27.06.2012
ЦЕ - НЕ СЛУЖБА. ЦЕ - ДОЛЯ: ОДЯГНУТИ МУНДИР
ЦЕ - НЕ СЛУЖБА. ЦЕ - ДОЛЯ: ОДЯГНУТИ МУНДИР 21 червня дільничні інспектори відзначали своє професійне свято. Цього дня в актову залу Києво-Святошинського РВ ГУ МВС України в Київській області привітати та подякувати за вірну службу громаді завітали заступник голови РДА Анатолій Іскоростенський, заступник голови райради Анатолій Костина, представники міських, селищної та сільських рад.
І в кожного з присутніх для свого дільничного інспектора знайшлися найтепліші та найщиріші слова. Їм дякували і трішки жартома критикували, але всі були одностайні в одному: праця дільничного інспектора потребує мудрості, виваженості, наполегливості, об'єктивності та великої працелюбності. Зокрема, голова Михайлівки-Рубежівки Михайло Рябчук порівняв цю професію з працею лікарів: і ті, і ті надають громадянам першу невідкладну допомогу в біді.
Дільничним бажали здоров'я, сімейного благополуччя, вдосталь енергії, мирного неба та спокійних ночей - аби працювали лише вдень, а вночі, як і всі інші, відпочивали. А ще праці в належних умовах, гідної зарплати і щоб робота дільничного інспектора була престижною.
Кожен представник від імені або громади, або очільника місцевої влади вручив подяки та грошові премії. Отримали грамоти від начальника райвідділу міліції Федора Красноярова і найкращі працівники району.
"Ваша служба - на межі людських доль, - зазначив під час виступу Віктор Костина. - Це - нелегка справа. Але саме завдяки вашій наполегливій праці у нашому пристоличному регіоні панують спокій і порядок. Щастя вам, добра та поваги від людей". Віктор Анатолійович вручив від імені голови Києво-Святошинської райради Володимира Луцюка та депутатського корпусу грамоти кращим дільничним інспекторам району.
Заступник начальника Києво-Святошинського РВ Олексій Перфілов від імені присутніх працівників подякував за привітання і побажав колегам виконувати свої функціональні обов'язки якнайретельніше, співпрацювати з владою на місцях - тоді й підтримку матимуть відчутнішу.
Подякував представникам територіальних громад за високу оцінку роботи своїх дільничних інспекторів і заступник начальника райвідділу міліції Сергій Копитько: "Це дорогого коштує - почути такі слова з вуст кожного тут присутнього керівника місцевої влади. Хочу вас запевнити, ви й надалі можете розраховувати на нашу допомогу, на те, що кожен співробітник міліції за першим покликом у будь-який час доби виконає покладені на нього обов'язки".
Наталка КУЦАК,
фото Анатолія КУХАРСЬКОГО


Назад