05.07.2012
Добрі справи. Про чистоту піклуємось щодня
Добрі справи. Про чистоту піклуємось щодня У народі кажуть: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.» Я б додала: там, де цю чистоту підтримують. Як у Чабанах, у громадському селищному парку, що побіля озера. Тут, у переддень Івана Купала, чабанівською сільською організацією Партії регіонів і ГО «Молоді регіони» було вкотре організовано суботник, у якому також узяли участь працівники дитячого садочку, комунального підприємства та мешканці.

Вкотре, бо, за словами селищного голови Анатолія Загорулька, такі акції тут проходять постійно. В основному, навесні та восени – коли багато падає листя. Дана акція присвячена святкуванню Івана Купала. І завжди місцева організація Партії регіонів та ГО «Молоді регіони» долучаються до благоустрою рідного села.
«Ми весь час ходимо допомагати. Це ж наше село – якщо не ми, то хто? Це – наше гасло і наш принцип життя, - розповідає завідуюча дитячим садочком «Дзвіночок», голова Партії регіонів с. Чабани Лариса Товстоног. – Ось і сьогодні прийшли прибрати трішечки, навести лад – адже завтра вранці плануємо провести з вихованцями садочку для всіх малят селища свято Івана Купала. Ввечері – для всіх мешканців і можливих гостей. А справжнє свято можливе лише в чистоті.»
Озеро, навколо якого облаштовано парк, нині на балансі Інституту землеробства як пожежний резервуар. За словами Анатолія Загорулька, дана установа дозволяє проводити на території озера різні заходи за умови, що мешканці утримуватимуть її у належному стані. Та парк облаштовано за власні кошти забудовників, котрі звели поруч багатоповерхові будинки.
Активну участь у суботнику також узяв і керівник комунального підприємства ВУЖКГ «Чабани» Олександр Киризлієв: забезпечив усіх реманентом, та й сам не стояв осторонь.
«Безпосередньо Інститут, - коментує Олександр Федорович, - не долучається до благоустрою – у них своя територія чималенька. Впевнений, що все ж таки це – питання честі громади та селищної ради.»
І, хоч потроху припікало сонечко, тут, в прохолодній тіні паркових дерев було затишно – робота швидко ладилася. Злагоджено, без метушні, зібрали опале з дерев листя та розкидане відвідувачами сміття, завантажили і вивезли. А потім – чом би й не покататися в човні, не відпочити та не помірятися силами на спортивному майданчику хто більшу вагу підніме – хлопці чи дівчата?
Отак – злагоджено, організовано та весело, з вигадкою, можуть і працювати, і відпочивати в Чабанах!

Наталка КУЦАК,
Фото автора

Назад