27.06.2012
Районна толока
Районна толока Замість костюмів, саморобні спідниці з поліетилену а замість крісел і коридорів, пеньки та узбіччя. Незалежно від посади та статусу всі працівники Києво-Святошинської адміністрації вийшли сьогодні на проведення всерайонної толоки.  Мета данного заходу - це наведення чистоти та порядку на узбіччі доріг, лісосмугах, та на дорогах районного значення. Своїм вчинком адміністрація району хоче показати приклад всім, незалежно від того, кому саме належить територія, це місто, село, район, в якому ми живемо, і воно повинно бути чисте та охайне.
Марія Кубарська – керівник служби у справах дітей
«Сьогодні вся адміністрація вийшла на такі роботи, ми також служба у справах дітей приєдналися, почистити, прибрати наш Києво-Святошинський район, щоб він був чистенький, гарненький »
«Ось сьогодні вийшли на суботник, білимо дерева, хочемо щоб в нашому районі все було красиво. Ось цю дорогу до Боярки, хочемо щоб вона була найкращою дорогою у Київській області»
Кожен житель району, який виявив бажання, приєднався до сьогоднішнього заходу, і зробив крок на зустріч чистоті.  Загалом захід підтримала велика кількість людей, а це і працівники органів місцевого самоврядування, підприємці, представники  громадських організацій та прості жителі району. Кількість людей які задіяні в таких заходах повинна зростати і це повинно стати прикладом для наслідування, без сміття, бруду, з побіленими стовбурами дерев. А дороги повинні бути європейського зразку - в українському стилі!!!
Олена Стадник - начальник відділу організаційно кадрової роботи Києво-Святошинського району
«Ми сьогодні робимо дуже благородну справу. Ми наводимо чистоту, щоб наш район був самий найкращий. Я завжди говорю що наш район дійсно дуже красивий, він розташований у такій красивій частині Київської області. Ми любимо і поважаємо людей які тут проживають і хочемо їм надати допомогу, хоч малесеньку».
Працівники адміністрації мають на меті за рік зробити так щоб Києво-Святошинський район мав зразковий вигляд, і сподіваються на допомогу та розуміння киевосвятошинців!


Назад