26.06.2012
ВІТАННЯ ПРИЙМАЮТЬ МОЛОДІ
ВІТАННЯ ПРИЙМАЮТЬ МОЛОДІ 24 червня вся країна святкувала День молоді. Боярка відзначала це свято на своєму головному концертному майданчику – у парку Перемоги.
Боярське ЄВРО – 2012
Як і належить молодому й нестримному святу, молодецькі забави розпочалися з самісінького ранку: о 9.00 на стадіоні «Зеніт» відбувся фінальний матч Кубка міського голови з футболу – 2012. У змаганнях взяло участь шість команд, які грають в чемпіонаті Києво-Святошинського району. Всі учасники були поділені на дві групи: «Фанат», «Стара Боярка», «Вінер» та «Ветеран», «ДЮСШ», «Арсенал». Після зустрічей за круговою системою були виявлені переможці, які й зустрілися у фіналі. Ними стали боярські команди «Арсенал» та «Фанат». Виграв «Фанат» з рахунком 3:1. Враховуючи, що «Фанат» виграв Кубок тричі, «золота» чаша залишається у командному музеї «Фаната». А кращий гравець Кубка Андрій Васильєв отримав в нагороду сувенірну тарілку з символікою Євро-2012.    
Втім, самим лише футболом спортивний старт Дня молоді не обмежився. О 10.00 на волейбольному майданчику Боярської фан-зони відбувся товариський матч між депутатами Боярської та Вишневої міських рад, під час якого боярчани перемогли своїх гостей з рахунком 2:0. Як то кажуть, Вишневе – друг, та істина важливіша.
Україно, тобі є ким пишатися!    
Офіційна ж частина свята розпочалася о 17.00. Саме тут, на святково вбраній сцені, відбулося нагородження не лише переможців спортивних змагань «молодіжного» дня, а й інших визначних особистостей як Боярки, так і Києво-Святошинського району. Мабуть, саме тому жоден із почесних гостей, запрошених на свято, не прибув з порожніми руками.
Так, наприклад, народний депутат України Петро Мельник спочатку звернувся до гостей свята з поетичними рядками, адресованими, звісно ж, молоді.
Після чого вручив новеньку спортивну форму чоловічій та жіночій молодіжним збірним командам Києво-Святошинського району з волейболу (тренер В’ячеслав Отрижко).
А заступник голови РДА Анатолій Іскоростенський, привітавши молодь, за дорученням голови райдержадміністрації вручив Почесні подяки. Адже у нашому районі проживає надзвичайно велика кількість спортсменів міжнародного рівня. Зокрема, за високі досягнення у спорті нагороду отримав переможець чемпіонату України з метання молоту, майстер спорту України з легкої атлетики, член юніорської збірної Сергій Регеда.
Отримуючи Подяку за високі спортивні досягнення, чемпіонка Європи з боксу, майстер спорту міжнародного класу, майстер спорту з кікбоксингу, член національної збірної України з боксу Наталія Бірюк не утрималася від нагоди звернутися до всього святкового натовпу боярчан та гостей міста, який зібрався навколо сцени:
– Мені дуже приємно бути сьогодні у вас на святі, яке ви святкуєте на такому чудовому емоційному рівні. Сьогодні ми побачили на цій сцені дуже багато талантів: не лише спортсменів, а й співаків, танцюристів… Я хочу сказати, що кожен з вас може бути тут, може досягнути найвищих рівнів у тому напрямку, який відповідає самій його суті. Але для цього потрібне, принаймні, бажання. І дивлячись на всю цю плеяду творчих людей, хочу сказати: молодь, вам є на кого рівнятися! Україно, тобі є ким пишатися! Зі святом вас!
Дзвени талантами, майбутнє юне!
Також з Днем молоді земляків привітав міський голова Боярки Тарас Добрівський.
А потім чудовим міні-концертом молодь привітали студенти університету державної податкової служби України. Завдяки їм відкриття свята було таким феєричним, що навіть ректор Петро Мельник не втримався від того, щоб вийти на сцену і подарувати присутнім кілька пісень у своєму виконанні.
А далі закружляло свято, задзвеніло піснями, розсипалося іскрометними жартами. Бо на сцені один одного змінюють команда КВК «Вітаміни», співачка Анна Чорнобривцева, гості з Вишневого – команда КВК «Тутті Фрутті» та рок-гурт «Заворожені», вокалісти Тетяна Зузанська, Даша Левковська, Настя Андрухів… Тим шаленим мистецьким вихором ледве встигали керувати ведучі свята Олександр Остапенко та Денис Кошелєв. А хто ж радів найбільше? Мабуть, головний організатор свята – голова Боярського штабу Петра Мельника Олександр Зарубін. Адже свято таки вдалося на славу!
Радислав КОКОДЗЕЙ,
фото автора

Назад