20.06.2012
Соціально-економічний розвиток Київської області
Соціально-економічний розвиток Київської області Сьогодні у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка на тему «Соціально-економічний розвиток Київської області: підсумки діяльності, тенденції та перспективи».
Губернатор повідомив, що за результатами комплексної оцінки діяльності регіональних органів виконавчої влади, Київська область посіла почесне 2-ге місце у рейтингу соціально-економічного розвитку регіонів України поступившись лише Києву.
Також Анатолій Присяжнюк акцентував увагу на основних показниках соціально-економічного розвитку області – а це зріст середньомісячної заробітної плати до 2882 грн., інвестування 16-ти мільярдів гривень у 500 інвестиційних проектів - хлібокомбінат, завод дитячого харчування, дороги, дитячі будинки сімейного типу, оснащення 300 шкіл мережею інтернет, шкільні автобуси та багато іншого.
Завдяки підтримці талановитих дітей 500 учнів отримали змогу відпочити за кордоном на о. Крит. Серед яких переможці чемпіонату Київської області з футболу ФК «Лідер».
За програмою «Доступне житло» - однією з соціальних ініціатив Президента України – з використанням механізму здешевленої іпотеки для громадян буде придбано 1600 квартир.
Анатолій Присяжнюк – Губернатор Київської області.
Підводячи підсумки, Анатолій Присяжнюк підкреслив, що йдеться вже не просто про подолання кризових явищ, а про перетворення Київщини на територію економічного зростання та інтенсивного розвитку соціальної сфери. А це – головна мета діяльності обласної влади на найближчу перспективу.  

Назад