09.07.2012
Продовжується оздоровча кампанія дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
На виконання  Програми оздоровлення та відпочинку дітей Києво-Святошинського району, зокрема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та закладах для дітей цієї категорії, які знаходяться на території нашого району, служба у справах дітей райдержадміністрації проводить роботу серед опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів щодо стовідсоткового оздоровлення та відпочинку дітей вищезазначеної категорії.
14.06.2012 року відбулося  засідання координаційної ради з питань охорони дитинства при Києво-Святошинській райдержадміністрації, на якому розглянуто питання: «Додержання законодавства України щодо оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
19.06.2012 року проводився семінар на тему: «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у Києво-Святошинському районі в 2012 році» за участю заступника голови адміністрації Іскоростенського А.М., представників служби у справах дітей, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти, медицини, органів місцевого самоврядування. В семінарі приймали участь опікуни, піклувальники, батьки-вихователі, прийомні батьки та директори дитячих закладів, які розташовані на території Києво-Святошинського району. Обговорювалися питання щодо відпочинку та оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Станом на 06 липня оздоровленням та відпочинком охоплено – 179 дітей вищезазначеної категорії.
З метою організації змістовного дозвілля дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, їх реабілітації та відпочинку, сформовано групу з  14 дітей  нашого району та 04 липня відправлено до освітньо-реабілітаційного табору «Зоряний» (Обухівський район, с. П’ятихатки), який організовано  службою у справах дітей Київської облдержадміністрації.
Ще 49 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 11 липня від’їжджають на оздоровлення до міжгосподарського оздоровчого комплексу санаторного типу «Ольвія» (Миколаївська область, м. Очаків).
Під час літнього оздоровлення та відпочинку діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням, в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, закладах для дітей відповідної категорії оздоровляться та відпочинуть в: УДЦ «Молода гвардія», МДЦ «Артек», санаторіях «Іскра» м. Євпаторія, «Казковий» м. Одеса, ДОЗ «Факел» м. Керч, «Південнобережний» м. Алупка, дитячих таборах «Джерело надії» м. Скадовськ, «Дитячі мрії» смт Русанів, с. Штормове, м. Радомишль, Італія, Іспанія, США тощо.  Назад