лічильника на 1 число місяця та передавати його постачальнику – ТОВ «Київоблгаз Збут».
 • 28.11.2015 15:24:00

  Шануймо пам'ять жертв Голодоморів...

  Вчора Михайло Лєзнік, заступник голови Києво-Святошинської РДА, вшанував пам'ять жертв Голодоморів у Забір'ї на могилі тих, у кого без вини і причини забирали останнє, хто вмирав чи не найгіршою смертю - голодною.
  Сьогодні ж просимо усіх небайдужих приєднатися до загальнонаціональної хвилини жалоби, запаливши свічку о 16:00.
  Це трагедія українського народу, яку ми не маємо права забувати.
 • 28.11.2015 11:25:00

  ПАМ'ЯТЬ ПРО ГОЛОДОМОР 1932-1933

  Комуністичний режим намагався не тільки приховати правду про Голодомор в Україні, але й назавжди знищити крихти пам’яті про цей злочин. Небезпечним було не тільки писати про це в пресі, листах до партійних «вождів» або ж родичів за кордон, але навіть згадувати в приватних щоденниках. Будь-який необережний запис міг зруйнувати життя, вилитися в десятиліття таборів ҐУЛАҐу. Однак, попри всі небезпеки, у найважчі часи знаходилися люди, що, відчуваючи свою відповідальність перед наступними поколіннями, не могли мовчати, намагалися розповісти правду.
 • 27.11.2015 17:17:00

  Злагоджена робота ради та адміністрації забезпечує сталу життєдіяльність району

  Відбулося друге пленарне засідання сесії районної ради за участі голови райдержадміністрації Мирослави Смірнової та її заступника Михайла Лєзніка, на якому, крім організаційних та технічних питань, заслухали звіти керіника фінуправління РДА Наталії Краснощокової, про виконання районного бюджету Києво-Святошинського району за 9 місяців 2015 року, а також про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за період червень-листопад 2015 року.
 • 27.11.2015 10:13:00

  ВОЛОДИМИР ШАНДРА ПРИВІТАВ З ЮВІЛЕЄМ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ ІНВАЛІДІВ «СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ»

  У середу, 25 листопада, відбулися урочисті заходи з нагоди 25-річчя Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». Участь в урочистостях взяли голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, активісти та представники громадських організацій, діяльність яких спрямована на допомогу потерпілим від Чорнобильської катастрофи.

 • 27.11.2015 08:22:00

  В РДА погодили проекти районних цільових програм та готові їх надати на розгляд сесії райради

  26 листопада відбулася колегія Києво-Святошинської райдержадміністрації під головуванням голови РДА Мирослави Смірнової та за участі її заступника Михайла Лєзніка, голови районної ради Олексія Нестеренка, керівників структурних підрозділів адміністрації та служб району, сільських, селищного та міських голів.
 • 25.11.2015 15:15:00

  Важливо також не забувати про сім'ї наших героїв Небесної Сотні

  Відбувся прийом громадян у голови Києво-Святошинської РДА. Серед питань, з якими зверталися люди, найгостріше стоять земельні питання, отримання пільг та матеріальної допомоги. До Мирослави Смірнової звернулася дружина загиблого героя Небесної Сотні Тамара Швець, якій допомогли вирішити питання з подачею документів для отримання пільг.
 • 25.11.2015 10:46:00

  ГРОМАДИ КИЇВЩИНИ ВІДЗВІТУВАЛИ ПРО РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ У РАМКАХ СПІВПРАЦІ З ЄС ТА ПРООН

  У приміщенні КОДА відбулося засідання обласної Координаційної ради з реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. Третя фаза» у Київській області.  
 • 24.11.2015 14:30:00

  Зміни до бюджету внесено - питання щодо індексації вирішено!

  Відбулася позачергова друга сесія Києво-Святошинської районної ради VII скликання за участі голови РДА Мирослави Смірнової, на якій затвердили регламент райради, сформували і затвердили склад постійних комісій, а також їх голів; до того ж, затвердили структуру та чисельність виконавчого апарату ради.
 • 24.11.2015 14:05:00

  28 листопада у Вишневому відбудеться вечір пам’яті Митрополита Андрея Шептицького.

  З нагоди 150-річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького 28 листопада в актовій залі Вишневої міської ради (м. Вишневе, вул. Святошинська, 29) відбудеться вечір пам’яті Митрополита Андрея Шептицького. Програмою заходу передбачено: 18.00 год. – відкриття виставки «Андрей Шептицький: великий незнаний» (організатори виставки: Український інститут національної пам’яті та Київська Архиєпархія УГКЦ). На 16 стендах будуть представлені унікальні документи і світлини, які розкривають життєвий шлях Митрополита.
 • 23.11.2015 15:20:00

  Всеукраїнська акція "Герой-рятівник року"

  Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.
 • 21.11.2015 07:02:00

  Дорогі українці!

  З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить Україну на Сході. Я як учасник тих подій перш за все прагну якісних змін країни і вірю, що разом, як два роки назад на Майдані, ми захистимо своє майбутнє і переможемо в ім’я правди та справедливості.
 • 20.11.2015 15:18:00

  Державна служба зайнятості на допомогу роботодавцям у підборі персоналу

  Служба зайнятості формує з роботодавцями різноманітні шляхи співпраці, в першу чергу на засадах соціального партнерства та рівності. Будучи посередником на ринку праці між безробітним і роботодавцем, державна служба зайнятості розуміє, що досягти вагомих результатів роботи можливо лише при взаємодії з роботодавцями.