02.07.2012
"ЕКОЛОГІЧНА ВАРТА XXI СТОЛІТТЯ" ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВПОРЯДКУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ БОЯРКИ ТА ІРПЕНЯ
"ЕКОЛОГІЧНА ВАРТА XXI СТОЛІТТЯ" ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВПОРЯДКУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ БОЯРКИ ТА ІРПЕНЯ 21 та 23 червня волонтери громадського руху "Екологічна варта ХХІ століття", створеного за ініціативи народного депутата України Петра Мельника, впорядковували територію Ірпеня по вулиці Котляревського біля п'ятиповерхового будинку № 63 та парку Шевченка у Боярці.
У Ірпені мешканці будинку разом із активістами громадського руху розчищали місце для газонів, вивозили сміття та зайву землю. Ошатна прибудинкова територія стала результатом багатогодинної праці.
- Головне наше гасло: діяти ефективно. Люди мають бачити результат нашої праці, - так коментує діяльність руху його координатор, кандидат економічних наук Владислав Бондаренко, який також став активним учасником заходу з благоустрою території боярського парку. - Ефективності в реалізації наших ініціатив ми досягаємо завдяки співпраці з громадою міст та місцевою владою.
Владислав Бондаренко відзначає, що люди позитивно ставляться до участі у подібних заходах з благоустрою. Активісти руху залучають жителів у містах до облаштування прибудинкових територій, скверів, парків.
Рух "Екологічна варта ХХІ століття" допомагає кожній людині усвідомити, що питання благоустрою - це спільна справа. Такі заходи є свідченням того, що боярчани, ірпінці, жителі інших населених пунктів самі прагнуть, щоб їхній двір, вулиця, місто стали затишнішими та ошатнішими.
- Важливим є й інших аспект. Активними учасниками руху є представники молодого покоління. Тож радує той факт, що вони виховуються на засадах любові та поваги до рідної землі, роблять світ довкола більш затишним та чистим, - зауважує Владислав Бондаренко.  
Та й справді після завершення заходу, територія міського парку Шевченка стала ошатнішою та привабливішою для культурного відпочинку боярчан та гостей міста. Сподіваємося, що гості парку шанобливо поставляться до праці учасників екологічного руху.  
Інф. "Нового Дня"

Назад