18.06.2012
НАШІ МЕДИКИ - СЕРЕД КРАЩИХ
НАШІ МЕДИКИ - СЕРЕД КРАЩИХ З гарним настроєм зустрічають своє професійне свято медики району. Адже за результатами роботи у рейтингу медичних закладів області медична галузь Києво-Святошинського району займає ІІ місце. Про це - в розмові з головним лікарем ЦРЛ Києво-Святошинського району Василем Кравченком та його колегами.
РОЗПОЧАТО БУДІВНИЦТВО ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ
- Справді, зроблено багато і є приводи для доброго настрою, - говорить Василь Віталійович. - Завдяки увазі з боку адміністрації та держави було виділено значні кошти на придбання та встановлення медичного обладнання. Вже введено в експлуатацію магнітно-резонансний томограф та новий рентген-апарат. Відповідно відремонтовано рентген-відділення. Зроблено капітальний ремонт терапевтичного відділення. З приводу цих приємних подій двічі за минулий рік до нас приїздив губернатор Анатолій Йосипович Присяжнюк. Та найбільше радує те, що нарешті вирішується питання будівництва приймального відділення. Адже від самого початку існування лікарні тут не вистачало приміщення для створення нормальних умов роботи приймального відділення, не було ліфта, тому медичному персоналу доводилося піднімати хворих на другий поверх на ношах або на руках. Адже хірургічне та реанімаційне відділення у нас знаходяться на ІІ поверсі. У кінці минулого року було розпочато фінансування і адміністрація має намір завершити будівництво до осені або принаймні до кінця поточного року. У результаті ми отримаємо триповерхову добудову з усім набором необхідних приміщень: окремі оглядові жіночу й чоловічу, малу операційну, кімнати для перебування чергового медичного персоналу, відділення невідкладної допомоги, а також палати і приміщення для перебування медперсоналу та бригади невідкладної допомоги. Крім цього, передбачено кілька службових кімнат для проживання молодих спеціалістів чи консультантів. Також запроектовано ліфт. Торік ми встигли освоїти 1300 тис. грн.: було виготовлено проект, він пройшов експертну оцінку, було виконано увесь обсяг допоміжних робіт. Нині зроблено фундамент та перекриття і будівельники вже зводять перший поверх.
Дуже приємно, що все отримане медичне обладнання вже працює, пацієнти отримують медичні послуги.
Невдовзі, після прийому в оперативне управління Вишнівської міської лікарні, туди буде передано медичне обладнання на суму близько 15 млн. грн. Зокрема комп'ютерний томограф, апарат для УЗД, дві стоматологічні установки та мамограф.
У рейтингу ми надійно закріпилися на ІІ місці. Це дуже приємно. Але ми ставимо перед собою амбітне завдання - бути флагманом, кращим районом не лише в області, а й в Україні.
За минулий та поточний роки зроблено майже 15 тисяч операцій усіх профілів. Сюди входять загальнохірургічні, гінекологічні, урологічні. Проведено майже 2 тисячі пологів у пологовому будинку, із них з початку 2012 року - 980, зафіксовано 1200 тисяч амбулаторних відвідувань, майже 48 тисяч викликів. Важко обрахувати нічні виклики, походи лікарів і в сніг, і в дощ до своїх пацієнтів. Але всю цю роботу виконав наш дружний колектив. Я гордий за колег і щасливий, що нинішнє професійне свято ми зустрічаємо з такими хорошими показниками, - наголосив Василь Кравченко.

Назад