18.06.2012
Дитячий відпочинок
Більш ніж три тисячі дітей отримали можливість провести літні канікули з користю. У Києво-Святошинському районі організовані літні табори де діти віком від 7 до 16 років мають змогу оздоровитися, корисно харчуватись, займатись спортом і грати у безліч цікавих ігор поки батьки працюють.
У літніх таборах  що організовані на території місцевих шкіл, досвідчені педагоги та інструктори з різних видів спорту навчають дітей грати у великий теніс, футбол і розвивати м’язи у сучасній тренажерній залі, проте фізичне навантаження дозволяється школярам починаючи з 9 –го класу.
Микола Татуревич - директор Петропавлівсько –Борщагівської ЗОШ
«У нас сьогодні перебуває 150 дітей, які активно відпочивають і оздоровлюються. Зокрема розроблена програма на кожен день. Від туристичних походів до лісу, по місцях бойової слави, другої лінії оборони, контакт з відомими людьми нашого села, письменниками, поетами. Збирається інформація щоб в подальшому відкрити музей освіти нашого села».
Завдяки підтримці і втіленню у життя таких соціальних програм, перебування дітей у шкільних таборах Києво-Святошинського району є безкоштовним. Діти дістаються до табору самотужки але тільки ті, що живуть поруч, діти що проживають на відстані більш ніж 3 км. від табору, за ними приїжджає шкільний автобус.
Анатолій Драчук – головний спеціаліст відділу освіти Києво-Святошинської РДА
«На сьогоднішній день ми маємо в 31-му навчальному закладі відкриту роботу пришкільних таборів де загалом охвачено 3762 дітей. Для цих діток організовано дозвілля, відпочинок, культурно-масові заходи, спортивні ігри, екскурсійні. Дітки виїжджають шкільними автобусами як по району, так і за межи Київської області »
Час перебування дітей у таборі починається з 8:30 ранку і до 15:00 години, за цей час діти отримують 2 разове харчування. Увесь цей час діти знаходяться під пильним оком педагогів, інструкторів і навіть лікаря. Тож поки батьки працюють, вони можуть бути впевненні що за їх дитиною доглядають справжні професіонали.

Назад