18.06.2012
ДУША СВІТЛІШАЄ У ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СЕЛА
ДУША СВІТЛІШАЄ У ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СЕЛА У цьому міг переконатися кожен, хто завітав 3 червня на гостину до Мироцького, яке на Трійцю відзначало День села. Його мешканці урочисто вітали своїх земляків-ювілярів: ровесників села, району, Київської області. І тих, хто народився цього року, хто досяг повноліття, 75-ти і 80-літніх…  
Свято зібрало людей усіх вікових категорій: від найменшеньких до старожилів. Тому і вийшло воно теплим, радісним і веселим. Саме спільні для громади свята єднають її у єдину та міцну родину. Адже в такі дні не потрібно нікуди квапитися. Можна порадіти спільним успіхам, щиро привітати одне одного, поспілкуватися та відпочити.
Село причепурилося заздалегідь, радо вітаючи на футбольному полі, де традиційно відбуваються всі урочистості, шанованих гостей: заступника голови РДА Анатолія Іскоростенського, народного депутата, ректора Національного університету ДПС України Петра Мельника, депутатів Києво-Святошинської райради Cергія Акименка та Вадима Пінчука, селищних голів Гостомеля Анатолія Кириченка та Ворзеля Олександра Венгрика, сільських голів Личанки Інну Халматову та Музич Марію Масовець.
Міцного здоров'я - не тільки тілесного, а й духовного, добробуту та сімейного благополуччя, злагоди в кожній родині, щастя, процвітання, єдності та взаєморозуміння - всіх небесних і земних благ бажали гості мешканцям Мироцького. А ті, на чолі з господинею свята сільською головою Ольгою Джус, гостинно зустріли гостей за народним звичаєм - святковим короваєм, шлях до якого пролягав "живим коридором" школярів у вишиванках від входу на стадіон аж до сцени, уквітчаної зеленим гіллям і квітами, різнокольоровими повітряними кульками.
А ще вітали піснями та танцями у виконанні вихованців дитячого садочка та школи, хорових колективів. Того дня юні таланти подарували їм частинку своєї душі і тепла у запальних танцях. А чудові пісні, які знову і знову вражали чудовим багатоголоссям, щирістю та милозвучністю, з хористами в унісон співало все село.
Ще всі бажаючі могли розважитися, беручи участь у різноманітних іграх і розвагах, відвідати художню виставку дитячих малюнків, розміщену в приміщенні сільського клубу. Світ дитячих фантазій такий хвилюючий… Дивишся на ці дитячі мрії, і згадуєш мимохідь про свої. І на душі стає радісніше та тепліше…
Та все ж головне багатство кожного населеного пункту - його люди. І цього дня вшановували всіх, кому варто низько поклонитися до землі за їхню працю на благо громади та нашої держави в цілому. Від імені голови Києво-Святошинської РДА Олександра Зайця, за сумлінну працю та відданість своїй справі, активну громадську діяльність грамоти, а від сільської ради ще й цінні подарунки отримали того дня ветерани праці та учасники бойових дій, багатодітні матері, "афганці" та "чорнобильці", які вручали заступник голови РДА Анатолій Іскоростенський і сільська голова Ольга Джус.
З цінними подарунками приїхали міський голова Ірпеня Володимир Скаржинський, селищний голова Ворзеля Олександр Венгрик. А голова Києво-Святошинської районної організації інвалідів Чорнобиля Іван Дерда вручив від народного депутата Петра Мельника пам'ятні медалі та матеріальну допомогу учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, вдовам і родичам померлих ліквідаторів.
Сам Петро Володимирович подарував селу телевізор і мікрохвильову піч, які урочисто з його рук прийняла сільська голова Ольга Джус. Та справжнім довгоочікуваним подарунком мешканцям став святковий концерт за участю народного депутата Петра Мельника та культурно-мистецького центру "Сузір'я" Національного університету ДПС України. Разом із його солістами народний депутат Петро Мельник виконував українські народні та естрадні пісні, декламував поезії. А глядачі активно підспівували та підтанцьовували й довго не хотіли відпускати зі сцени, викликаючи виконавців на "біс".
Петра Володимировича завжди зустрічають радо. Адже він активно допомагає своїм виборцям, не залишається осторонь їхніх проблем. Ось і цього разу, перш ніж зійти на сцену, спочатку вітався з людьми, спілкувався, цікавився успіхами і проблемами, тим, як живе село загалом. Люди підходили, щоб привітати зі святом, розповісти про наболіле, сфотографуватися і… потанцювати! А потому довго не хотіли відпускати - Петро Володимирович після виступу на сцені зійшов до людей, танцював із ними прямо на полі і дуже жалкував, що немає баяна…
Після урочистої частини святкове дійство тривало. І заключним акордом його став святковий салют.Назад