23.09.2013
Юні фотографи демонстрували свою майстерність
Юні фотографи демонстрували свою майстерність Нещодавно у приміщенні Вишнівського Центру творчості дітей та юнацтва, з метою виховання в учнівської молоді любові до рідної землі, її природи, історії, культури, духовних надбань, а також виявлення та підтримки юних талантів та обдарувань, відбувся районний етап обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя, Україна».

Участь у ньому взяли вихованці не лише ВЦТДЮ, а й Вишнівських шкіл №1, №2 і №3, Боярських шкіл №3, №4 і №5, Гореницької та Дмитрівської, Софіївсько-Борщагівської, Гатнянської, Малютянської, Новосілківської, Лісниківської, Петропавлівсько-Борщагівської, Крюківщинської, Юрівської, Петрівської, Ходосівської, Білогородської шкіл, районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Хотівського НВК.
За висновками компетентного журі у складі члена національних спілок фотохудожників і журналістів, заступника головного редактора журналу «Мистецтво фотографії як стиль життя» Олександра Жиліна (голова журі), фотокореспондента Національного агентства «Укрінформ» Володимира Тарасова та фотохудожника Олега Паскаря, переможцями конкурсу визнано:
У номінації: «Архітектурні пам’ятки України»:
І місце – Микита Коновалов (Вишнівська ЗОШ № 1, керівник - Л. І. Ткаченко) та Андрій Потаржанський (Боярська ЗОШ № 5, керівник – В. Г. Жевага);
ІІ місце – Богдан Ревюк (Білогородська ЗОШ № 1, керівник – Л. І. Чернюшок) та Алла Шаміч (РЦЕНТУМ на базі Дмитрівської ЗОШ);
ІІІ місце – Анна Марчук (Гореницька ЗОШ, керівник - Г. І. Гопчук) і Олена Карпушина (Білогородська ЗОШ № 1, керівник - Г. Ю. Северик);
ІІІ місце – Микита Коновалов (Вишнівська ЗОШ № 1, керівник - Л. І. Ткаченко).
У номінації «Наші мандри»:
І місце – Роман Лесик та Артем Полєзін (ВЦТДЮ на базі Вишнівської ЗОШ № 2, керівник - В. А. Кузьменко);
ІІ місце – Олександр Приходько (РЦЕНТУМ, керівник – П. С. Приходько) та Євген Ганзя (Гатнянська ЗОШ, керівник – О. А. Прокопець);
ІІІ місце – Олег Безверхий (Софіївсько-Борщагівський НВК) та Марина Косенко (Дмитрівська ЗОШ).
У номінації: «Дива України очима дітей»:
І місце – Руслана Тулупова та Яна Гиренко (Лісниківська ЗОШ, керівник – Г. В. Сторожук), Євген Шматков (ВЦТДЮ на базі Вишнівської ЗОШ № 2, керівник – В. А. Кузьменко);
ІІ місце – Альона Калмикова (ВЦТДЮ на базі Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ, керівник – Т. П. Пономаренко), Євген Ганзя (Гатнянська ЗОШ, керівник – О. А. Прокопець);
ІІІ місце – Роман Абрамчук (Білогородська ЗОШ, керівник – О. І. Лущ), Ольга Приходько (РЦЕНТУМ, керівник – П. С. Приходько) та Михайло Корольов (Петрівська ЗОШ, керівник – В. В. Односум);
У номінації: «Свята спадщина»:
І місце – Дарина Громова (РЦЕНТУМ, керівник – П. С. Приходько), Христина Мазур (ВЦТДЮ на базі Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ, керівник – Т. П. Пономаренко);
ІІ місце – Богдан Попрійчук (Ходосівська ЗОШ, керівник - Ю. В. Алексеєнко), Катерина Канюк (Вишнівська ЗОШ № 3, керівник - В. О. Цуман) та Дарина Громова (РЦЕНТУМ, керівник – П. С. Приходько).
ІІІ місце – Антон Шпаковський (Дмитрівська ЗОШ), Анна Альміз (ВЦТДЮ на базі Петропавлівсько-Борщагівської ЗОШ, керівник – Т. П. Пономаренко) та Олександр Уколенко (Ходосівська ЗОШ, керівник – Ю. В. Алексеєнко).
У номінації: «Перлини малої батьківщини»:
І місце – Олена Плахота (Боярська ЗОШ № 5, керівник – Т. І. Волинець) і Тамара Козельська (Білогородська ЗОШ № 1, керівник – Г. Ю. Северик Г. Ю.),
ІІ місце – Анна Ковальчук (Білогородська ЗОШ , керівник – І. В. Петровська);
ІІІ місце – Олена Плахота (Боярська ЗОШ № 5, керівник – Т. І. Волинець), Ірина Шульженко (Боярська ЗОШ № 3, керівник – Т. А. Кудрявцева).
Вітаємо переможців, роботи яких будуть представлені на обласній виставці, та бажаємо подальших перемог!


Назад