19.06.2012
Євро 2012. Засідання оперативного штабу
Євро 2012. Засідання оперативного штабу 19 червня у приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання оперативного штабу з питань обслуговування Євро 2012 у Києво-Святошинському районі. У ході засідання було обговорено наступні питання:
1) взаємодія правоохоронних органів, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій з метою  забезпечення безпеки та правопорядку в місцях можливого масового зібрання людей під час підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
2) контроль за станом благоустрою, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у сфері комунального обслуговування населення під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу.
3) здійсненя заходів із забезпечення безпеки та правопорядку, запобігання і своєчасного реагування на надзвичайні/кризові ситуації та протиправні дії на території Києво-Святошинського району під час підготовки і проведення Євро 2012;
4) узагальнення, аналіз та оцінка поточної інформації про стан безпеки і правопорядку в Києво-Святошинському районі під час підготовки та проведення Євро 2012 та передача її до Київської обласної державної адміністрації;
5) висвітлення в засобах масової інформації подій пов’язаних із підготовкою та проведенням Євро 2012 в районі.
Підсумовуючи голова оперативного штабу, заступник голови райдержадміністрації А.М. Іскоростенський висловив побажання щодо необхідності постійного та суворого контролю усіх процесів, що відбуваються в районі під час проведення Євро 2012.

Назад