04.07.2012
Губернатор Київщини зустрівся з активом Києво-Святошинського району та Ірпінського регіону
Губернатор Київщини зустрівся з активом Києво-Святошинського району та Ірпінського регіону 3 липня у Національному університеті державної податкової служби України відбулася зустріч губернатора Київщини Анатолія Присяжнюка, народного депутата України Петра Мельника, керівництва Києво-Святошинського району та Ірпінського регіону з активом району: завідуючими дитячих садочків, директорами шкіл, комунальних підприємств

Мета зустрічі – розповісти про досягнення, втілення соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича у життя, а також - визначити пріоритетні напрямки розвитку нашого регіону. Адже нині Київська область впевнено продовжує утримувати перше місце за рівнем соціально-економічного розвитку, хоча не так давно ми були лише 24-ми. «І це, - наголосив Анатолій Йосипович, - саме завдяки наполегливій праці кожного з вас. Запрацювала влада на місцях – посадовці повернулися обличчям до людей, почали працювати з людьми, перейматися їхніми проблемами та вирішувати їх. Наш регіон став інвестиційно привабливим: ми починаємо відроджувати сільське господарство, будуємо нові підприємства та створюємо нові робочі місця».
Візьміть хоча б для прикладу новий завод у Вишневому «Агуша». Скоро розпочне працювати новий завод із випуску хлібобулочних виробів і наш регіон зможе забезпечувати хлібом себе сам.
«Ми починаємо вчитися заробляти кошти та ефективно їх витрачати, забули про заборгованості по заробітній платі. У нас немає випадкових людей – кожен на своєму робочому місці є професіоналом. Вірю, що кожен із нас зробить усе можливе для того, щоб нашу країну у світі ще більше любили та поважали. Я хочу зробити так, щоб кожному з вас дійсно жилося краще. Щоб кожен із вас почувався захищеним, жив у добробуті. Я вірю в нашу країну, в те, що разом із вами нам вдасться ще більше зробити для її розбудови», - додав Анатолій Присяжнюк.

У своїй промові Петро Мельник наголосив, що саме завдяки старанням Анатолія Йосиповича нині наша область займає перше місце у рейтингу серед інших областей по праву. «У чому ж секрет? В людях, котрі живуть у нашому регіоні, зокрема – Києво-Святошинському районі та Ірпінському регіоні. Ми горді тим, що живемо тут. Ми точно знаємо, що Партія Регіонів впорається з даним завданням і ми розбудуємо нашу державу. Я пишаюся вами всіма. Адже саме завдяки вашій наполегливій праці наш регіон - найкращий в Україні», - додав народний депутат.

«Якщо чесно, - додав голова Києво-Святошинської РДА Олександр Заєць, - я досі знаходжуся під враженням проведення «ЄВРО-2012», хоча не є футбольним фанатом. Кажуть, Україна програла. Насправді ж, програла лише українська футбольна команда. Навіть не програла, а не вийшла у ¼ фіналу. Ми ж, насправді, виграли – чимало іноземних гостей було приємно здивованих: по-перше, ми змогли підготуватися гідно до такої значної події. І були приємно здивовані, що в нас, як виявилося, дуже гостинні люди, а також тим, що у нас така гарна країна. І я сподіваюся, що їхніми очима весь світ побачить, що нас непотрібно боятися. А це дає нам перспективи для залучення інвестицій з-за кордону та подальшого активного розвитку. Вірю, що разом із вами нам чимало вдасться змінити у житті нашої країни».

Кожен із присутніх, хто виступав, наголошував на тому, що зупинятися у своєму розвиткові Київщина не може: нам потрібно рухатися лише вперед, заради добробуту майбутніх поколінь. Тим більше, що люди втомилися від пустих балачок – вони вірять лише реальним здобуткам: збудованим школам і дитсадкам, підвищенню добробуту, якісним медичним послугам…
Звісно, поки що проблем у нашому регіоні чимало. Та вирішувати продовжувати їх потрібно поступово. Та головне – вірити, що нам усе вдасться!

Наталка КУЦАК


Назад