03.07.2012
У ХОТОВІ ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
27 червня відбувся черговий виїзний прийом громадян головою Києво-Святошинської РДА Олександром Зайцем. Цього разу - у Хотові. На прийомі були присутні: перший заступник голови РДА, голова Києво-Святошинської районної організації Партії регіонів Микола Шкаврон, Хотівський сільський голова Микола Безпечний, начальник юридичного відділу райдержадміністрації Юрій Дорогань та ін.
Зустрітися та поговорити про свої проблеми з очільником району прибули мешканці навколишніх сіл, зокрема, Новосілок - загалом близько 20 громадян. Найбільше їх хвилювало, чи вирішиться питання з перебоями в електропостачанні та чи скоро поновиться видача земельних актів. Усіх відвідувачів уважно вислухали й порушені проблеми розглянули.
Потім представники влади відвідали школу та лікарню, а також медамбулаторію загальної практики сімейної медицини з денним стаціонаром на 12 ліжок. Нову будівлю зведено за субвенційні кошти з держбюджету - близько 13 млн грн. Нині триває облаштування внутрішніх приміщень. Надалі залишиться лише завезти нове медичне обладнання та причепурити територію навколо амбулаторії.
Керівництво району із задоволенням оглянуло хотівську гімназію. Як підсумував Олександр Віталійович, такої школи він не бачив навіть в Англії, а там він бував свого часу неодноразово. Найбільше вразила спортивна зала, що вміщує два волейбольних поля та має автоматичне оснащення для гри у баскетбол: за потреби, сітки ховаються в стіни і не заважають дітям займатися іншими фізичними вправами. На шкільному подвір'ї - сучасний ігровий майданчик для діток груп продовженого дня з найрізноманітнішими атракціонами. Поруч зі школою - футбольне міні-поле зі штучним покриттям.
До речі, цього року хотівська гімназія прийме близько 700 дітей. Та всім тут буде комфортно та затишно.
Наталка КУЦАК,
Фото Тетяни Зубкової.

Назад