02.07.2012
Розвиток бібліотек
Розвиток бібліотек Підготуватись до нового навчального року, знайти інформацію в мережі інтернет і почитати періодичні видання. Все це стало можливе у бібліотеках Києво-Святошинського району, завдяки активній підтримці програми розвитку сільських бібліотек. Так у селі Тарасівка, що знаходиться у Києво-Святошинському районі створені всі умови аби молодь та дорослі мали змогу розширювати світогляд за допомогою книжок/
Наталія Богданова – завідуюча бібліотеки «На сьогоднішній день купувати книги дуже дорого і тому теж бібліотека тут як знахідка. Любу книгу тут можна прийти і отримати безкоштовно в бібліотеці».
За підтримки адміністрації району та сільського голови, бібліотекою до послуг читачів представлено близько 7 тис. книжок. Велика кількість періодичних видань, наукової літератури, дитячої, детективи, романи та три комп’ютери з інтернетом для дітей та студентів. Також у великій кількості представлено книжки для шкільної програми. Все це відвідувачі бібліотеки отримують безкоштовно. На сьогоднішній день бібліотека вже має 700 відвідувачів і ця кількість постійно збільшується. Почитати книжку можна як вдома так і у новій комфортній читацькій залі. Тож, кожен охочий хто має бажання до духовного та інтелектуального розвитку завжди буде бажаним гостем у бібліотеці.    

Назад