26.06.2012
МОЛОДЬ - ЦЕ ЗАВЗЯТТЯ, НАСНАГА, СПОРТ
МОЛОДЬ - ЦЕ ЗАВЗЯТТЯ, НАСНАГА, СПОРТ День молоді у Вишневому пройшов під гаслом «За здоровий спосіб життя» і від самісінького ранку був насичений спортивними подіями. Адже здорова духовно та фізично, молодь творитиме майбутнє нашої держави.

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВИШНЕВОГО З ВУЛИЧНОГО ФУТБОЛУ

У Відкритому чемпіонаті з вуличного футболу, присвяченому «ЄВРО-2012», що проходив на шкільному стадіоні ЗОШ № 2 під патронатом народного депутата України Петра Мельника та за сприяння ГО «Молоді регіони», цього разу взяли участь чотири команди: «Гарант», «Епік», «Диво хлопці», «Шико-шико».
Гра відбувалася за всіма правилами на двох полях. А пристрасті «кипіли» не менші, ніж на НСК «Олімпійський»: були і пенальті, і два додаткових тайми. Запекла боротьба розгорілася за ІІІ місце між командами «Епік» і «Шико-шико», ІІ виборола команда «Диво хлопці», а переможцем стала команда «Гарант». Саме вона візьме участь у фінальних змаганнях, що відбудуться в м. Ірпені. Переможці відзначені грамотами, медалями та цінними подарунками.
«Все починається з малого, зазначив, вітаючи учасників турніру Петро Мельник. - Саме вуличний футбол народжує майбутніх зірок великого футболу. До того ж, це не лише підтримка фізичної форми, складова здорового способу життя, це – отримання морального задоволення від спілкування з друзями, неповторний дух та емоції. І саме народжена під час таких змагань дружба залишається між людьми на все життя. Хай виграє сильніший, а переможе – дружба! З Днем молоді вас!»

ЗМАГАННЯ З АРМРЕСЛІНГУ ТА НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ СЕРЕД АМАТОРІВ

Наступними стали змагання з армреслінгу та настільного тенісу, що проходили на майданчику біля міського РАЦСу за підтримки виконкому Вишневої ради, ГО «Молоді регіони», міського молодіжного руху «Творці майбутнього».
На відкритому чемпіонаті міста з армреслінгу свої силу та вміння мали змогу продемонструвати близько 30-ти учасників віком від 15 до 25 років. І не лише вишнівчани, а й гості з Софіївської Борщагівки та Боярки. І хоч армреслінг - суто чоловічий силовий вид спорту, свої вміння продемонстрували й чотири дівчини – вихованки тренера з легкої атлетики Сергія Кушніра Києво-Святошинської районної ДЮСШ.
Армреслінг не даремно вважають вольовим видом спорту: тут і азарт, і запал, і жагуче бажання перемоги. Тому й атмосфера була справді бойовою - кожен з учасників викладався на повну.
Переможців серед чоловіків визначали у трьох категоріях: І – до 80 кг, ІІ – до 90 кг і ІІІ – понад 90 кг. Місця серед них розподілилися таким чином:
У першій до 80 кг переміг Олександр Черкес, ІІ місце посів Олександр Шевченко, третє – Андрій Головко (усі – з Вишневого). У другій категорії до 90 кг перемогу святкував Антон Ревкач (с. Софіївська Борщагівка), другим був Вадим Гончарук (с. Петрівське), третім – Володимир Лисенко (м. Вишневе). У категорії понад 90 кг небуло рівних Андрію Соломонюку (с. Софіївська Борщагівка), ІІ місце дісталося Сергію Кочеткову (м. Вишневе), ІІІ – Олексію Чиженку (м. Вишневе). Андрій Соломонюк став до того ж абсолютним переможцем змагань. Серед дівчат І місце посіла Анастасія Литвиненко, ІІ – Вікторія Сахно, ІІІ – Вікторія Голда.
Поруч під керівництвом віце-президента Федерації тенісу України, неодноразової чемпіонки серед любителів з великого тенісу, тренера Києво-Святошинської районної ДЮСШ з настільного та великого тенісу Ельвіри Паньшиної 20 учасників віком від 10 до 35 років змагалися тенісисти. Призові місця розподілилися таким чином: І – Ілля Дубінін (12 років), ІІ – Владислав Юрчишин (16 років), ІІІ – Денис Ширинський (35 років), усі - вишнівчани.
Переможці змагань отримали грамоти від Вишневої міської ради та ГО «Молоді Регіони», а також цінні подарунки та подарункові сертифікати піцца-бару.
«Це не перша спортивна акція, яку проводить наша організація, - коментує голова Вишнівської ГО «Молоді Регіони» Нарік Лазарян. – Нами створено секцію з боксу, де тренуватися може кожен бажаючий віком від 5 до 40 років. До речі, на останніх змаганнях на першість району з боксу в Білогородці наш 5-річний вишнівчанин здобув перемогу. Пауерліфтинг, футбол, бокс, теніс, різноманітні благодійні акції – від благоустрою до збору найнеобхідніших речей для вихованців дитбудинків – нам цікаво все, що розвиває нашу молодь духовно і фізично».
«Ми сьогодні побачили, - додає заступник голови ГО «Молоді Регіони» Олексій Поліщук, - що ці види спорту справді популярні серед молоді і їх варто розвивати. Тому надалі плануємо за сприяння Вишневої міської ради проводити змагання двічі на рік».
Відпочити – з піснею після завершення спортивної програми запросили організатори свята. Традиційне «Караоке на Жовтневій» цього разу було поєднане зі святковою програмою, учасники якої клуб спортивного танцю «Шоу-Данс-Клаб», місцеві зірки, випускниці Вишнівського ЦТДЮ Аня Титаренко та Руслана Лавор, гурт «Ти не я», Максим Гринюк і учасниця проекту «Х-фактор онлайн-2» Юлія Бартєнєва дарували присутнім свої пісні.
Відбірковий тур змогли пройти лише четверо з усіх присутніх біля РАЦСу: учениця Вишнівської ЗОШ № 3 Катя Рудченко, учениця Вишнівської ЗОШ № 4 Яна Довженко, бухгалтер Оля Сидоренко та фотограф Влад Стефанов. Останні двоє за результатами змагань, а їх визначали за силою вигуків і оплесків присутніх, вийшли до другого туру. Титул «Нової зірки Вишневого» отримав Влад Стефанов.
Кожен із учасників конкурсу отримав грамоти від молодіжного руху «Творці майбутнього» та ГО «Молоді Регіони», а також цінні подарунки від Вишневої міської ради.
«У нас дуже багато талановитої молоді, - зауважив голова молодіжного руху «Творці майбутнього», він же незмінний ведучий Олександр Шадров, - таланти якої потрібно розвивати. Тому наприкінці серпня – початку вересня ми спільно з ГО «Молоді Регіони» плануємо провести масштабний захід «Вишневе має талант». Сподіваємося, до нас приєднаються і юні таланти Києво-Святошинського району. Ти більше, у співпраці з відділами культури як рай-, так і облдержадміністрацій ми плануємо підтримувати переможців цих конкурсів і надалі».

Наталка КУЦАК,
фото Віктора КУЛИКА

Назад