19.06.2012
Спортивні досягнення району
14-17 червня 2012 року в м. Луцьк Волинської області відбувся чемпіонат Європи з боротьби сумо серед кадетів, юніорів та дорослих. У змаганнях взяли участь 17 країн. Від Києво-Святошинського району до складу збірної команди України потрапили вихованці заслуженого тренера України, майстра спорту з боротьби самбо та дзюдо Віктора Васильвича Мужчини: студент та випускниця Боярського коледжу екології та природних ресурсів Денис Жамков та Іванна Березовська, яка змагалася у ваговій категорії понад 80 кг (до 21 року). Спортсменка зайняла перше місце в командних змаганнях, вигравши у росіянок та виконала норматив на звання «Майстер спорту міжнародного класу». Молодий спортсмен Денис Жамков змагався у категорії до 70 кг серед молоді та зайняв 5 місце.