25.06.2012
ЯК ВЕЛОСИПЕДИСТИ "ВУЗЬКОКОЛІЙКУ - 12" У БОЯРСЬКОМУ ЛІСІ ПРОКЛАДАЛИ
ЯК ВЕЛОСИПЕДИСТИ "ВУЗЬКОКОЛІЙКУ - 12" У БОЯРСЬКОМУ ЛІСІ ПРОКЛАДАЛИ 16 червня, в Боярці, вперше в історії міста під патронатом народного депутата Петра Мельника відбулася велогонка "Вузькоколійка - 12". Організатором заходу виступив Боярський велоклуб та Боярська міська рада.
На старт вийшло близько 63 учасники. Як для дебюту нової велогонки досить непогано, чи не так?
Змагання відбувалися у трьох категоріях: дівчата, любителі, спортсмени. Протяжність одного кола - 2,5 км. Мало? Як офіційно свідчить ваш кореспондент, що також пару-трійку раз пройшов трасу, "ганяючись" з фотокамерою за учасниками, - цілком достатньо! Адже в ході гонки спортсменам довелося і в глибокому піску буксувати, рвучи цепи велосипедів та власні жили, і дві водні перешкоди долати, і по підвісному містку просто над головами своїх товаришів через глибоку яругу прошмигувати, і навіть… трохи політати на природних трамплінах! Тому що під колесами - траса, в обличчя - жаркий подих спекотного літа, попереду - фініш…
Відтак серед дівчат переможцями стали киянки Катерина Гасенко (І місце), Анна Марченко (ІІ місце) та спортсменка з Вишгороду Анна Чижик (ІІІ місце).
Серед любителів І місце виграв Кирило Денисов, ІІ - Руслан Коваленко, ІІІ - Павло Федін.
Серед спортсменів "бронзову" нагороду виборов Володимир Шилижинський (Київ), "срібну" - Антон Кохан (Київ), а "золоту" - Олексій Усольцев (Запоріжжя).
Про ці досягнення переможцям нагадуватимуть медалі, кубки за І місце та цінні призи від спонсорів, які вони повезуть до своїх рідних міст.
"Спорт - це, перш за все, невід'ємна частина життя кожної людини. Без спорту, у тому числі і велогонок, неможливе повноцінне життя - він забезпечує нам підтримку здоров'я щодня. Як народний депутат і поціновувач здорового способу життя, намагаюся підтримувати спортсменів будь-якого віку, адже від цього залежить не тільки здоров'я кожної особистості, але й гідне її життя, підкорення кар'єрних вершин, повноцінна старість", - вважає Петро Мельник.
Радислав КОКОДЗЕЙ,
фото автора

Назад