22.06.2012
Попереду у праці та спорті
Управління ПФУ у Києво-Святошинському районі одне з найпотужніших управлінь у Київській області. Спеціалісти управління обслуговують 44,2 тис. пенсіонерів та більше 6 тисяч страхувальників. Пенсії в районі 100% фінансуються за рахунок власних надходжень.
16 червня 2012 року у місті Обухові відбулась I спартакіада Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області. У змаганнях взяли участь команди всіх районних управлінь та Головного управління. Спартакіаду урочисто відкрив начальник Головного управління Фатхутдінов Василь Гайнулович, побажавши перемоги всім учасникам. До нього приєдналися шановні гості: Кравчук В.О. – перший заступник Голови правління ПФУ, Жовнерчик І.О.- голова профспілки працівників ПФУ, Білоус Л.В.- голова обкому профспілки, Жирний М.М. – голова Київської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», мер міста Обухова та ін.
Команди вишикувались на стадіоні, прозвучало привітання та Гімн України .
Управління ПФУ у Києво-Святошинському районі представляла команда «Лідер» у складі 9 осіб  на чолі з начальником управління Харченко Вірою Володимирівною . Девіз команди: «Ми готові змагатися та перемагати!».
У програмі спартакіади: біг 100м – чоловіки, біг 60м – жінки, шахи, шашки, підтягування на перекладині – чоловіки, віджимання від лавки – жінки, перетягування линви. Всі команди піднесено розпочали змагання. У бігу на 100 м кращим був Цоколенко Роман – головний спеціаліст відділу ПО ІС та мереж нашого управління, змагання з шашок виграв Діденко М.М. – водій управління, у перетягуванні линви наша молода команда зайняла почесне III місце . Після сумарного підбиття результатів визначили переможців:
III місце посіла команда Головного управління, II  місце – команда управління ПФУ в Обухівському районі, I місце – команда управління ПФУ у Києво-Святошинському районі. Ми отримали дипломи та перехідний Кубок. Головне управління по Києву та Київській області ВАТ «Ощадний банк України» нагородило команду-переможця грошовим призом. Зі свого боку докладемо максимум зусиль для збереження Кубку в управлінні на довгі роки. Користуючись моментом, хочу висловити особливу подяку Києво-Святошинській райдержадміністрації за підтримку у підготовці команди до спартакіади.

Назад